Číslo: 35
01.09.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Nedělajte si pořád starosti a už konečně sa začněte dívat na svět veselýma očima. Uvidíte, že tým překvapíte né enom sebe, ale hlavně všecky svoje přátele ba aj nepřátele. Nezapomeňte, že veselá mysl představuje souzvuk ducha a břucha. Dařit sa vám bude ve věcech lásky, enom si mosíte dat bacha na takové, keří by vás chtěli zblbnút a nechat tak.

RYBY 19.2. - 20.3.
Nesmíte odkrývat všecky svoje karty. Poslední dobú ste nejací ukecaní a řeknete aj to, co byste neměli, proto zašlajfujte a nechte si neco pro sebe. Důvěřovat možete enom nekerým, a to eště né dycky. Šak to znáte. Vaša hvězda vám bude tentokrát přát dobré zdraví, a to je dobré. Nezapomeňte na to, že dnes idú děcka do školy, a proto ich moc nerozčilujte.

BERAN 21.3. - 20.4.
#Září, září všecko sa ně daří, říkávál náš staříček, a včíl to bude platit aj pro vás. Na co vletíte, to bude dobré. Proto si vybírajte všecko to, co sa vám během roku moc nedařilo a uvidíte, že to půjde. Kdybyste eště tak svojí tchýni řekli #maminko, tož byste aj k nejakým penězom mohli přijít, no šak uvidíte. Nejezte moc sladké, tlustne sa po něm.

BÝK 21.4. - 20.5.
Tento týdeň si dajte pozór na vyfintěné roby a navoňané chlapy. Mohli by vám zapléct hlavy, a potom by vám nastaly veliké starosti. Věřte, že to nestójí za to. Už máte vykopané brambory? Že nemáte, tož rychlo vemte krumpáč a běžte na to. Třeba vykopete aj nejakú vzácnost. Kdyby aha, tož ju rychlo zas zakopte, lebo by vám ti výkopkáři z Hradišťa zas všecko rozkopali.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Estli cítíte, že na vás padá únava, tož máte úplnú pravdu. Chtělo by to pořádně sa vyspat. Proto večér vypněte pěkně ten váš televizór, zatáhněte rolety a šup co nejdřív do pelechu. Pomože to. Také byste už konečně měli zajít k holičovi a při té příležitosti si také neco kúpit na sebe. Štěstí na vás čeká hlavně doma, proto sa moc netúlajte.

RAK 21.6. - 22.7.
Září, to je doba, kerú majú raci velice rádi, a kerá má ráda aj raky, a proto jim také podstrojuje. Dařit by sa vám mělo v lásce, v práci, v hazardních hrách ale aj v učéní. Púšťat byste sa neměli do nejakého většího cestování, protože tam by vás štěstí nečekalo. Potěší vás pochvala od šéfa, partnera, ale aj od lidí, keří vás normálně moc rádi nemajú.

LEV 23.7. - 22.8.
Postavéní hvězd je pro vás velice dobré, a když nebude pršat, tož to bude pro vás eště lepší. Budete sa cítit celý týdeň úplně bezvadně. Kdyby sa vás ale nekdo ptál, jak sa máte, tož řekněte že nic moc. Že vám rodina moc neklape, děcka zlobíja a nekdo vám neco ukradl. Budete si sice vymýšlat, ale uděláte jim radost. Co sa dá dělat, doba je špatná.

PANNA 23.8. - 23.9.
Minulý týdeň sa vám zrovna moc nevyvédl, ale z toho si nic nedělajte. Uvidíte, že včíl sa všecko v radost obrátí. Měli byste zkusit trochu si vyžehlit vaše milostné vztahy. Napravit by to mohla nejaká pukéta kvítek anebo flaška dobrého vína. Abyste sa ale dostali k řeči, tož by nebylo špatné trochu pokazit televizu.

VÁHY 24.9. - 23.10
Dávajte si pozór na peníze, protože tento týdeň je tak akorát stvořený pro kapsáře. Kdybyste chtěli mět jistotu, že sa vám nestratíja, tož s nima zajděte do nejakého teho obchodu s oblečéním a tam jich pár odsypte za neco pěkného. Prospěch by vám mělo přinést jednání se staršíma chlapama, kteří vám dobře poradíja. Nezaškodila by vám aj vycházka do lesa.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Když si kúpíte los nebo vypíšete tiket, tož vás štěstí nemine. Také byste mohli nekomu napsat, protože to už pěkně dlúho odkládáte. Uvidíte, že uděláte temu adresátovi velikú radost. Vaše jednání na úřadech dopadne až nejak moc dobře, ale to je dobře. Na pracovišti sa vám podaří prosadit svoje myšlenky a šéf vás za to pochválí. A to je už co řéct.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Zatým, co v práci máte enom samé úspěchy, tož doma to začíná skřípat. Estli chcete tyto nepříjemnosti urovnat, tak sa mosíte snažit. Večér vyžeňte všecky komáry a bzučte místo nich. Také by bylo dobré dopřát svojému tělu trochu teho slunéčka, protože už prý dlúho svítit nebude. Radost vám přinese nečekaná návštěva, tož teď když to víte, tak sa na ňu připravte.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Buďte velice opatrní a snažte sa předejít pohromám. Dokáď je pěkně, tož byste si měli aj trochu zasportovat, protože v zimě budete zas stejně jak lóní enom nabírat na váze. Když si vyjedete na služební cestu, tož dosáhnete dobrých výsledků. Kdyby náhodú pršalo, tož sa nekde zašijte, vemte si neco pěkného na čtení a čtěte až do němoty.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund