Číslo: 39
29.09.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Nebojte sa ničeho a s odvahú sa pusťte do všeckého, co ste doposaváď odkládali enom proto, že ste měli strach, že to nedopadne dobře. Uvidíte že to půjde. Neměli byste ale rači chodit na úřady, tam pro vás moc veliké pochopéní mět nebudú. Doma sa vám bude lúbit, možná že budete za neco aj pochválení, zaručit sa to ale nedá.

RYBY 19.2. - 20.3.
V tyto dni máte velikú šancu pokročit dál ve svojí vzdělanosti. Proto sa nebojte vzít si do ruky nejakú tú literatúru a studovat. K nejakým chytrosťám sa dá přijít sice aj v tech slováckých osvěžovnách, jak říkali náš staříček, na ty ale včíl moc nespoléhajte. Dařit sa vám bude v lásce, ale také aj v sázce. Když v sázce, tož v jedné, né abyste ale prosázali půl baráka.

BERAN 21.3. - 20.4.
Spoléhajte hlavně na svoje sily a svoje schopnosti. Vaša sebedůvěra sa tým velice posílí, a proto nebude ani divu, že vám všecko půjde pěkně od ruky. Také v citových sférách by sa vám mělo dařit. Čekajú vás doma enom líbánky, jak když ste měli těsně po svatbě. Vychutnajte si to, protože jak všeci dobře víme, tož dlúho to vydržat zas nemosí.

BÝK 21.4. - 20.5.
Měli byste chodit víc mezi ludí. Také sa nevyhýbajte temu, když si váš súsed nebo súsedka budú chtět s vama trošku poplkat. Súsedské vztahy je potřeba udržávat v rovině mírové, protože když sa hněváte se súsedama, tož to stójí za prd. Měli byste si zajít kúpit také nový kartáček na zuby, ten co máte, ten sa hodí leda tak na krémování botú.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Tento týdeň vám bude přát tetička náhoda. Neočekávaně najdete buď předmět, kerý ste už dlúho hledali, menší částku peněz, starú lásku nebo třeba hneď napoprvní klúčovú ďúrku, když sa budete vracat v noci dóm z flámu. Nechte sa překvapit. Říká vám neco slovo příroda? Tož dlúho nepřemýšlajte a zajděte sa do ní o víkendu podívat, a né enom abyste furt hamúnili peníze.

RAK 21.6. - 22.7.
Táto doba bude pro vás jedna z najplodnějších, najdynamičtějších, najromantičtější, a také najzamilovanější v tomto roku. Budete enom chodit a usmívat sa. Je ale možné, že na všecky raky to platit nebude. Nekeří možú mět túto periodu posunutú a přijde to na nich až třeba příští anebo nekerý iný týdeň. Určitě to ale přijde. Přichystajte sa na to.

LEV 23.7. - 22.8.
Otřást vašima životníma istotama može leda bezhlavé zamilování. Říkáte, že vám sa to nemože stat? Tož to enom neříkajte, abyste z teho nebyli potem velice vyvalení. Láska tá kvete v každém věku a čím je člověk starší, tož sa mu zdá, že je tech pěkných rob, ale aj chlapů pořád vjacej a vjacej. Nezapomeňte na burčák a iné vitamíny. Vaše tělo ich potřebuje.

PANNA 23.8. - 23.9.
Vyvarujte sa všelijakých obchodů a špekulací s penězama, tam by vám štěstí nekvétlo. Dařit sa vám bude leda tak na zahrádce, v kuchyni, ve sklepě, v garáži a možná trochu aj v posteli. Zvlášť teda, když budete ležat sami. Ono dobře sa vyspat je kolikrát lepší jak špatně sa pomilovat, říkávala naša stařenka a tá měla dycky pravdu. Tož tak.

VÁHY 24.9. - 23.10
Lesti chcete nabrat trochu té životní energie, tož běžte nekde do parku a tam si najděte spadlý kaštan. Když ho budete nosit furt při sobě, tož sa vám dobře povede. Kaštan vám dodá energiju aj istotu. Je pravda, že včíl na podzim máte plno práce, ale nezapomeňte si také trochu odfúknút, ale né tak, že budete večér dřímat u televize.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Vaša aktivita přinese zajímavé, aj když možná né zrovna rychlé výsledky. Je potřeba vydržat a byt trpělivý ve všeckém, co děláte. Ono to přijde. Jak to bude vypadat s vaším sexem? No, nic moc. Ale na to ste si už přeca zvykli, takže všecko je v normálu. Zamykajte si dobře vaše kolo, ale aj barák, protože zloději nikdy nespíja.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
To, že ste ve znaméní střelca, sa odrazí aj ve vašém konání. Budete trochu tak střelení a uděláte né jednu ptákovinu. Pozór si ale mosíte dat na to, abyste nenarazili, protože ludé sú včíl čím dál tým nervóznější. Dařit sa vám bude v učéní, kúření, ale aj v nakupování. Proto peníze vybírajte, a také utrácajte. Na to byly také stvořené.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Merkur ovlivní vaše příští dni tak, že sa budete setkávat se samýma zajímavýma ludima, a také z teho budete profitovat, jak rádi říkávajú ti velicí politici. Měli byste si ale dávat bacha na jazyk, abyste sa nedostali do průšvihu. Kolikrát člověk teho ani tolik neřekne, jak sa potem udělá, ale znáte to. Najlepší uděláte, když sa budete bavit o politice, tam sa už nic pokazit nedá.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund