FC Slovácká Slavia - FC Synot 0:3 (0:1)
FC Kunovice - SK UNEX Uničov 0:0
Fotbalové tabulky

Kilometrová čtyřkánoe, sedmá na MS v Dartmouthu. Zleva: Kozelský, Novovešťan Petr Pojezný, Neander, Štěrba. - FOTO: vp
Medailovou sbírku si z kanadského Dartmouthu odvezli reprezentanti ČR v rychlostní kanoistice. Od 19. do 24. srpna se na jezeře Banook jel 28. světový šampionát na tratích 200, 500, 1000 m a vodáci v čele s Martinem Doktorem tady získali pět medailí! Členem týmu byl rovněž dvaadvacetiletý student FTVS UK v Praze Petr POJEZNÝ z Ostrožské Nové Vsi. Spolu se svými kolegy z USK NEANDEREM, KOZELSKÝM a Štěrbou startoval ve finále čtyřkánoí na 1000 metrů. Čtvrtému místu z mistrovství Evropy v bulharském Plovdivu se této čtveřici nepodařilo přiblížit a nakonec dojela do cíle jako sedmá. Zvítězila rumunská loď, před ruským kvartetem, ve kterém pádloval i dvojnásobný mistr světa z Lahti, junior OPALEV, a třetími Poláky. Důvodů, proč loď u nás konkurující čtyřkánoi v čele s Procházkou nenavázala na Plovdiv, může být několik. Petr POJEZNÝ, známý pod přezdívkou #Fík, onemocněl koncem července angínou.
Závodníkům nesvědčilo ani chladné a deštivé počasí s teplotami blížícími se 15 stupňům sužující Nové Skotsko během šampionátu, své zahrála i aklimatizace na #větrné dráze a vlastně jediný start čtyřkánoe. Podobně jako tato posádka měl odcestovat za moře rovněž čtyřkajak s Petrem HRUŠKOU, dalším Novovešťanem, na vlastní náklady (60.000,# korun na osobu). Dukle Praha ani závodníkům se prostředky nepodařilo zajistit, proto tato kategorie na tratích 500 a 1000 metrů zůstala neobsazena. Připomeňme, že HRUŠKA již jednou v Dartmouthu startoval, a to na třetím MS juniorů ve čtyřkajaku i spolu s bývalým deblovým spolujezdcem KUČEROU. V roce 1989 tady dojel na sedmém a osmém místě.
Zisk zlaté a dvou stříbrných medailí zásluhou Martina DOKTORA, bronzu dvojice FUKSA-BEDNÁŘ a čtyřkánoe PROCHÁZKA, KŘIVÁNEK, FUKSA, BEDNÁŘ mohli příznivci sledovat prostřednictvím Eurosportu. Stejné medaile získala reprezentace naposled před 43 lety ve francouzském Maconu. Od té doby nebyly medailové sbírky tak bohaté.
V přístím roce budou moci fanoušci tohoto olympijského sportu sledovat světová esa naživo. Mistrovství planety proběhne v maďarském SZEGÉDU. Také o rok později bude šampionát téměř #za humny. Dráha pro krátké tratě ožije účastníky z celé zeměkoule v italském Milánu.

FC Kunovice - VTJ Znojmo - Rapotice 5:2 (2:1)
Kunovice (JB) - Mistrovské utkání 3. kola MSFL zahájili domácí ofenzívní hrou a drtivým náporem. V úvodních vteřinách se profesorským způsobem zbavil protihráče Soviš, centroval, ale míč skončil po teči v rohu. V 7. po centru Zajíčka se snesl míč na hlavu Strakáče, který mířil přesně, avšak hosté odvrátili nebezpečí na rohový kop. Po jeho rozehrání Zajíčkem poslal míč hlavou nad branku, kapitán mužstva ing. Svoboda. V 9. to byl opět Jirka, který pohotovou střelou brankaře Boháče nepřekonal. Ve 21. se poprvé ke slovu dostali i hosté, kteří Diváckým vyslali první střelu na brankáře Skovajsíka. O minutu později ve 22. Baláž z přímého trestného kopu střelou od břevna do sítě zajistil hostům vedení 0:1. Ve 28. Kopčil ve snaze přihrát nastřelil míč na ruku Lorence. Následující penaltu Vlk neproměnil, brankář Boháč míč stačil vyrazit před sebe, ale Vlk jej stačil usměrnit mezi 3 tyče a vyrovnat na 1:1 a navíc tak zaznamenal první gól Kunovic v MSFL po 208 minutách.
Ve 36. Laďa Soviš v roli kanonýra z hranice 16 metrů z trestňáku perfektně vystřelil, míč se odrazil pod vinklem od levé tyče do branky a Kunovjané poprvé vedli 2:1.
Po přestávce unikl po pravé straně Kopčil, načechral míč, ale střídající Žák v běhu branku přestřelil. V 59. kapitán VTJ Pěnkava fauloval Josefíka, penaltu brankář Baláž před Zajíčkem kryl, ale vyražený míč Žák poslal za jeho záda - 3:1. V 61. hosté nerezignovali, Balážem snížili na 3:2. V 64. po přihrávce Kopčila jim vzal vítr z plachet Vlk, který zvýšil na 4:2. V 78. se pokusil o definitivní rozhodnutí ing. Svoboda, ale jeho technická střela těsně minula branku. V 84. rozhodl o konečném skóre po faulu brankáře Boháče Soviš, který pečetil ze značky pokutového kopu výsledek na 5:2. První vítězství nováčka náročné ligové soutěže bylo zasloužené. Před 1 597 platícími diváky řídil Miroslav Somr z Frýdku - Místku, který ŽK napomínal v 68. Soukeníka - ve 24. Baláže, v 59. Pěnkavu a v 83. brankáře Boháče.
Vítězná sestava: Skovajsík - Soukeník - Josefík, Valčík (46. Žák) - Kopčil, ing. Svoboda, mgr. Zajíček (84. Skopalík), Strakáč, Gabriel - Vlk, Soviš.
Trenér mgr. Ladislav Janský po utkání řekl: #Více než 1000 diváků ve velkém vedru vidělo znovu velice kvalitní fotbal. Produkovali jsme útočnou hru, založenou především na pronikání do pokutového území, s čímž si soupeř nevěděl rady, a sahal k faulům. Navíc jsme zahodili celou řadu vyložených šancí. S třemi ligovými body jsme vzhledem k vývoji MSFL spokojení. Líbili se mi především pohyblivý Kopčil, Soviš a Josefík. Citelně chyběl zraněný Bobčík. Nehráli Andrýsek a Lysoněk.
Předseda FC TJ Jaroslav Ruban k utkání dodal: #Děkuji celému kolektivu hráčů za velmi dobrý výkon, příkladnou bojovnost a první zasloužené vítězství.
Sponzorem utkání byla firma Kord (majitel J. Cochlar) , firma Karol Pollák VIDEO a Hotel Club Kunovice, které věnovaly 10 pěkných cen.
Redakce se omlouvá čtenářům, že referát z tohoto utkání si nemohli přečíst již v čísle minulém. Inu počítačová technika je někdy zrádná.
JOH

FC Synot St. Město - FC Tatran Poštorná 3:1 (0:0)
St. Město (JOH) - Do utkání s doposud neporaženou Poštornou nastoupilo mužstvo Synotu ve středu před 2 347 diváky s novou posilou Liborem Soldánem, avšak v prvním poločase to byli překvapivě hosté, kteří si vypracovali největší šanci. Ve 22. minutě totiž trefil Holomek po centru z rohu břevno a následnou dorážku Vorlického zastavil na brankové čáře stoper Videman. Do druhé půle přišel na hřiště Zapletal a domácí se pomalu začali dostávat do tempa. V 72. minutě zahrával Štěrba rohový kop a zcela volný Lysáček hlavou poslal SYNOT do vedení - 1:0. V 81. minutě se po závaru před brankou Poštorné dostal k míči Došek a jeho střelu zastavila až síť Bartošovy branky - 2:0. V 85. minutě pak přišla nejkrásnější akce utkání, kdy po úniku Hlahůlka a jeho přesné přihrávce, zakončoval z jedné Švancara - 3:0. Po této brance byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen Kirschbaum. V 87. min. se pak po chybě domácí obrany radovali také hráči Tatranu, když Dvořák upravil na konečných 3:1.
Branky: 72. Lysáček, 81. Došek, 85. Švancara - 87. Dvořák. Rozhodčí: Petřík (známka 9) - Berka, Filípek. ŽK: Švancara, Bužek, Hlahůlek - Malár, Dvořák, Holomek, Kirschbaum. ČK: 86. Kirschbaum. 2 347 diváků.
Sestava FC Synot: Krabec - Videman - Bužek (70. Palčík), Vojtěšek - Štěrba, Hlahůlek, Soldán (46. Zapletal), Lysáček, Vajda - Došek, Švancara (86. Haspra). Trenér František Komňacký.
Po utkání trenér domácích F. Komňacký řekl: #Druhou půlku jsme dostali soupeře pod tlak a rozhodli utkání pro sebe. Má motivace byla o to větší, že z Poštorné jsem neodešel dobrovolně. Znalost mužstva hostí byla pro mne určitě výhodou.
Trenér hostí Antonín Juran: #Prohra nás mrzí, neboť jsme si chtěli protáhnout naši neporazitelnost o další zápas. Domácí však měli větší touhu po vítězství, my jsme jen bránili a na to jsme také doplatili.

Kunovice (JOH) - Na velmi pěkném trávníku v Kunovicích před překvapivě malou návštěvou 1290 diváky se hrálo první historické druholigové derby mezi mužstvy FC Slovácké Slavie a FC Synotu.
V úvodu utkání to bylo mužstvo Slovácké, které mělo více ze hry, avšak v 22. minutě přišla hrubice Kučery, který přihrál přímo na nohu Lysáčkovi, jehož centr proměnil Haspra ve vedoucí branku Starého Města - 0:1. Ve 30. minutě pak přišla další rána pro domácí, neboť Vaverčák podruhé v krátkém sledu fauloval rychlonohého Haspru a po druhé žluté musel odejít pod sprchy. Po tomto vyloučení hráči Synotu získali územní převahu, avšak do větší šance se dostali až v poslední minutě první půle, kdy Kučera přišel o míč, Hlahůlek jej přihrál Hasprovi, ten si pohrál s domácí obranou i golmanem, avšak jeho střela skončila naštěstí pro Slováckou pouze na tyčce Zubíkovy branky. Do druhého poločasu nastoupila Slovácká sice pouze v deseti hráčích, ale s velkou bojovností a se snahou o vyrovnání. V 64. minutě se dostal do největší šance domácích Nociar, ale jeho bomba po přihrávce Leciána skončila na boční síti Krabcovy branky.
V 70. se prosadil opět důrazný staroměstský Haspra, jež unikl středem, vytáhl si domácí obranu a z jeho přihrávky Švancara pohodlně zakončil do odkryté branky - 0:2. V 80. si oba hráči role vyměnili, Švancara se lehce zbavil Kučery, naservíroval míč Hasprovi a ten upravil na konečných 0:3 pro mužstvo Starého Města. Závěrečné minuty pak vyzněly jasně pro hosty, když ještě v 83. trefil Soldán tyčku Zubíkovy branky a o minutu později z trestného kopu Vajdovu střelu zastavilo břevno branky Slovácké. Vítězství hostí bylo zcela zasloužené a nováček II. ligy FC SYNOT tak ani ve svém čtvrtém zápase nenašel přemožitele, naopak Slovácká ve svém třetím zápase nezískala ani bod a jako jediné druholigové mužstvo zústává i nadále bez vstřelené branky.
Branky: 22. Haspra, 70. Švancara, 80. Haspra. ŽK: Vaverčák, Řezník - Lysáček, Švancara, ČK: 30. Vaverčák. Rozhodčí: Zvonič, Jeřábek, Marek. Diváci 1290.
Sestava Starého Města: Krabec - Videman - Bužek, Vojtěšek - Vajda, Štěrba (83. Kaizar), Hlahůlek, Lysáček (80. Soldán) - Došek (70. Zapletal), Švancara, Haspra. Trenér: F. Komňacký.
Uherské Hradiště: Zubík - Kučera - Vaverčák, Řezník, Malůš (85. Frýbort) - Nociar, Minář, Marx, Fryč - Zlínský (32. Štverka), Sedlář (55. Lecián). Trenéři Kusák a Vařecha.
Po utkání řekl trenér Synotu František Komňacký: #Jeli jsme hrát na vítězství, po vedoucí brance a vyloučení, jsem o naší výhře již nepochyboval. Avšak i přesto, že jsme získali tři body, nebyl jsem s naší hrou úplně spokojený.
Trenér domácích Petr Vařecha: #Doma jsme podruhé prohráli a situace je vážná. Po hrubce Kučery a po naivním vyfaulování Vaverčáka bylo rozhodnuto. Ve druhé půli jsme se ještě snažili prosadit, ale náš kádr v současnosti proti silnému mužstvu Starého Města neměl v deseti šanci.

Ve 4. mistrovském utkání MSFL měl nováček této nároční soutěže podruhé výhodu domácího prostředí. Jak už to zpravidla bývá, ani FC ji nevyužil. Domácí nastoupili s uzdraveným Bobčíkem a v úvodních minutách z neplodné převahy vytěžili jen rohové kopy. Soupeř vycházel z obranné taktiky, byl houževnatý, bojovný, praktikoval tvrdou hru, na což postupně doplatili: Gabriel, brankář Skovajsík, Zajíček (pro zranění nemohl nastoupit do II. poločasu), Josefík, Vlk i další hráči. V 8. musel zkušený sportovní masér a fyzioterapeut Zdeněk Kohutič ošetřit Gabriela, který se sice do hry vrátil, ale utkání nedohrál. V téže minutě první akce hostí skončila neúspěšně. V 10. pěknou střelu Vlka stačil golman Čikl vyrazit nad břevno a byl z toho roh. Ve 21. se SK osmělil a po střele Ovody míč Josefík tečoval na rohový kop. Ve 35. Vlk hlavou nemohl přesně usměrnit mezi tři tyče. Ve 43. měl FC štěstí, kdy se odražený míč dostal k Vaníčkovi, který z malého čtverce neskóroval.
Ve 45. se do listiny střelců nezapsal Soukeník, jehož hlavičku kryl brankář Čikl. Po přestávce zraněného mgr. Zajíčka musel vystřídat Valčík. V 50. Soviš si zpracoval míč a chtěl překvapit střelou Čikla, ale jeho svatyni netrefil. V 59. Hynek orazítkoval břevno domácí branky. V 60. Kopčil stačil vykopnout míč směřující do sítě FC. V 66. po přihrávce kapitána mužstva ing. Svobody ve vyložené pozici Soviš nedokázal trefit branku. V 71. Soviš adresoval míč Kopčilovi, ten vystřelil a po teči domácí kopali roh. V 73. po střeleckém pokusu Soviše skončil míč na ruce Hynka, ale píšťalka sudího zůstala němá a ve hře se pokračovalo. V závěrečných minutách se domácím nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu a zbytečně ztratili dva body.
Před 700 platícími diváky (ženy, mládež a vojáci zdarma) rozhodoval Tomáš Rýpar z Lipníku nad Bečvou. ŽK: 29. Josefík a 37. Soviš - 35. Vaníček, 82. Poštulka, 85. Habusta, 89. Hirsch a 90. Guzík. Sponzorem utkání byl plzeňský pivovar Prazdroj. Sestava Kunovic: Skovajsík - Soukeník (75. Žák) - Josefík, ing. Svoboda, Strakáč - Kopčil, Bobčík, Soviš, Gabriel (67. Lysoněk) - Zajíček (46. Valčík), Vlk.
Trenér mgr. Ladislav Janský po utkání řekl: #V celkovém součtu událostí na hrací ploše je výsledná remíza nakonec zasloužená. I když jsme měli vyložené šance, tak hosté oplátkou nastřelili břevno. Jednu penaltovou situaci jim rozhodčí odpustil. Naši útočníci se i nadále potýkají se střeleckou neproduktivitou. Velké potíže jsou v kádru hráčů. Zraněn byl Soukeník a v I. poločase i Zajíček. Tři hráči nastoupili po dlouhodobém zranění, což se na jejich výkonech projevuje. Kádr hráčů je úzký, myslím si, že máme v současné době jednoho a půl útočníka. Jestliže se tento stav nezlepší, budeme mít v dalších utkáních velké problémy.
Ve středu 3. září Kunovice hrají v Kyjově v 17 hodin (odjezd v 15 hodin) a v sobotu 6.9. v Hranicích v 16.30 hodin (odjezd je ve 14 hodin) mistrovská utkání MSFL.
JB

II. liga
Hráno ve středu 27.8.
St. Město - Poštorná 3:1. Chrudim - Slovácká 1:0, Č. Lípa - Frýdek - Místek 2:0, Ústí n. Labem - Most 1:0, Přerov - Blšany 0:0, Bohemians - Vítkovice 2:0, Třinec - Zlín 0:0, Prostějov - Karviná 1:2.

Sobotní a nedělní výsledky:
Vítkovice - Prostějov 0:2, Poštorná - Třinec 2:0, Frýdek - Místek - Chrudim 0:0, Uh. Hradiště - St. Město 0:3, Blšany - Č. Lípa 5:2, Most - Karviná 0:0, Ústí n. Labem - Přerov 0:2, Zlín - Bohemians se hraje dnes v 17 hod.

MSFL
Jihlava - Ostrava B 1:2, Boby B - D.Benešov 0:0, NH.Ostrava - Hranice 1:1, Zeman Brno - Uh.Brod 1:1, Ratíškovice - Vratimov 2:0, Kyjov - Krnov 3:2, Kunovice - Uničov 0:0, Znojmo - Olomouc B 2:2

Divize D
Veselí - Prostějov B 3:0, Polešovice - Zlín B 4:1, Brumov - Třebíč 0:0, D.Němčí - Slavičín 2:2, Bystrc - Trnava 4:2, Žďár n.S. - Mysločovice 0:0, Svitavy - D.Kounice 2:2, Židenice - V. Pavlovice 2:2

Župní přebor
Hluk - Otrokovice 3:2 (2:0). Utkání velmi dobré úrovně, ve kterém si domácí vytvořili do 75. minuty tříbrankový náskok. Pak hosté po hrubých chybách domácích obránců snižili na přijatelný výsledek. Branky: Koníček, R. Skopal a Taťák, za hosty Máčala a Záhora. 200 diváků, rozhodčí Kurcik.
Bystřice p. Hostýnem - Hradčovice 8:0 (3:0). Úvodní šanci utkání měli na svých kopačkách hosté, už ve 3. trefili pouze tyč. Bezbrankový stav drželi až do 35. minuty, pak domácí předvedli střelecký festival, hosté podali velmi slabý výkon. Branky: Skopal 3, Malík, Hofírek, Olša, Čagan, Krampla. Řídil Havránek, 300 diváků.
Mikulčice - Bojkovice 4:2 (2:0). V zajímavém utkání domácí vedli ještě 15 minut před koncem 4:0, pak hosté snížili brankami Míči a Hořáka. Rozhodčí Mařák, 150 diváků.
Újezdec - Šardice 1:3 (1:2). Domácí se ujali vedení ve 25. minutě brankou Ševčíka, hosté pak ještě do poločasu otočili skóre. Po změně stran pečetili svou výhru další brankou. Ševčík, Janouškovec 2, Ruman. 200 diváků, řídil Šafář. ČK: Franc - Babíček.
Hodonín - Kostelec 2:4, Hulín - Podlesí 5:0, Velké Karlovice - D. Bojanovice 7:0, Morkovice - Napajedla 1:2.
Tabulka střelců: 5 - Jaroš (Napajedla), 4 - Skopal (Bystřice), Doubek (D. Bojanovice), Panák a Sedlačík (Hulín), Urbánek (Mikulčice), Šimčík (Morkovice), P. Ondřejka (V. Karlovice), 3 - Olša (Bystřice), Janouškovec (Šardice), Hořák (Bojkovice), Janecký (Morkovice), Beňo (Podlesí).

I. A třída sk. B
Kvasice - Břestek 3:1 (2:0). Vyrovnané utkání, domácí v úvodu proměnili své šance, naopak hosté neměli ve slibných šancích dostatek klidu. Břestecký Janík snižoval pouze na 3:1 v 65. minutě, nováček až do závěrečného hvizdu měl velkou převahu, ale bez efektu.
Nedakonice - O.N. Ves 1:1 (0:1). Bojovné a pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách skončilo spravedlivou remízou. Hosté šli do vedení Zálešákem, za domácí vyrovnával Horák.
Jalubí - Rohatec 1:1 (1:1). V bojovném utkání měli po změně stran blíže k vítězství domácí, ale Tichý jen dvakrát trefil tyč. Branky za domácí Ševčík, za hosty Doležal.
Nedachlebice - Uh. Ostroh 2:1. Po bezbrankovém poločase šli do vedení hosté zásluhou Jocha, který využil krátce po zahájení hrubé chyby domácího brankáře. Nedachlebičtí pak zvýšili důraz a v závěrečné čvrthodině vyrovnali Kubíčkem a o pár minut později si dali Ostrožané vlastní gól. Hosté dohrávali bez vyloučeného Žižky.
Prakšice - J. Otrokovice 1:3 (0:2). V první půli byli lepší hosté a zaslouženě získali dvoubrankový náskok, jejich branky dávali Karlík a Zapletal. Ve druhém dějství snížil Dynka, domácí měli více ze hry, v jejich snažení je ale přibrzdil v 82. Jurák, který uviděl červenou kartu. I přesto se prakšičtí v deseti snažili vyrovnat, ale byli to naopak hosté, kteří v 90. minutě pečetili své vítězství Vrlou.
Vacenovice - SKP Zlín 2:0, Bzenec - Ždánice 0:1.

I. B třída sk. B
Boršice - Roštění 4:0 . Domácí ve II. poločase protrhli střeleckou smůlu a po zásluze přehráli houževnatého soupeře, který dohrával bez dvou vyloučených hráčů. Branky Boršic: Kuzma, Kudela, Ondrůšek, Štěrba.
Strání - Jarošov 5:3 (2:1). V zajímavém utkání bohatém na branky byli lepší domácí, kterým se dařilo i střelecky. Branky Strání: Straňák, Popelka, Šimek, Štajner, Grebík - Bajaja, Kutra, Komárek.
Lubná - Zdounky 0:5, Lůžkovice - Prasklice 3:1, Všetuly - Koryčany 0:0, Žeranovice - Malenovice 2:1, Morkovice B - Mladcová 1:4.

I. B třída sk. C
Zlechov - Dubňany 0:0. Ve vyrovnaném zápase neměli střelci svůj den, domácí měli po změně stran blíže k vítězství, Rosůlek však trefil jen tyč.
Tupesy - Velká n. V. 4:2 (0:1). Po celé utkání udávali tempo hry Tupeští, ale střelecky se uplatnili až po změně stran. Zámečník 3, L. Matoušek.
Milotice - Kněždub 3:0, Mutěnice - Hroz. Lhota 0:1, M. Písek - Kyjov B 2:6, Vracov - Vřesovice nehlášeno, Žarošice - Strážnice 3:1.

Horní Němčí - Bílovice A 1:0 (0:0)
Domácí byli po celé utkání lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili brankou, kterou dal Pěchula. Řídil Melichárek z Nedachlebic, 80 diváků.
Březolupy - Kudlovice 4:2 (2:2)
Domácí v nekompletní sestavě podali velmi dobrý výkon, přehráli soupeře po všech stránkách a zaslouženě zvítězili. Branky Kovács 2, Hrabec, Pavlík, za hosty Rosík 2. Řídil Sedlář ze Zlína, 159 diváků.
Slavkov - Dol. Němčí B 4:0 (1:0)
V prvním poločase hosté drželi krok, ve druhém na domácí nestačili. Branky Zámečník 2, Machálek a Hibler. Řídil Kostelníček z Jalubí, sledovalo 90 diváků.
Ořechov A - Hluk B 2:0 (1:0)
V pěkně hraném utkání, kde o zaslouženém vítězství domácích rozhodl 2 brankami Ořechovský kanonýr ing. Trlida. Před 120 diváky dobře řídil Ujčík z Hradiště.
Buchlovice - Šumice 0:0
Domucí se po celý zápas trápili a nedokázali překonat dobrou obranu hostí. 150 diváků, řídil Pavelčík ze Slavkova.
Vlčnov - Nivnice 2:1 (1:0)
Ve vyrovnaném zápase byli domácí o branku lepší. Objektivně řídil Malík z Kněždubu před návštěvou 150 diváků. Branky Křapa Ivo, Junaštík, za hosty Smolčák.
Ostr. Lhota - Sl. Slavia B 1:1 (1:0)
V dobře hraném zápase a šancích domácích nakonec utkání dopadlo nerozhodně. Branky Pavlas Fr., za hosty Májíček. 150 diváků, řídil Kotačka ze Slavkova.

III. třída sk. A
Mistřice - Huštěnovice 4:0, Topolná - Kněžpole 0:1, Medlovice - Slovácko 3:2, Košíky - Babice 2:3, Traplice - Kostelany 1:1, Osvětimany - Sušice 3:0,

III. třída sk. B
Suchá Loz - Boršice u Bl. 1:0, Havřice - Hradčovice B 1:0, Pitín - St. Hrozenkov 4:1, Korytná - Bánov 3:1, Bystřice - Přečkovice 1:1, Podolí - Drslavice 1:0,

IV. třída sk. A
Boršice B - Částkov 2:0, Bílovice B - Jalubí B 0:3, Popovice - Mařatice 2:0, Jankovice - Zlámanec nehlášeno,

1.	Popovice	3	1	0	7:2	10
	2.	Jalubí B	3	0	0	13:1	9
	3.	Boršice B	3	0	1	8:9	9
	4.	Bílovice B	2	0	2	7:11	6
	5.	Ořechov B	1	1	0	2:1	4
	6.	Jankovice	1	0	1	9:4	3
	7.	Zlámanec	0	0	3	4:8	0
	8.	Částkov		0	0	3	2:8	0