Číslo: 50
09.12.1996
Článků: 46

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


PODNIKATELSTVÍ A SPORT
Otázka kanoistické dráhy opět otevřena...
Okresní šachy
Ze zelených stolů
Halový turnaj ve Veselí nad Moravou
Fotbalové perličky z FC SYNOT
Mikulášský večírek v Kunovicích se vydařil
ŽUPNÍ FOTBALOVÉ TABULKY

PODNIKATELSTVÍ A SPORT
V našich novinách jste si mohli již jednou přečíst o novém studijním oboru, který nabízí Střední podnikatelská škola ve Zlíně všem talentovaným sportovcům. Jedná se o nový studijní obor Podnikatelství s rozšířenou sportovní přípravou, který je připravován ve spolupráci se sportovními kluby města Zlína od září 1997. Jelikož o tuto problematiku projevilo zájem několik našich čtenářů, požádali jsme o rozhovor ing. Jana Šestáka, jednatele DZC s.r.o.FRyšták, která je zřizovatelem této podnikatelské školy.

Proč jste se vůbec rozhodli pro zřízení této formy studia?
Ke zpracování projektu nás vedla skutečnost, že ve Zlíně jsou velmi dobré podmínky pro rozvoj sportu. Talentovaným žákům, kteří studují na středních školách však za současných podmínek nezbývá nic jiného, než přizpůsobit svůj režim požadavkům školy. Ten se pochopitelně obvykle těžko dostává do souladu s představami trenérů. Obecně pak dochází k jistému poklesu výkonnosti těchto spor-tovců. Vzhledem k existenci podobných škol si myslíme, že Zlín má optimální podmínky k realizaci podobného projektu a navíc vzhledem k tradicím sportu v tomto městě by neměl stát stranou. Vlastní realizaci předcházely konzultace se zástupci sportovních oddílů, kteří naše snahy podpořili a mají zájem se na nich podílet.

Čím se Váš projekt liší od jiných studijních oborů?
Jak už bylo uvedeno, je dotován dvojnásobným počtem hodin tělesné výchovy a výraznou dotací speciální sportovní přípravy, která bude garantována ve spolupráci se sportovními oddíly.Také obsahové skladbě některých dalších vyučovacích předmětů chceme podle požadavků orientovat studium na oblast sportu. Vzhledem k obsahu sportovního bloku předpokládáme, že nejlepší absolventi budou připraveni k vysokoškolskému studiu na FTVS nebo na pedagogických fakultách. Navíc chceme, např. fotbalistům, umožnit, aby v průběhu studia absolvovali základní trenérský kurs apod.

Kolik studentů zahájí studium a o jaké sportovní obory se bude jednat?
Plánujeme otevření jedné kombinované třídy s počtem 24 studentů, která by byla složena z fotbalistů, plavců, házenkářů a atletů. Kromě chlapců počítáme ve třídě samozřejmě také s dívkami. Nebráníme se však ani ostatním uchazečům, pokud projeví zájem.

Jak budou uchazeči vybíráni a jaké je zaměření vaší školy?
Po dohodě s FC Zlín, proběhnou v jejich podmínkách talentové zkoušky a uchazeči projdou běžným přijímacím řízením v naší škole, které se sestává z testů z jazyka českého, anglického nebo německého a testů na logické myšlení. Škola je zaměřena na studium jazyků a ekonomických předmětů, které bychom chtěli orientovat mimo jiné také na sportovní problematiku - sportovní management.

Jaké vidíte perspektivy tohoto projektu?
V současné době je předčasné hovořit o perspektivách, protože chceme společně realizovat projekt, se kterým nemá nikdo z nás zkušenosti. Nicméně aktivní přístup a zájem ze strany trenérů jsou pro nás silně motivující. Všichni si uvědomujeme, že práce s talentovanou mládeží zůstává přes různé proklamace na stejné úrovni jako v minulých letech, možná, že s ohledem na finanční nároky je ještě složitější. Na druhé straně je bezpodmínečně nutné věnovat této skupině mládeže pozornost a neustále s ní pracovat. Proto chceme nejdříve zahájit projekt s jednou třídou a po zkušenostech rozhodneme jak dál. Kdybychom však neviděli úspěšnost záměru, rozhodně bychom se do něj nepouštěli.

Děkujeme za rozhovor a přejeme tomuto velmi zajímavému projektu hodně úspěchů.
Vojta JohaníkOtázka kanoistické dráhy opět otevřena...
O. N. Ves (vp) - V úterý, 26. listopadu se trenér a manažer kanoistického klubu v Ostrožské Nové Vsi Vít Pjajčík zúčastnil důležitého jednání při zasedání obecní rady. Spolu se zástupci obce projednával budoucnost kanoistického klubu v souvislosti s odstoupením generálního sponzora. Jednání se dotklo mimo jiného také závodní dráhy pro rychlostní kanoistiku, která měla být vybudována na zdejším jezeře. Ačkoliv byla v této věci už dávno vypracována veškerá dokumentce, reálné plány jaksi zanikly do ztracena, což bylo kromě jiného způsobeno i polistopadovými změnami ve společnosti. Nicméně zástupci obou stran se dohodli na dalším postupu ve věci obnovení celého projektu, který rozhodně není utopií.
I když v plánované lokalitě probíhá těžba štěrkopísků, je požadovaná délka cca. 1,5 km jezera připravována k dalšímu dobudování. Samozřejmě bude záležet i na společnosti Štěrkovna, která těžbu provozuje a rovněž patří k partnerům tohoto úspěšného klubu, do jaké míry bude ochotna přistoupit na realizaci projektu.
V České republice existuje doposud jediná závodní dráha jak pro kanoisty, tak pro veslaře, v Račicích, nedaleko Štětí. Problematické fungování tohoto stánku vodáků je mimo jiné také ovlivněno polohou, jaksi stranou civilizace. V Račicích, vesnici s několika desítkami domů, neexistuje žádný sportovní klub, jež by dráhu využíval, ba navíc areál jaksi nezapadá ani do kontextu s okolím a jeho využití má značné rezervy. Rostou náklady na jeho funkčnost, využití ze strany široké veřejnosti je na velmi nízké úrovni, ať už kvůli poloze, nebo taky z důvodů uzavírání kanálu před vandaly.
V nedalekém Maďarsku je podobných drah celá řada. Nutno podotknout, že takové zázemí nemají ani na Slovensku. Využití podobného zařízení na Uherskohradišťsku, které by mohlo být postaveno podstatně skromněji a užitečněji, je nesporné. Výsledky a pořadatelské schopnosti kanoistů z Ostrožské Nové Vsi jsou na patřičné úrovni a zájem o toto sportovní odvětví není rozhodně malý. Polohu s vynikající okolní infrastrukturou netřeba komentovat - letiště, místní lázně.
Zapojení prospěšného díla do zamýšlených rekreačních a turistických zón by bylo přímo ideální. Důsledky závodní dráhy - pořádání soutěží, včetně nejvyšších mezinárodních, centrum pro přípravu nejen kanoistů, ale i dalších sportovců, by byly přínosem pro celý region, co se týče propagace této, turisty doposud ne tolik navštěvované oblasti Slovácka.
Přístupnost široké veřejnosti ke sportu, rekreaci a relaxaci ve spojení s obnovou ruchu kolem Moravy doslova vybízí k řešení, pokud bude ovšem sport brán jako důležité mezinárodní pojítko a především jako prostředek výchovy mladé generace a relaxační fenomén generací starších.
Takže otázka kanoistické dráhy v Ostrožské Nové Vsi je opět nastolena. Doufejme, že její existenci by rádi kromě kanoistů uvítali i další obyvatelé a osoby na důležitých postech napomohou rozvoji již vypracovaných plánů.Okresní šachy
Ve 3. kole okresního přeboru II. třídy St. Město F porazilo Kunovice B 3:2 a vede tabulku již jako jediné bez bodové ztráty. Osvětimany přehrály 4:1 Uh. Hradiště B a jsou druhé. Zatím bez bodového zisku je St. Město G po prohře 0,5:4,5 s Hlukem a také Ostr. Nová Ves B, která podlehla 0:5 Uh. Brod B. V posledním utkání Mařatice zdolaly Bojkovice B 4,5:0,5.
 
Tabulka po 3. kole:
	1.	St. Město F	11,5	6
	2.	Osvětimany	11,5	5
	3.	Uh. Brod B	11	4
	4.	Hluk	9,5	4
	5.	Uh. Hradiště B	9	4
	6.	Mařatice	8,5	3
	7.	Kunovice B	6	2
	8.	Bojkovice B	5,5	2
	9.	St. Město G	2,5	0
	10.	Ostr. N. Ves	0	0
Ve 3. kole okresního přeboru I. třídy družstev Havřice B opět nadělovaly a porazily Kunovice 7:1. Krok s Havřicemi drží zatím St. Měst E, které zdolalo Polešovice 5,5:2,5. První bod ztratila Nivnice po remíze 4:4 s Ostr. Novou Vsí. Boršice B porazily Velehrad 5:3 a drží se v horní části tabulky. Bojkovice přehrály Vlčnov B také 5:3, ale toto utkání bude mít ještě dohru v komisi rozhodčích. Uh. Ostroh C pouze se sedmi hráči podlehl St. Město D 3,5:4,5 a tak boj v dolní části tabulky bude ještě zajímavý.

Tabulka po 3. kole:
	1.	Havřice B	22,5	6
	2.	St. Město E	16	6
	3.	Nivnice	14	5
	4.	Boršice B	13,5	5
	5.	Bojkovice A	14,5	4
	6.	Ostr. N. Ves A	11,5	3
	7.	Uh. Ostroh C	11,5	2
	8.	St. Město D	9,5	2
	9.	Kunovice A	9	2
	10.	Vlčnov B	7,5	1
	11.	Velehrad	10	0
	12.	Polešovice	4,5	0
RNDr. Jiří OndraZe zelených stolů
III. tř. okres. přeboru mužu - sk. B
Hluk E - Bystřice 8:10, Drslavice-Veletiny B - Vlčnov C - bez zápisu, Komňa - O. Lhota 8:10. Domácí, kteří ještě neprohráli byli vysokým favoritem. Bojovnost hostů však rozhodla o jejich těsném vítězství. Domácí Formánek jen snižoval na 8:10 v posledním utkání s Kubanem (2:0). Body domácích: Formánek a Navrátil po 2, Šašinka a Mikulka po 1 a obě čtyřhry. Body hostů: Malůšek 54, Vavřiník 3, Chmelař 2, Kuban 1.

	1.	Drslavice C	4	0	0	58:14	12
	2.	Komňa	3	0	1	41:31	10
	3.	Drslavice B	2	0	1	35:19	7
	4.	Bystřice	1	0	2	22:32	5
	5.	O. Lhota	1	0	2	17:37	5
	6.	Vlčnov C	1	0	1	20:16	4
	7.	Hluk E	0	0	4	20:52	4
I. tř. krajský přebor muži
Sp.Hluk - Brno-Židenice 10:8, Sp.Hluk - Ostopovice 14:4. Domácí, posílení o ligového Bojka ze Zlína bodovali a o postup budou bojovat s Břeclaví, která ještě loni hrála druhou ligu.

	1.	Břeclav	9	0	0	133:29	27
	2.	Hluk	7	1	1	107:55	24
	3.	Kostelec	6	1	2	91:71	22
	4.	Brno-Židenice	4	1	4	81:91	18
	5.	Brno-Žabo. B	3	2	5	78:94	18
	6.	Zlín B	4	0	5	78:94	17
	7.	Brno-Žabo. A	3	1	5	79:83	16
	8.	Ban. Hodon. B	3	1	5	73:89	16
	9.	Ostopovice	3	1	5	72:90	16
	10.	Ratíškovice	2	3	4	81:91	16
	11.	OP Prostěj. B	2	2	5	69:103	15
	12.	Fryšták	1	1	7	32:140	12Halový turnaj ve Veselí nad Moravou
Veselí n. M. (Mil) - V sobotu 7. prosince uspořádal FC Veselí nad Moravou II. ročník halového turnaje v kopané O pohár generálního ředitele Železáren Veselí a. s.. Osm zúčastněných mužstev, mezi nimiž byl i zástupce našeho okresu FC Synot Staré Město, bylo rozděleno do dvou skupin, kde se utkaly systémem každý s každým 2x15 minut. Po urputných a kvalitních zápasech ve skupinách pak následovaly souboje o třetí místo a samotné finále 2x20 minut. Pořadatel akce zasluhuje plné absolutorium za zdařilý sportovní a společenský průběh. Vítězná mužstva a nejlepší hráči obdrželi hodnotné ceny, které věnovali sponzoři turnaje.

Výsledková část:

Skupina A:
Ratíškovice - Vsetín 7:1, Veselí B - Karviná 2:4, Ratíškovice - Veselí B 1:4, Karviná - Vsetín 6:1, Veselí B - Vsetín 7:2, Karviná - Ratíškovice 1:1.

Pořadí:
1. Karviná 7b., 2. Veselí B 6b., 3. Ratíškovice 4b., 4. Vsetín 0b.

Skupina B:
Staré Město - Vracov 5:3 (branky FC Synot: Strakáč 3, Zapletal a Palčík), Kyjov - Veselí A 3:1, Staré Město - Kyjov 3:1 (Chlachula, Racek, Bouřa), Vracov - Veselí A 1:4, Kyjov - Vracov 6:3, Veselí A - Staré Město 2:1 (Štěrba).

Pořadí: 1.
Staré Město 6b. (9:6), 2. Kyjov 6b. (10:7), 3. Veselí A 6b. (7:5), 4. Vracov 0b.

Zápas o třetí místo: Kyjov - Veselí B 5:3. Finále: Karviná - Staré Město 4:0.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Minárik (ČSA Karviná), nejlepším brankářem Bílek (FC Veselí n.M. A) a nejvíce gólů vsítil Matuška (FC Veselí n.M. B) se sedmi trefami do černého.Fotbalové perličky z FC SYNOT
St. Město (Mil) - Ihned po skončení mistrovských zápasů se podrobil operačnímu zákroku zraněného menisku v nemocnici v Ivančicích nejlepší střelec MSFL Dušan Klvaňa. V současné době samotný hráč pomalu začíná s rehabilitací a doufá, že do jarní části mu střelecký prach nezvlhne. V těchto dnech obdrželi do svých domácností staroměstští občané Fotbalový bulletin 96, který vydal FC Synot. Převážnou část obsahu tvoří vysvětlení majetkoprávního sporu ohledně pozemků mezi FC Synot a Obecním úřadem. Ve sportovní části je pak shrnuta statistika roku 1996, rozhovory a taky anketa, po jejímž vyplnění čeká na vylosovaného výherce poukaz pro 2 osoby v podobě dovolené na Kanárských ostrovech. Minulý týden absolvoval trenér FC Synot Jiří Nevrlý trenérskou stáž u známého celku bundesligy Bayernu Mnichov. Akce byla organizována na úrovni německého a českomoravského fotbalového svazu. Sportovní část podzimní sezóny uzavřeli fotbalisté Starého Města halovým turnajem ve Veselí nad Moravou.
V pátek 13. prosince je pak čeká na hotelu Synot společenský večer, jehož součástí bude bohatý kulturní program.Mikulášský večírek v Kunovicích se vydařil
Závěr úspěšné podzimní sezóny ukončili fotbalisté FC Kunovice - podzimní mistr MSFD skupiny D Mikulášským večírkem, který proběhl v pátek 6. prosince v prostorách sportovní haly v Kunovicích. Nejdříve se radovaly v odpoledních hodinách děti, za kterými přišel Mikuláš i s čerty, kteří všem malošům přinesli pěknou nadílku. Ve večerních hodinách se pak sešli všichni členové FC TJ Kunovice - dorostenci, hráči A i B mužstva i se svými manželkami či přítelkyněmi, ale také všichni ti, kteří se podíleli na úspěších kunovské kopané, aby se společně rozloučili s podzimní sezónou. V krátkém vystoupení před zahájením večírku poděkovali všem přítomným předseda výkonného výboru Jaroslav Ruban a prezident klubu Jiří Cochlar za vzornou reprezentaci kunovské kopané. Příjemnou atmosféru večírku umocňovaly nejen plné stoly vybraných lahůdek, ale také country skupina Kanonýři společně s diskotékou, při které kunovští fotbalisté předváděli, že se vyznají nejen na hřišti, ale také na tanečním parketu.
Tato výborně uspořádaná akce opět dokázala, že v Kunovicích se konečně sešla fotbalová parta, která táhne za jeden provaz, a která by mohla ve fotbale ještě mnohého dosáhnout.
JOHŽUPNÍ FOTBALOVÉ TABULKY
 StFŽ - župní přebor - podzim 1996 
1.	Myslošovice	9	6	0	42:14	33
	2.	Polešovice	10	2	3	33:22	32
	3.	Bystřice	9	4	2	37:18	31
	4.	Morkovice	9	0	6	28:20	27
	5.	V. Karlovice	8	2	5	28:19	26
	6.	Napajedla	7	3	5	26:17	24
	7.	V. Otrokovice	7	3	5	21:21	24
	8.	Kostelec	5	5	5	30:24	20
	9.	Hluk	5	4	6	17:27	19
	10.	Újezdec	5	3	7	22:26	18
	11.	Bojkovice	5	3	7	27:33	18
	12.	Mikulčice	5	3	7	26:34	18
	13.	Vigantice	4	5	6	16:18	17
	14.	Hulín B	5	2	8	22:28	17
	15.	Březůvky	3	1	11	19:35	10
	16.	Štítná n.V.	1	0	14	16:54	3

 Doma 
	1.	Vel. Karlovice	7	1	0	24:6	22
	2.	Morkovice	7	0	1	19:6	21
	3.	Mysločovice	6	2	0	27:10	20
	4.	Kostelec	5	3	0	22:4	18
	5.	Polešovice	6	0	1	17:5	18
	6.	Hluk	5	3	0	13:6	18
	7.	Bojkovice	5	2	1	19:11	17
	8.	V. Otrokovice	5	1	1	13:4	16
	9.	Bystřice p. H.	5	0	2	17:9	15
	10.	Napajedla	4	2	1	13:5	14
	11.	Hulín B	4	2	1	15:9	14
	12.	Mikulčice	4	1	2	17:11	13
	13.	Újezdec	3	2	3	15:17	11
	14.	Vigantice	2	4	1	8:7	10
	15.	Březůvky	3	0	5	15:15	9
	16.	Štítná	1	0	6	6:23	3

 Venku 
	1.	Bystřice p. H.	4	4	0	20:9	16
	2.	Polešovice	4	2	2	16:17	14
	3.	Mysločovice	3	4	0	15:4	13
	4.	Napajedla	3	1	4	13:12	10
	5.	V. Otrokovice	2	2	4	8:17	8
	6.	Újezdec	2	1	4	7:9	7
	7.	Vigantice	2	1	5	8:11	7
	8.	Morkovice	2	0	5	9:14	6
	9.	Mikulčice	1	2	5	9:23	5
	10.	Vel. Karlovice	1	1	5	4:13	4
	11.	Hlulín B	1	0	7	7:19	3
	12.	Kostelec	0	2	5	8:20	2
	13.	Bojkovice	0	1	6	8:22	1
	14.	Březůvky	0	1	6	4:20	1
	15.	Hluk	0	1	6	4:21	1
	16.	Štítná	0	0	8	10:31	0


 I.A třída skupina B 
	1.	D. Bojanovice	9	2	2	44:14	29
	2.	Šardice	8	2	3	18:10	26
	3.	Bzenec	7	3	3	34:17	24
	4.	O. N. Ves	8	0	5	32:20	24
	5.	Rohatec	7	2	4	31:20	23
	6.	Ždánice	7	1	5	32:19	22
	7.	Jalubí	7	1	5	26:24	22
	8.	Nedachlebice	6	3	4	23:22	21
	9.	Prakšice	5	2	6	24:20	17
	10.	Kvasice	4	3	6	16:20	15
	11.	Jarošov	4	2	7	16:32	14
	12.	J. Otrokovice	3	3	7	15:25	12
	13.	Uh. Ostroh	1	4	8	9:26	7
	14.	Prušánky	0	2	11	2:53	2

 Tabulka zápasů doma 
	1.	Rohatec	6	0	1	18:6	18
	2.	Bzenec	5	2	0	24:5	17
	3.	Šardice	5	2	0	15:3	17
	4.	Jalubí	5	1	1	17:11	16
	5.	D. Bojanovice	5	0	1	23:3	15
	6.	Prakšice	4	1	1	17:7	13
	7.	Ždánice	4	1	2	21:11	13
	8.	O. N. Ves	4	0	2	15:7	12
	9.	Nedachlebice	4	0	2	14:12	12
	10.	Kvasice	3	1	2	11:10	10
	11.	J. Otrokovice	3	1	3	8:9	10
	12.	Jarošov	2	2	3	10:14	8
	13.	Uh. Ostroh	0	2	4	3:10	2
	14.	Prušánky	0	2	4	1:17	2

 Tabulka zápasů venku 
	1.	D. Bojanovice	4	2	1	21:11	14
	2.	O. N. Ves	4	0	3	17:13	12
	3.	Ždánice	3	0	3	11:8	9
	4.	Nedachlebice	2	3	2	9:10	9
	5.	Šardice	3	0	3	3:7	9
	6.	Bzenec	2	1	3	10:12	7
	7.	Jalubí	2	0	4	9:13	6
	8.	Jarošov	2	0	4	6:18	6
	9.	Rohatec	1	2	3	13:14	5
	10.	Kvasice	1	2	4	5:10	5
	11.	Uh. Ostroh	1	2	4	6:16	5
	12.	Prakšice	1	1	5	7:13	4
	13.	J. Otrokovice	0	2	4	7:16	2
	14.	Prušánky	0	0	7	1:36	0


 I.B třída - skupina B 
	1.	Břestek	9	4	0	36:9	31
	2.	Prasklice	8	2	3	29:18	26
	3.	Lůžkovice	8	1	4	26:18	25
	4.	Mladcová	7	1	5	33:18	22
	5.	Uh. Hradiště B	6	3	4	22:15	21
	6.	Zdounky	6	3	4	19:15	21
	7.	Morkovice B	6	2	5	23:23	20
	8.	Zlechov	6	1	6	26:20	19
	9.	Malenovice	5	3	5	21:26	18
	10.	Žeranovice	3	4	6	26:30	13
	11.	Roštění	4	1	8	20:33	13
	12.	Všetuly	4	0	9	20:37	12
	13.	Lubná	3	2	8	25:30	11
	14.	Bílovice	2	1	10 	7:51	7

 Doma 
	1.	Lůžkovice	6	0	1	17:6	18
	2.	Břestek	5	1	0	21:2	16
	3.	Morkovice B	5	1	1	15:7	16
	4.	Mladcová	5	0	1	22:9	15
	5.	Uh. Hradiště B	5	0	2	16:8	15
	6.	Prasklice	5	0	2	13:8	15
	7.	Zlechov	4	1	1	16:8	13
	8.	Malenovice	4	1	1	15:11	13
	9.	Žeranovice	3	3	0	18:11	12
	10.	Zdounky	3	3	1	9:5	12
	11.	Lubná	3	2	2	18:12	11
	12.	Roštění	3	1	2	11:8	10
	13.	Všetuly	3	0	4	13:20	9
	14.	Bílovice	1	1	4	8:16	4

 Venku 
	1.	Břestek	4	3	0	15:7	15
	2.	Prasklice	3	2	1	16:10	11
	3.	Zdounky	3	0	3	10:10	9
	4.	Mladcová	2	1	4	11:9	7
	5.	Lůžkovice	2	1	3	9:12	7
	6.	Uh. Hradiště B	1	3	2	6:7	6
	7.	Zlechov	2	0	5	10:12	6
	8.	Malenovice	1	2	4	6:15	5
	9.	Morkovice B	1	1	4	8:16	4
	10.	Všetuly	1	0	5	7:17	3
	11.	Žeranovice	1	0	6	8:19	3
	12.	Roštění	1	0	6	9:25	3
	13.	Bílovice	1	0	6	9:35	3
	14.	Lubná	0	0	6	7:18	0

 I. B třída - skupiny C 
	1.	Kyjov B	9	0	4	28:15	27
	2.	Dubňany	8	3	2	20:12	27
	3.	Nedakonice	8	2	3	29:13	26
	4.	Vacenovice	7	3	3	27:10	24
	5.	Velká n. V.	6	6	1	29:13	24
	6.	Kněždub	7	3	3	22:12	24
	7.	Milotice	6	3	4	22:25	21
	8.	M. Písek	4	4	5	17:16	16
	9.	Žarošice	4	2	7	14:22	14
	10.	Mutěnice	3	4	6	12:13	13
	11.	Strání	4	1	8	16:31	13
	12.	Vlčnov	3	1	9	12:34	10
	13.	Vřesovice	2	3	8	14:27	9
	14.	Strážnice	1	3	9	16:35	6

 Doma 
	1.	Vacenovice	6	0	1	21:1	18
	2.	Kyjov B	6	0	1	19:6	18
	3.	Kněždub	5	2	0	13:3	17
	4.	Dubňany	5	2	0	10:3	17
	5.	Velká n. V.	4	3	0	19:5	15
	6.	Nedakonice	5	0	1	20:7	15
	7.	Milotice	4	2	0	13:6	14
	8.	Žarošice	4	1	1	11:5	13
	9.	Mor. Písek	3	3	0	12:3	12
	10.	Mutěnice	3	1	3	10:5	10
	11.	Strání	3	0	4	12:13	9
	12.	Vlčnov	2	1	4	6:12	7
	13.	Vřesovice	1	2	2	6:10	5
	14.	Strážnice	1	2	3	10:17	5

 Venku 
	1.	Velká n. V.	2	3	1	10:8	9
	2.	Kyjov B	3	0	3	9:9	9
	3.	Nedakonice	3	2	2	9:6	8
	4.	Dubňany	3	1	2	10:9	7
	5.	Kněždub	2	1	3	9:9	7
	6.	Milotice	2	1	4	9:19	7
	7.	Vacenovice	1	3	2	6:9	6
	8.	Mor. Písek	1	1	5	5:13	4
	9.	Vřesovice	1	1	6	8:17	4
	10.	Strání	1	1	4	4:18	4
	11.	Mutěnice	0	3	3	2:8	3
	12.	Vlčnov	1	0	5	6:22	3
	13.	Žarošice	0	1	6	3:17	1
	14.	Strážnice	0	1	6	6:18	1www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund