Číslo: 46
11.11.1996
Článků: 36

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Když koberec, tak z KTI!

Když koberec, tak z KTI!
"Povězte mi, jaké máte doma koberce a já vám řeknu, jak žijete," s úsměvem vypráví majitel významné firmy s koberci KTI dipl. ing. Bernd Hilscher, německý podnikatel, který po pěti letech působení v Čechách hovoří docela dobře česky. "Chci se totiž přiblížit českému zákazníkovi co nejvíce," dodává.
Ano, firma KTI právě v těchto dnech slaví pět úspěšných prodejních let. "Naše firma vznikla zde v říjnu v roce 1991, kdy jsme měli dvě prodejny. Dnes máme čtyři, a sice v Praze, Liberci, Přerově a Uherském Hradišti. Největší je v pražské holešovické tržnici v pavilónu číslo 9. Prodáváme nejen koberce, ale i tapety a bytové doplňky, jako jsou žaluzie, garnýže, podhledy atd. Koupit si u nás můžete také malířské potřeby kobercové lepenky. Koberce dovážíme z Belgie a Německa od renomovaných firem. Ale to neznamená, že bychom se snad bránili českému zboží. Když za námi přijde český výrobce s nabídkou kvalitního zboží za přijatelné ceny, budeme jen rádi.
V pražské tržnici nabízíme na ploše více jak 1000 metrů čtverečních 200 koberců za opravdu příznivé ceny. Koberce prodáváme v ceně od 70 do 1200 korun za metr čtvereční. Jednotlivé druhy v mnoha barevných provedeních. Pokud by si snad zákazník vybral barvu, která není právě na skladě, zboží dodáváme do tří týdnů."

Vaše prodejní hala je prostorná, koberce jsou umístěné na stojanech, takže si je můžeme dobře prohlédnout.
"Zákazník přece musí mít možnost vidět, jak by koberec vypadal na zemi. To nezjistí podle vzorku ani při pouhém pohledu na celou roli. Přitom každý koberec má své poslání. Jiný se hodí do dětského pokoje, jiný do ložnice nebo do kanceláře. Jeden je vhodné položit, druhý nalepit. Když chce zákazník koberec, na který dá třeba sedací soupravu nebo židle s kolečky, vybereme koberec s atestem na kolečkové židle. Pokud je v rodině alergik, vybereme koberec s antistatickou úpravou, který se lépe čistí. Prodavači pomohou také s vyměřením koberce příslušné šíře."

Firma KTI je známa také svou sponzorskou činností.
"V letošním roce jsme například vybavili koberci dětskou oční kliniku fakultní nemocnice v Motole, protidrogové sdružení Sanamin, zdravotnické zařízení v Chropyni a ještě některá další."
Podívejte se tedy, po čem doma chodíte. Když vám bude chybět pod nohama něco příjemného, víte, že na vás čeká firma KTI.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund