Číslo: 21
25.05.1998
Článků: 67

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Podnikání
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Kuchyňské studio Ing. Horňák na Centrumu
Klienti Pojišťovny Morava se již rozhodli

Kuchyňské studio Ing. Horňák na Centrumu
Uh. Hradiště (JiV) - V obchodním domě Centrum je část prodejní plochy v druhém patře věnována kuchyním firmy Ing. Horňák z Veselí nad Moravou. Ing. Stanislav Horňák tuto výrobu započal již před několika lety. Navázal tím na tradiční řemeslný fortel, vztah lidí ze Slovácka k přírodě a přírodním materiálům. Firma Ing. Horňák tak navazuje na tradici řezbářské a dřevařské výroby. Zabývá se výrobou kuchyní a interiérů bytů a domů. Vysoká řemeslná zručnost zaměstnanců zaručuje kvalitně odvedenou práci.
Základním materiálem při výrobě kuchyňských linek je masivní dřevo, především olše, dub, buk, třešeň, ořech a smrk. Na přání zákazníka je možno využít i jiné dřeviny. Doplňkem jsou velmi kvalitní laminované desky rakouských výrobců. Pracovní desky pro kuchyňské linky je možné si vybrat z přibližně stovky druhů. Nové vynikající materiály Corian a Cerock jsou na bázi přírodního kamene anebo je možno vybírat z přírodní žuly. I v tomto je možnost výběru z několika desítek druhů.
Kuchyně mohou být doplněny řadou špičkových výrobků a doplňků - výsuvnými boxy, drátěným programem, ozdobnými kovovými tyčemi, koši na tříděný odpad apod. Jen úchytky je možno si vybrat z několika tisíc vzorů.
Elektrospotřebiče jsou nabízeny od firem Miele, Bosch, AEG, Whirlpool, Electrolux a Zanussi. Dřezy do linek jsou v mnoha desítkách typů, v různém barevném a materiálovém provedení od firem Blanco a Franke. Součástí nábytku může být i zabudované osvětlení.
Předností firmy je kompletní servis, počínaje zpracováním architektonických návrhů, přesným zaměřením interiérů, volbou materiálů, vlastní výrobou a konče dovozem k zákazníkovi, kde dojde k jeho úplné kompletaci a montáži.Klienti Pojišťovny Morava se již rozhodli
(red) - Stovky bývalých klientů Pojišťovny Morava již řeší svou svízelnou situaci a rozhodly se uzavřít pojistné smlouvy u Moravskoslezské Kooperativy. V uplynulých dnech registrují přepážky obchodní služby u Moravskoslezské Kooperativy zvýšený počet klientely, kterou tvoří především tito občané. Moravskoslezská Kooperativa nabízí klientům Pojišťovny Morava od 15. května možnost jakýchkoliv konzultací na oblastních agenturách, kde jsou připraveni odborní pracovníci, kteří jsou ochotni zodpovědět veškeré jejich dotazy. Současně jsou připraveni nabídnout kvalitní majetkové nebo životní pojištění. Veškeré bonusy za bezeškodní průběh, které mají klienti Pojišťovny Morava u této společnosti, budou na základě čestného prohlášení akceptovány. Moravskoslezská Kooperativa je pojišťovna působící na uzemí Moravy a Slezska, a tak daleko více vnímá potřeby občanů a společností v tomto regionu. Má širokou síť agentur.
Důvěryhodnost Moravskoslezské Kooperativy v plnění svých závazků v oblasti pojištění důkladně prověřely loňské katastrofální povodně, kdy vyplatila na škodách částku ve výši 1,8 miliardy Kč. Tento objem škod řadil společnost na druhé místo mezi pojišťovnami. K dnešnímu dni již bylo vyřízeno 99% všech pojistných událostí a v brzké době očekává konečné uzavření finančních závazků vůči klientům. I přes tyto nepříznivé okolnosti skončilo loňské hospodaření Moravskoslezské Kooperativy se ziskem. Tato skutečnost je dána především existencí kvalitního zajistného programu u největších světových zajišťoven a vlastními rezervami, které garantují dodržení všech závazků.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund