Číslo: 6
09.02.1998
Článků: 55

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Podnikání
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Přicházíme k Vám s novou nabídkou...
Pojišťovna Generali, a. s. nabízí ...
Porsyl Systém nabízí rodinný dům do milionu

Přicházíme k Vám s novou nabídkou...
Vážení čtenáři,
v poslední době jste si jistě všimli, že na straně tři jsme vám přinášeli prezentace různých firem. V nově skladbě našich novin jsme se rozhodli dát podnikatelům větší prostor. O tuto službu je poměrně velký zájem a jelikož firem a různých podniků je jenom v našem okrese několik stovek, věříme, že tento způsob prezentace určitou část z nich osloví. Firmě se dostává tímto způsobem daleko víc prostoru, než v případě plošné inzerce. I finančně je tato nabídka výhodnější. Navíc může každý zvolit poutavější formu představení své firmy a zaujmout tak i ty, kteří by jinak inzertní stránku přehlédli. Tímto způsobem u nás inzerovalo již dost firem a myslím, že spolupráce s nimi byla vždy velmi dobrá. Také zájem ze strany podnikatelů je v poslední době čím dál vyšší. V článku je možno podrobně rozvést, čím se vlastně firma zabývá, kde má sídlo, co nabízí ve svém programu zákazníkům, je možno zdůraznit přednosti výrobku, který nabízí a to na poměrně velkém prostoru za přijatelnou cenu.
Pokud i vás tato nabídka oslovila, můžete se na nás obrátit. Na telefonním čísle nebo faxu 54 07 77 nebo 55 41 58 vám rádi podáme informace.
Jindra VáverkováPojišťovna Generali, a. s. nabízí ...

Pojišťovnu Generali najdete za obchodním domem Centrum v Hradební ulici. - Foto: JiV
Uh. Hradiště - Vznik pojišťovacího koncernu Generali sahá hluboko do historie minulého století. Koncern EA - Generali je spojen se svým zakladatelem - velkým nadnárodním koncernem Assicirazioni Generali se sídlem v Terstu. Dnes koncern patří mezi 100 největších společností světa. Sdružuje 101 pojišťoven, 37 holdingových a finančních společností, 22 realitních společností a 2 zemědělské podniky. V roce 1832, tzn. rok po založení společnosti v Terstu, byla otevřena pobočka v Praze. Rok 1948 ukončil její působení u nás a teprve v roce 1993 se vrátila zpět do České republiky. Následující rok pak byl ve znamení rozvoje. Do užívání byla předána nová administrativní budova v Praze, byly vypracovány a uvedeny na trh nové produkty. Rozběhlo se vytváření vlastní prodejní sítě. V následujícím roce se mění právní statut a klientům jsou k dispozici zastoupení ve všech krajských a mnoha okresních městech. V roce 1996 bylo navýšeno základní jmění pojišťovny Generali a.s. na 410 mil. Kč.
V tomto roce již nabízí veškeré produkty, týkající se pojištění majetku a osob. Rovněž podnikatelům nabízí dokonalý pojistný program. Díky výsledkům, kterých dosahuje, se v roce 1997 stává čtvrtou největší pojišťovací skupinou v Evropě. Oblastní pobočka v Uherském Hradišti, která má sídlo v Hradební ulici 1244 a jejímž vedoucím je Zdeněk Tureček, má v dnešní době l0 obchodních zástupců a 3 zaměstnance a nabízí širokou paletu pojišťovacích produktů, ověřených na rakouském trhu a upravených pro české podmínky. Navíc Generali přichází každý rok s novinkou. V loňském roce to bylo pojištění zemědělců, v letošním roce se k tomu přidává profesní pojištění odpovědnosti za škodu pro zdravotnické profese, které je připraveno především pro lékaře. Pro příští rok se připravuje povinné smluvní pojištění, které nahradí zákonné pojištění a pravděpodobně tím skončí monopol České pojišťovny.
Zajímavostí je také to, že v roce 1996 měla Generali nejvyšší podíly na výnosech z životního pojištění (12,3 %). Právě u tohoto druhu pojištění byla vloni zavedena novinka - připojištění pro případ plného invalidního důchodu. Všechna pojištění jsou natolik variabilní, že lze pro každou rodinu připravit individuální program zabezpečení životní úrovně. Generali má nabídku jak pro pojištění osob, tak pro pojištění majetku. V případě vašeho zájmu jsou vám k dispozici na již výše uvedené adrese a telefonním čísle 0632/55 64 93 v Uherském Hradišti a na pobočce v Uherském Brodě, která je na Masarykově náměstí č. 72 na telefonním čísle 0633/ 63 91 91.
Jindra VáverkováPorsyl Systém nabízí rodinný dům do milionu

Majitel firmy ing. Petr Majíček před sídlem své firmy v Kunovicích - Foto: JiV
Kunovice - Určitě každý z Vás jednou v životě snil o tom vlastnit svůj rodinný dům. Tento sen se však díky inflaci a neustálému zdražování stavebního materiálu stává pro mnohé nesplnitelný. Právě nad tímto problémem se zamysleli pracovníci projekční kanceláře firmy PORSYL a rozhodli se, že vytvoří projekt domu, který by splňoval všechny požadavky dnešní mladé rodiny a při tom ji finančně nezruinoval. Jejich nápad podpořili i pracovníci obchodního a stavebního střediska firmy a tak vznikl PORSYL Systém.
Firma PORSYL, která nese ve svém názvu i jméno svého majitele ing. Petra Majíčka, zahájila svou činnost v roce 1995 jako exkluzivní zástupce firmy Porobeton a zabývala se hlavně prodejem plynosilikátových tvárnic. V současnosti je jejich největším dodavatelem v České republice. Svoje aktivity však postupně rozšířila o projekční kancelář a stavební činnost.
Ve velkoobchodním a maloobchodním skladě ve Starém Městě na Brněnské ulici můžete nakoupit veškerý zdící materiál, krytinu, stropní dílce aj. Podrobnější informace vám rádi poskytnou pracovníci firmy na tel. 541 743-4. Zákazníkům, kterým firma zpracovává projektovou dokumentaci, pak poskytuje stavební materiál za zvýhodněnou cenu.
Projekční kancelář zpracuje pro zákazníka veškerou projektovou dokumentaci, která se vytváří nejmodernějším způsobem na počítači. Zákazník má tak možnost měnit své představy i během zpracování projektu. Po ukončení projektu firma zařídí veškerá povolení a schválení, která jsou k započetí stavby nutná, zařídí dozorování stavby a zabezpečí nebo doporučí zákazníkovi ověřené smluvní subdodavatele pro všechny stávající stavební práce nebo jiné - vodo, topo, elektro atp. Je možné též dodat hrubou stavbu nebo dům na klíč. Firma, kterou vede Petr Majíček s manželkou, má v současnosti šest zaměstnanců.
Co je PORSYL Systém?
Je to systém kroků, které vedou k výrazným úsporám peněz a času stavebníka při stavbě rodinného domu. PORSYL Systém nabízí zvýhodněný nákup stavebního materiálu, zvýhodněnou cenu projektové dokumentace, zabezpečení ověřených firem pro stavbu. Toto jsou základní kroky. Je jasné, že tento systém se bude rozšiřovat, např. o stavební spoření, financování stavby atd. V současné době má firma pro zákazníka zpracován projekt rodinného domu, jehož pořizovací cena je přibližně 900 tisíc korun s tím, že část prací si zákazník provede svépomocí. Nepodsklepený dům se dá variabilně obměňovat podle potřeb a představ zákazníka. Tento projekt domu je prvním v katalogu PORSYL Systému. Připravují se další. Projekční kancelář má sídlo v Kunovicích na Lidické ulici, kde vám také ochotně podají informace na telefonu 549 740. Nejvýznamnější zakázkou, kterou firma v poslední době prováděla, je zpracovaná projektová dokumentace polyfunkčního domu, který bude stát v centru Kunovic.
Jindra Váverkováwww.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund