Číslo: 41
13.10.1997
Článků: 45

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


MĚJTE SE RÁDI
VEČER PLNÝ HUMORU A KRÁSNÝCH PÍSNIČEK
HITPANORAMA Zdeňka Dudy
NENÍ SLAVÍK JAKO SLAVÍK

MĚJTE SE RÁDI
Při návštěvě zlínského HIT Rádia publikum nám zpěvačka Lucie Bílá poskytla krátký rozhovor
Co pro Vás znamená spolupráce s Karlem Gottem ?
Hrozně jsem pyšná na to, že mám takovou možnost, protože Karel Gott vlastně za celou svoji kariéru neudělal s nikým podobný projekt. Jsem ráda, že budu součástí legendy.

Jaký je Karel Gott ?
Kája je velký zpěvák a krásný člověk. Řekla bych, že lidi, kteří nebudou žít v jeho době, budou hrozně litovat, že ho nepoznali. Je to hrozně báječný člověk a málo lidí ví, jak umí krásně vyprávět. Umí rozebrat spoustu věcí - prostě hltám každé jeho slovo. Jednou se mi dokonce stalo, že mluvil dvě hodiny, a já jsem ho vůbec nepřerušila, což je teda, jestli mě trošku znáte, u mě dost těžké.

Jak se Vám líbí váš společný repertoár ?
Písničky, které spolu zpíváme, jsou opravdu báječné. Přála bych všem, aby nás mohli vidět, jak nám to spolu jde. A pokud se do zlínské sportovní haly nevejdete, nevěšte hlavu, vždyť naše dílo vychází i na cédéčku.

Co byste chtěla vzkázat posluchačům Hit Rádia Publikum a čtenářům Dobrého dne, Slovácko ?
Myslím si, že lidi by se měli mít rádi a měli se snažit mít rádi i sami sebe, protože od nás to pochází. Když nemáte rádi sami sebe, tak se taky neumíte usmívat na ty ostatní. Láska je hrozně důležitá věc už proto, že život je strašné komplikovaný a přináší takové situace, že člověk někdy má chuť se někam zavřít a zakopat. Těch krásných dní, kdy vám někdo řekne něco hezkého, je někdy hrozně málo. Mně nikdy nikdo nebude lhát, protože já to poznám. Říkám to vždycky na každém představení, až si někdy připadám, že bych měla zpívat dětem, a ne dospělým. Takže: Mějte se rádi !VEČER PLNÝ HUMORU A KRÁSNÝCH PÍSNIČEK
V úterý vystoupil ve vyprodaném Domě kultury v Uherském Brodě jeden z nejpopulárnějších folkařů Jaromír Nohavica se svou kytarou a stařičkou heligonkou. Do Brodu přijel odpoledne a toto krásné moravské město si důkladně prohlédl. Své návštěvě památníku J.A.Komenského večer věnoval písničku, a nejen mu. Celých sto minut recitálu povídal, bavil a hlavně hrál své pohodové písničky. Veselý Slezan (rodák z Českého Těšína) si výborně rozuměl se slováckým publikem, plným jeho fanoušků a zpěvných moravských típků. Během vystoupení vládla veselá nálada, kterou kořenil historkami z vídeňských a varšavských koncertů, snad proto zazněla jedna sloka "Vlaštovko, leť" v polštině. Kromě humoru nezapomněl na většinu svých hitů i z nového alba Divné století. Rád si zavzpomínal na vojenskou službu, kterou kroutil v Uh. Hradišti. Prozradil na sebe, že písničky píše nejraději v noci, jakož i vystupuje, přesto publikum oslovoval Milé děti.
Recitál ukončený bouřlivým posteskem nebral konců. Brodské publikum nechtělo Nohavicu pustit spát. On ale musel, protože jeho turné Divné století live pokračuje i v dalších městech. Slíbil však, že se do Uherského Brodu brzy vrátí.HITPANORAMA Zdeňka Dudy

Premiéra - středa od 20 do 22 hod.
Repríza - sobota od 19 do 21 hod.

	41. týden
	1. PET SHOP BOYS - Somewhere
	2. ELTON JOHN - Candle In The Wind 97
	3. MICHAEL JACKSON - Ghosts
	4. ERASURE - Donďt Say Your Love Is Killing Me
	5. AEROSMITH - Hole In My Even
	6. BEE GEES - Still Waters Run Deep
	7. WORLDS APART - Iďll Dreaming Of You
	8. SCOOTER - The Age Of Love
	9. SUPERTRAMP - Sooner Or Later
	10. T-SPOON - Sex On The Beach
Novinky týdne MARIAH CAREY - Honey EROS RAMAZZOTTI - Quanto More Sei E-ROTIC - The Winners Take It AllNENÍ SLAVÍK JAKO SLAVÍK
ČESKÝ SLAVÍK - nástupce jedné z nejpopulárnějších anket minulých let - Zlatého slavíka - se opět dostává na scénu. Kdo je nejpopulárnější zpěvák, zpěvačka a skupina roku, rozhodují čtenáři, kteří svými hlasy v podobě kupónu volí své oblíbence. Kdo přebere granáty zdobenou trofej Slavíka, ještě nevíme, protože uzávěrka, do které můžete ovlinit pořadí, je až 20. listopadu, ale jak dopadly naše regionální kapely minulý rok, vám prozradit můžeme.

	Český slavík - skupiny 1996

	8.Argema		28 312 bodů
	27.Premiér		 6 641
	58.AGFlek		  331
	75.Hradišťan		  181
	77.Reflexy		  170
	78.Wayn			  159
	140.Krabathor		  42
	256.Cobra		  13
	306.Vivian		  10www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund