Číslo: 1
06.01.1997
Článků: 34

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Tož ste zas o jeden rok starší, ale také zkušenější, proto sa nenechajte hneď ze začátku týdňa zbytečně vyštengrovat od svojého spolubydlícího. Enom ho nechajte, šak on tú svoju zlost rozchodí. Dařit sa vám bude v jednání s cizíma ludima, ba aj neco dobrého si kúpíte, co ste už delší dobu zháňali. A nebojte sa studené vody.

RYBY 19.2. - 20.3.
Praví sa, jak na Nový rok, tak po celý rok. Vám sa ten prvý deň až tak moc nevydaříl, no ale možná to bylo proto, že ste tak dlúho babúzňali. Klidně sa ale možete pustit aj do té práce, kterú ste už dlúho odkládali. Jednú k temu stejně mosí dojít. Oprubujte také tento týdeň, jak dojdete dóm, polúbit prvého, kdo vám přijde do cesty, kdyby to měla byt třeba aj vaša tchýňa.

BERAN 21.3. - 20.4.
Držte sa starého kunovského přísloví: V lednu, v lednu po ránu si švácnu jednu! Proto si každé ráno dajte po malúčké štamprli slivovičky, roby možú aj třeba nečeho slabšího a děcka aspoň ovocnéj šťávy. Bude to velice dobře působit na váš organizmus. Potem sa vám bude také po celý deň dařit všecko na co máknete.

BÝK 21.4. - 20.5.
Nezdá sa vám, že je už nejak moc dlúho zima. Dávajte si proto pozór na záda. Ti starší by si měli pořídit aj nejaký ten kočičák, jak říkali staříček - preventívně. Je sice pravda, že ludé možú dělat všelijaké hlúpoty, ale enem ocáď až pocáď. Tož teda aj vy byste sa už konečně měli přestat ze všeckýma hněvat a udobřit sa. Bude to lepší.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
V této době sa u vás projevíja následky dlúhého babúzňání po nocách, a proto vás čeká období, kdy budete nervózní jak saně v létě. Tož sa na to připravte a rači ani moc nevylézajte a nepúšťajte sa do žádných velikých debat, lebo byste sa nemoseli udržat a mohli byste řéct aj neco co si opravdu myslíte. Ináč to bude pohoda.

RAK 21.6. - 22.7.
Doma teda nic moc. Teho sexu je málo a eště navíc aj tech peněz népřetéká. Ale nic sa nebojte, určitě sa to zlepší. Kdyby sa to ale do středy nelepšilo, tož si zajděte nekde vyrazit trošku z kopýtka. Tam sa vám bude lúbit, no šak uvidíte. Už ste viděli, jaká je veliká zima, tak nezapomeňte na ty ptáky za oknama a neco im tam dajte.

LEV 23.7. - 22.8.
Už ste byli venku, tož tam je ale samec. Proto nezapomeňte nasypat neco ptákom za okno. Lebo sa praví: Jak si kdo nasype, tak si aj lehne. Ono to néni úplně sice přesné, spíš by sa dalo řéct: Jak sa do lesa volá, tak sa z něho ozývá. No, prostě za váš dobrý skutek sa vám po celý týdeň bude všecko dařit. Šak uvidíte.

PANNA 23.8. - 23.9.
Přes ty svátky ste sa dobře popravili. Moc sa ale nad tým nezamýšlajte, protože co je po tech chudých? No nic! Ani nic nemožú pořádně vychutnat, protože majú ze všeckého strach, že by steho mohli přibrat. A estli ste si dali nejaké novoroční předsevzetí, tož na něho rychlo zapomeňte. Hlavně nezapomeňte pořádně žit, protože život, to je věc.

VÁHY 24.9. - 23.10
Praví sa, že leden bílý, pole sílí. No a vy ste jak to pole. Snihu je dosť, takže aj vy byste měli mět sily jak třé. Teď teho enom mosíte využit. Proto když ste chlapi, tož rychlo povalte ty svoje roby a dokažte jim, že ste chlapé. No a když ste roby, tož pořádně švácněte do stolu, aby aj chlapé viděli, jakú máte silu, kdyby chtěli povalit cizí roby.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Už ste sa tento týdeň dívali do zrcadla? Že né. Tož tak rychlo udělajte. Ptáte sa proč? No přeca proto, abyste si také všímli, že vypadáte docela dobře, a že byste si měli víc věřit. Nebojte sa proto pustit do věcí, keré vyžadujú jednání z cizíma ludima. Nezapomeňte také že sa umíte aj pěkně uculovat. Všecko sa vám potem bude dařit.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Najlepším lékem pro vás tento týdeň bude, když si po ránu zazpíváte nejakú pěsničku. Ale né smutnú, ale pěkně veselú. Třeba tú o tom jak chytila tá jedna děvčica na pasece tú žížalu. Text je to jednoduchý a vám enom prospěje. Vyzkúšajte si nejakú hazardní hru, třeba řekněte šéfovi, ať vám přidá, anebo aspoň tú sportku. Bude sa vám dařit.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Moc sa neztekajte, když všeci nebudú súhlasit s vašima názorama. Holt, nemosíte mět dycky pravdu. Mělo by vám ale pomoct, když nekoho před všeckýma pochválíte. Uvidíte, že aj on vás nekdy pochválí. dajte si také pozór na bacila, protože ten nikdy nespí, a proto ho ničte tema vitamínama. když nemáte vitamíny, tož aspoň si vykloktajte.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund