Číslo: 11
17.03.1997
Článků: 37

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
Estli sa u vás projevuje potřeba sa hrát, tož sa enom hrajte, hlavně ale na svojém písečku. Kdybyste ale přeca enom si chtěli zahrát aj nekde inde anebo s nekým iným, tož si mosíte dat veliký pozór, protože byste také mohli pěkně narazit. Dařit sa vám bude hlavně v učéní, proto sa učte, až sa z vás bude kúřit. Co? To je jedno.

RYBY 19.2. - 20.3.
Je už najvětší čas si začat zařizovat dovolenú, protože byste mohli také dopadnút tak, že ju proležíte enom doma na gauči. A aby si vaša kapsa nemyslela, že kupujete krávu, tož si pěkně rozmyslete, kde pojedete. Néni dycky to najdražší - také to najlepší. Vy, co máte málo peněz, zajděte do sázkových kanceláří a vsaďte. Určitě vyhrajete!

BERAN 21.3. - 20.4.
Když vás neco pichá či tlačí, tož s tým rychlo zajděte k doktorovi, bude tak lepší. Pokáď budete zdraví, tak máte aspoň velikú náděj, že sa v čekárni u doktora s nekým seznámíte. Neměli byste také zapomínat, že kromě kalorické stravy existuje aj strava duševní. Proto si přečtěte náš kulturní servis, vyberte si nejakú akcu a zajděte sa pobavit.

BÝK 21.4. - 20.5.
Tento týdeň sa vám bude všecko dařit a také všecky vaše kroky povedú k vytúženému konci. Budete mět né enom, jak říkala naša stařenka #dušu v péří, ale aj možná trochu zbohatnete. Pozór si mosíte dat ale na jazyk, protože budete mět velice rozkecané a mohli byste řéct aj neco, čeho byste potem lutovali.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Vaše obavy, že ste sa stali členem #švédské trojky, či jak sa říká, že vám nekdo pytlačí v revíru, sú zbytečné. To si z vás enom dělajú prču, protože všeci víja, že ste na to hákliví. Čeká vás zajímavé setkání, z kterého vám aj neco kápne. Rozhodně ale nic nikomu nepůjčujte a ani neslibujte. Slunko začíná už pěkně hicovat, tož teho využijte.

RAK 21.6. - 22.7.
Pozór si dajte na ten jarní luft, protože už to na vás leze a vy byste sa mohli zamilovat až po uši. To je sice dobré a také pří-jemné, ale mohlo by to mět jak říkávál náš staříček #nedozírné následky. Pozór si dajte na svoje věci, lebo neřádi nikdy nespíja. Zamykajte všecko, na čem máte zámek a nečem ho nemáte, tož tam si ho dajte.

LEV 23.7. - 22.8.
Budete moset zařídit hromadu věcí a to vám zabere tolik času, že si málem nestihnete ani vsadit Sportku a právě teho byste mohli lutovat. Proto napřed Sportku a potem všecko ostatní. Na úřadech si dajte bacha na brýlaté úřednice, ty vám určitě nepomožú, leda vás dopálíja. V lásce sa vám bude dařit hlavně na domácím poli, a to je dobře.

PANNA 23.8. - 23.9.
Potřebujete si už konečně odpočinút a trochu vysadit z teho životního fofru. Proto si zajděte kúpit flašku červeného, sedněte si doma do křesla, nalejte si a enom oddechujte. Prácu nechajte na mladé, vy ste sa už přeca nadělali víc než dost. Štěstí vám bude naklóněné v sútěžení, proto luštěte, závoďte, bojujte a nic sa nebojte.

VÁHY 24.9. - 23.10
Tento týdeň budete velice plodní, proto vy, keří sa nechcete už rozmnožovat, tož si dajte pozór na všecky sexuální radovánky. Svoju plod-nost raděj zaměřte na věci prak-tické. Vyploďte třeba nový regál do kúpelky anebo třeba vymalujte v kuchyni, určitě by si to už zaslúžila. Dařit sa vám bude tentokrát hlavně v pádlování.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nedělajte zbytečně pro-blémy z prkotin. Rozčilu-jete sa úplně zbytečně. Všecko ide řešit s klidem. Proto sa nad sebú zamy-slete a dajte sa dohromady. Každý má svojích problémú dost a né, aby sa eště mosél dívat na vás, jak ste zaškňúření. Snažte sa furt usmívat a vybírat si na světě enom to dobré.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Už ste si všímli, že jaro je tady? Měli byste proto neco udělat s tým svojím šatníkem a zajít si kúpit neco pěkného. Dyť přeca v tech starých gaťách a svetře furt chodit nemožete. Je třeba proto trochu provětrat svoju peněženku, protože vlastně aj peníze stárnú, proto jich vemte a nakupujte a nakupujte. Pozór si dajte enom na zloděje a šmelináře.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Čeká vás týdeň, kerému sa říká návštěvní. Proto s klidem zajděte nekoho navštívit, třeba aj toho, s kým sa už delší dobu nebavíte. Uvidíte, že mu uděláte radost. Když dojde nekdo k vám, tož buďte na něho tak bezvadní, až mu to bude podezřelé. Dařit by sa vám mělo hlavně v záležitosťách srdečních, nesmíte ich ale prožívat až moc.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund