Číslo: 12
24.03.1997
Článků: 42

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Jaro má na vás mimořádně silný vliv, a proto sa nedivte, že sa vám začnú zapalovat lýtka už před Velikonocama. Estli sa silno nezamilujete, tož budete nesnesitelní. Letos ale máte štěstí, protože postavení Venuše je vám velice příznivo naklóněné, čeká vás láska jak vráta od stodoly. Pozór si enom dajte na pomluvy, šak víte, čert nikdy nespí.

RYBY 19.2. - 20.3.
Odložené kabáty odhalujú vaše tělesné nedostatky v plné nahotě a vy si už konečně začnete čím dál tým víc uvědomovat svoju tučnost. Enomže včíl néni zrovna vhodná doba začínat s diétama, dyť budú přeca svátky, o kterých vás čeká hromada dobrot. Pozór si enom mosíte dat na pití a také na to, že byste mohli přijít o svoju svobodu anebo sa dostat do maléru.

BERAN 21.3. - 20.4.
Předsváteční dobu věnujte pořádnému úklidu, protože za poslední měsíce máte ve všeckém pořádný nepořádek, né-li bordél. Uspořádání nebeských těles vám potem dopřeje nevšední zážitky. Možná to bude veliká výhra, možná vyléčené revma. Nezapomeňte také, že je ideální doba zakopat válečnú sekyru se súsedama a vlastně se všeckýma, s kterýma sa hněváte.

BÝK 21.4. - 20.5.
Také sa vám zdá, že sa letos teho svátečního klidu ani nedočkáte? Ste pořád v jednom kole a nic nestíháte, cítíte sa jak štvanci. Počátkem tohoto týdňa sa ale všecko změní a svět sa pro vás stane rájem, kde vám nebude scházat nic, co hrdlo, tělo, ale aj duša ráčí. Proto neváhajte a užívajte si, kdoví, kdy zas toto období na vás dojde!

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Všímli ste si, v jakém stavu máte svoje auto? No je to hrozné! Proto si ho dajte trochu do pořádku, protože ho budete brzo potřebovat. Čekajú vás dni plné dobrodružství a nečekaných překvapéní. A bez auta by to nebylo ono. Také by bylo dobré, abyste si zas jednú napustili plnú vanu a chvílu si v ní poležali, vaša tělesná schránka to už potřebuje.

RAK 21.6. - 22.7.
Ach ty bolesti v zádech. Zrovna včíl byste potřebovali být v pořádku a né bědovat nad osudem. Ale jak sa říká: #Dočkaj času, jak husa klasu. Jarní slunko by z vás mělo všecky bolesti vytlačit a když né, tož sa nechte namasírovat třeba od vaší pěkné súsedky či spolupracovnice, to by mělo zaručeně zabrat. a také omezte spotřebu vajec a hrachu.

LEV 23.7. - 22.8.
Mars sa dostál do postavéní, ze kterého byste za istých okolností nemoseli mět radost, protože nekde vedle vás visí v luftě nejaká krádež. Vy šak ale máte ochránca v podobě silné lásky, kerá by vás měla ochránit. Zato byste jí měli neco kúpit, anebo aspoň neco udělat. Co? šak vy si určitě poradíte. Zapomínat byste také neměli na svoje rodiče.

PANNA 23.8. - 23.9.
Vzpomeňte si na to přísloví: #Kdo jinému jamu kope, sám do ní padá. Proto až budete vymýšlat velikonoční překvapéní, tož enom s rozumem. Karabáč si upleťte z jemného prútí, ale né z ostnatého drátu. A robky nezapomeňte vajíčka, než jich budete barvit, aj uvařit. Když to všecko dodržíte, tož vás čekajú dni plné radosti a veselosti.

VÁHY 24.9. - 23.10
Aj když je jaro, tož to neznamená, že sa mosíte otáčat za každú sukňú anebo za každýma gaťama. Postavéní Neptuna a Pluta vám povede ruku při vybírání nových milenců a milenek, tož ať sa vám daří. Né abyste děckám kupovali karabáče! Vemte nožíky, vemte děcka, zajděte do lesa, nařežte prútí a pleťte. Protože rači špatný karabáč upletený, jak kúpený.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nikdy néni tak zle, aby nemohlo byt eště horší. Stěžujete si, že máte málo peněz, že máte málo lásky? Nic sa nebojte, všecko sa v radost obrátí. Ve čtvrtek sa začne všecko vylepšovat a na Velikonoce už budete mět, jak říkála naša střenka: #Dušu v péří. Tak by to aj mělo vydržat, enom je si třeba vybírat na světě to pěkné.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Sila jarního záření vás trochu přibrzdí ve vašem rozletu, objevíja sa dni plné slabosti a malátnosti, občas sa vám bude zdát, že vás nemá nikdo rád. Ale to sa stává, všecko přejde a zas přijde období, jak zas říkál náš staříček tzv. #ořechové. Budete sa mět fajnovo, všecko sa vám bude zdát pěkné a všeci ludé dobří. Dařit by sa vám mělo aj při nákupech.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Ste poslední dobú nejací uzavření jak nejaká stará almara. Chtě-li byste poznat nové přátelství, velikú a bláznivú lásku, šťastné manželství, ale skoro nic pro to neděláte. Je jaro, proto sa zaměřte na svoje najbližší. Hlavně sa začněte už trochu také usmívat a buďte tak příjemní, až tým budete nápadní. Potem aj vám bude dobře.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund