Číslo: 13
31.03.1997
Článků: 32

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
To, že ste sa o Velikonocách trošku zamilovali, to nic neznamená, protože to rychlo rozchodíte. Tá opravdová láska na vás bude čekat až tento týdeň, proto si dajte bacha, abyste byli na ňu aj připravení. Člověk si dycky říká: #Mě to nemože překvapit! A ono akorát. Měli byste si doma také pořádně pouklúzat, co kdyby nekdo přišél na besedu.

RYBY 19.2. - 20.3.
Zajděte si udělat nejaký pořádný nákup, ale estli chcete byt úspěšní, tož běžte sami, bez nejakých tech radilů, protože ti by vám nijak nepomohli, spíš naopak. Na svojém pracovišti nebo ve škole sa vám bude dařit a aj dosáhnete nekolika úspěchů. Moc necestujte, ale ani nesportujte, protože by to nemoselo dobře dopadnút. Tož tak.

BERAN 21.3. - 20.4.
Né enom, že vaša finanční situácija néni najlepší, ale navíc sa kolem vás motá člověk, kerý by vás chtěl eště o neco aj obrat. Proto buďte tento týdeň ve střehu. Pracem sa věnujte enom fyzickým, ty duševní nechte na iné. Prospělo by vám zajít si do přírody. Estli na této procházce uvidíte zajíca nebo bažanta, tož rychlo zajděte si vsadit v lotérii. Vyhrajete!

BÝK 21.4. - 20.5.
Nezdá sa vám, že ste to na ty Velikonoce trochu přepískli? Buď ste byli dobře zvalení anebo zas trapně střízliví. Ani jedno, ani druhé néni to pravé ořechové, a proto sa trochu nad sebú zamyslete. Nekerý deň vemte svoju drahú polovičku anebo nekoho iného drahého a zajděte si třeba do kina. Uvidíte, že vám to spraví náladu. Aj hvězdy to říkajú.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Už to cítíte, to jaro luftě. Velice dobře by na vás působilo, kdybyste mohli vzít hrabě a jít nekde hrabat. Pobyt na čerstvém luftu by vám udělál dobře. Nebojte sa pustit také do nových věcí, protože hvězdy sú vám naklóněné a bude sa vám dařit. Určitě si říkáte: #A co láska? Bude to dobré, nic sa nebojte, enom aby sa vám z teho potem nezamotala hlava.

RAK 21.6. - 22.7.
Dajte si pozór, abyste sa nenakazili pesimismem všeckých tech, keří sa kolem vás pohybujú. Na všecky sa enom usmívajte a uvidíte, že bude dobře. Pozór si mosíte dat na teho malého Amorka s tema šípama, protože jak vás tento týdeň trefí, tož to bude konec. Mohli byste potem zahořat takovú láskú, kerú by ani hasiči z Mistřic nemoseli uhasit. A to sú už nejací hasiči.

LEV 23.7. - 22.8.
Stejně tak, jak sa začíná probúzat příroda, tak sa začnete vybarvovat aj vy. Budete plní elánu a chuti do života. Navíc aj chuti do jídla. Poděláte, pomilujete a také aj sníte všecko, na co dojdete. Až potem časem možná zjistíte, že né všecko bylo dobré. Proto teda než s nečím začnete, tož si to dobře rozmyslete, abyste potem nemoseli lutovat.

PANNA 23.8. - 23.9.
Vydajte sa s rodinú na výlet, na besedu ke známým nebo k rodičom. Zajděte si do kina, do divadla anebo na nejaké sportovní utkání. Jednoducho: obujte si túlavé boty a neseďte pořád enom doma. Potřebujete nejakú společnost a trochu sa rozptýlit a nabrat nového elánu do života. Dajte si pozór na bacila, kerý by vás rád poslál do postele.

VÁHY 24.9. - 23.10
To, že túžíte po nejaké změně, to je na vás vidět. Dajte si ale bacha, protože né všecky změny vedú k temu lepšímu. Hvězdy sú vám naklóněné v uměleckých směrech, proto skládajte básničky, malujte obrázky anebo aspoň vymalujte doma kuchyň nebo obývák. Za všecko budete pochválení, nic sa nebojte. Také byste si měli trochu zasportovat.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Tento týdeň je jak stvořený pro všecky finanční aktivity. Proto kupujte, ukládajte, vybírajte, počítajte, obchodujte, financujte. Uvidíte, že všecko sa vám bude dařit a dycky bude plus na vaší straně. Na ulicách sa už objevily aj babky se sněženkama, proto investujte aj do tohoto nákupu a nekoho obdarujte. Proč? Enom tak, pro radost.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Fotbalisté už začali kopat ty svoje mistráky, proto byste měli začat kopat aj vy na zahrádce. Uvidíte, že sa vám to bude lúbit. Nasadit byste si měli aj neco, co ste eště nikdy nesadili, né enom pořád brambory, cibulu a mrkvu. Vy, co nemáte žádnú zahrádku, tož nasaďte si neco doma do truhlíku nebo květináča. Budete sa radovat, jak to bude růst.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
To, že Kozoroh je posledním horoskopem, eště neznamená, že by sa ludé v něm narození měli mět špatně. Ba právě naopak. Bude sa vám všecko dařit tak, že si až budete říkat: #To néni snáď ani možné! Ale je to možné. Proto neváhajte a dajte sa do všeckého, do čeho ste neměli doposaváď chuť a ani odvahu. A co láska? V té to bude super!www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund