Číslo: 14
07.04.1997
Článků: 40

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Čekajú na vás včíl veliké úkoly, ale vy sa jich nebojte. Nenechte si od nikoho do ničeho mlúvit, protože stejně byste si to nakonec udělali všecko po svojém a druzí by sa mohli enom slušně řečeno naštvat. Všecko nakonec dopadne pro vás dobře, a proto jak říkál Janek Žižkú: #Hrr na to! Také nesmíte zapomnět na lásku, té sa bude včíl velice dařit.

RYBY 19.2. - 20.3.
Tak to vypadá, že to jaro vás nejak moc rozptyluje. Všeci sa začínajú odhalovat, roby lécú v sukňách, chlapé ukazujú chlupaté prsa, aby dokázali, že sa nestydíja za svoje předky a vy na to hledíte jak vyorané myši a práca stójí. Nic si z toho ale nedělajte, je to tak v přírodě normální. Práca vám neuteče, no a tá láska, tá by vám mohla zdrhnút.

BERAN 21.3. - 20.4.
Zanechte na chvílu všeckého vašého podnikání a dajte si padla. Je sice pravda, že všecko sa točí enom kolem penízú, ale přeca peníze nejsú všecko. Je potřeba si aj trochu užívat. A to sa dá nekdy aj bez peněz. Nekeří si pravda odpočinú včíl enom na téj Mallorce, ale vy si zajeďte třeba na Buchlov a uvidíte, že Mallorka je proti tomu úplné PRD!

BÝK 21.4. - 20.5.
Nezkúšajte překonat svoje osobní rekordy a nesnažte sa všecko udělat honem honem. Dyť máte před sebú celý rok. A pokáď sa nechcete uštvat, tož trochu přibrzděte. Už ste sa včíl nekdy dobře prohlédli v zrcadle? No, né enom tak, když sa češete, ale pořádně. Rychlo to udělajte. Uvidíte, že nic moc optimistického to néni. Proto s tým rychlo neco udělajte.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Na prácu ste sice jak draci, ale nezapomínáte trochu aj na teho svojého partnera? Proto pozór, abyste brzo nehráli až druhé husle na tom vašém Titaniku, který by sa mohl začat ponořovat. A to by byla istě škoda. Co s tým máte udělat? No to už víte určitě sami lepší. Na to vám hvězdy nemosíja radit. Ale kdybyste to přeca enom nevěděli, tož sa aspoň pořád usmívajte.

RAK 21.6. - 22.7.
Raci, protože to sú vodní tvoři, by si měli dat pozór na nachlazéní, aby to potem neodležali. Proto do sebe tlačte vitamíny, a kdyby sa vám zdálo, že na vás neco už leze, tož sa to snažte vypotit. A jak sa najlepší potí? No přeca na ...... šak vy už víte. V nejhorším případě si dajte ten acylpyrín. Dařit by sa vám mělo v lotérii, ale aj v šachách.

LEV 23.7. - 22.8.
Hvězdy vám pro tentokrát radíjú, abyste si dopřáli tento týdeň trochu teho pohybu. Jaký to bude pohyb, to už bude záležat enom na vás. Sú pohyby různé. Jedny sú příjemné a druhé aj navíc užitečné. Vašéj tělesnéj schránce pomožú včíl obojí. Příjemné chvilky vás čekajú také v náručí nekoho vám milého. Proto sa tomu moc nebraňte, ono by vám to stejně nic nepomohlo.

PANNA 23.8. - 23.9.
Odpočiňte si, ale nelenošte. Vypravte sa za nejakú kultúrú, aby aj vaša duša si přišla na svoje. Dyť si přiznajte, kdy ste byli na nejakém divadle, v kině či na výstavě. Co? Kdyby sa vám ale přesto moc nechtělo, tož si aspoň zajděte do nejaké dobré hospůdky a dajte si neco dobrého k snědku. A určitě nechoďte sami, to by vám nechutnalo.

VÁHY 24.9. - 23.10
Měli byste si vážit každéj pěknéj chvilky, kerá vás včíl potká, nemyslete pořád enom na peníze, ale vychutnajte si každú vteřinu, kerú ste dokázali prožit na plný plyn. Čekajú vás samé pěkné chvilky, nesmíte byt pořád ale tak zaškňúření, jak ste doposaváď, dyť ten svět je docela pěkný, ale hlavně sme na něm enom chvilku, a proto si ho užijme.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nebojte sa ukázat, že ste vlastně něžní, ale aj romantičtí. Dycky všecko enom maskujete a romantiku si necháváte pro sebe, až když ste nekde zalezení sami. A to néni dobré. Když je nekdo romantický, tož sa nemá za co stydět. Dnes sa všeci na romantiky enom hrajú, ale když jim zašustíte penízkama, tož je po romantice. Ale vy ste přeca iní!

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Stává sa, že střelci nekoho trefíja svojím šípem, ale nekdy sa také stane, že aj střelci bývajú střelení šípem. Tak sa stane aj tento týdeň, neboť Amorek si to namíří právě na všecky střelce a ti budú potrefení láskú. A to je nekdy dobré, ale nekdy aj nedobré. Záleží, jak keho to překvapí. Proto vás všeckých varuju. Bacha na to! Ale je to bezva!

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Trochu zabrzděte, nejak moc letíte dopředku a zapomněli ste na všecky kolem vás. Aspoň jednú denně si nekoho vyberte a pochvalte ho za neco. Za co? Ono sa dycky neco najde. Može to byt oblečéní, frizúra, aktovka, postava .... Robám možete dycky řéct, že nejak schudly a chlapom, že vypadajú jak ten Delón. Všeci vás budú mět rádi.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund