Číslo: 15
12.04.1999
Článků: 59

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


FÓR TÝDNE

FÓR TÝDNE

„Cože, vy neznáte Jalubí? A to si říkáte vyspělá civilizace?!“
KONTROLNÍ ČÁRKA
Hlavní ekonóm si schovál do skříně flašu slivovice. Za nekolik dňú ale zjistíl, že mu začína jaksi vysychat, a proto si udělál na ní kontrólní čárku. Druhý den našél u flašky papírek, kde bylo napsané: Prosím, nedělajte si kontrolní čárky, je škoda takovú dobrú slivovicu dolévat vodú!

DÁREK K SVÁTKU
Tetka Barákova sa ptala svojého Jana, který jí kúpíl pěkný dárek k narozeninám: Ty poslyš, Jane, a opravdu mně ten krém, cos mně kúpíl, zakryje všecky vrásky? Tož ba, že zakryje, šak já sem s ním dokonca vyspárovál aj kachličky v kúpelně!

SLOHOVÁ ÚLOHA
Učitelka zadala v Horněmčí děckám slohovú úlohu na téma: Když bych býl ředitelem veliké firmy# Všeci sa hneď pustili do psaní, enom Jaroš Gáškú nic. Co nepíšeš, Jarošu? ptala sa učitelka. Čekám na sekretářku!

DOBRÉ NÁPADY
Obžalovaný, vylúpíl ste banku takovým zpúsobem, jak tady včíl popsál žalobca? ptál sa Jury Kláska u súdu v Hradišti vrchní súdca. No, pravíl Jura, zrovna tak to nebylo, ale mosím přiznat, že ty nápady pana žalobce nebyly také špatné!

ZE ŽIVOTA
Mamo, mosím ti řéct, že ten klučicko, co sem s ním včéra večér byla, býl pěkný hulvát, pravila Jarunka Mléčková matce. A proč tak súdíš? No, namísto teho, aby mně šeptál slova lásky, tož ně řekl: tam by sa teho eště vešlo!

NA CELNICI
Ve Starém Hrozenkově na celnici nakládali policajti zabavenú munici po úspěšném zátahu proti pašerákom ze Slovenska. Velitél jím pravíl: Sakra, chlapé, tak stema bednama nehažte, dyť by to mohlo švácnút. Minulý týdeň to tak zabilo osm policajtú! Náčelníku, to sa nám nemože stat, křičál nadstrážmistr Paleček, nás je enom pět!

KDO JE NAJLEPŠÍ
Hádali s v Medlovicách třé malí kluci, čí otec sa nejvíc bójí. První pravíl: U nás, když nekdo zazvóní, tož tata letí do kuchyně pro núž a teprvá potom ide otevřít. Druhý říkál: To je prd, múj otec sa bójí eště víc, před spaním sa furt enom modlí, a když v noci zadrnčí okno, tak sa schová pod postél. Třetí ale trumfovál: To je eště málo, to náš tata, ten sa bójí tak, že když má matka noční, tož ide spat raděj k súsedce!www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund