Číslo: 16
21.04.1997
Článků: 44

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Myslete na to, že nikdy néni tak zle, aby nemohlo byt eště horší. Proto byste si měli uvědomit, že sa vlastně včíl máte dobře, a také toho pořádně využit. Vemte děcka, vemte galánky lebo dokonca aj svoje partnery a běžte si nekde trochu povyrazit. Dyť pořád enom škrtíte a co z toho máte? Prd, veliké prd. #Není-liž pravda, jak praví klasik.

RYBY 19.2. - 20.3.
Tento týdeň poznáte to, co odlišuje člověka od zvířat. Že nevíte, co to je? No přeca peníze. Zvířata ich nemajú a majú sa dobře. Vy ich také nemáte, ale stójí to za ... no za nic. No, nic sa nebojte, v sobotu nebo v nedělu vás čeká nečekaný příliv této lidské drogy. Nekeří ju získáte za odvedenú prácu, nekeří budete dědit a vy, ostatní, určitě vyhrajete.

BERAN 21.3. - 20.4.
Túto dobu mosíte byt velice opatrní a nepúšťat sa do žádných riskantních podnikú. Vyhnút byste sa měli aj výstředním zábavám, alkoholu a také vám nebude prospívat flámování a ponocování. Svojím odpůrcom sa dokážete vyrovnat enom v dobré kondici a s čistým svědomím. Pozór si dajte také na hry lásky šálivé, lebo byste sa mohli spálit. Tož tak je to.

BÝK 21.4. - 20.5.
Čeká vás mimořádná doba, plná samých dobrých věcí. V práci sa vám bude dařit, ve škole sa vám bude dařit, ve školce sa vám bude také dařit, zkrátka všady, kde vkročíte, sa vám bude dařit. Mosíte toho pořádně využit. Zažádajte o přidání peněz, nechte sa vyvolat, ve školce si třeba řekněte o novú plastelínu. Uvidíte, že všecko bude dobré. Tak je to psané ve hvězdách.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Láska vám može pořádně zamotat hlavu a udělat velikú čáru přes vaše plány. Nebraňte sa ale přesto svojim citom a dajte jim trochu volnosti. Nekdy to néni špatné. Mosíte si dat enom bacha, abyste sa do teho moc nezaplétli, protože to je potom #kalvárija, jak říkali náš staříček a ti už nejakých kalvárií za svůj život zažili.

RAK 21.6. - 22.7.
Nenechte sa obalamutit lacinýma řečama a gestama. Brzo byste vystřízlivěli, a potem byste aj zalutovali. Včíl máte právě dobrú příležitost udělat neco, k čemu ste sa už delší dobu rychtovali, ale furt vám scházala odvaha. Proto třeba řekněte nekomu, že ho milujete, nebo řekněte už konečně tchyni ma-minko, či aspoň nekoho nakopněte.

LEV 23.7. - 22.8.
Nebojte sa trochu zariskovat a pustit sa do věcí, které sa třeba ostatním zdajú byt pěkně prdlé. Uvidíte, že nebudete lutovat. Protože jak sa říká u nás na Slovácku: #Kdo sa bójí, sere v síni! Když náhodú na ulici potkáte policajta, máte štěstí zaručené. Neměli byste zapomínat na to, že je tady jaro a neco si nasaďte, třeba aspoň třeba nový klobúk.

PANNA 23.8. - 23.9.
Estli sa dostanete do problémů, uvidíte, že vaša rodina bude stát při vás. Budete z teho jistě dost vyvalení, ale také milo překvapení. Proto nezapomeňte také sa trochu odvděčit a překvapte všeckých tým, že kúpíte neco velice dobrého v cukrárni. Ináč by bylo ale také třeba, abyste už konečně začali posilovat svoje svaly cvičéním.

VÁHY 24.9. - 23.10
Dočkáte sa teho, po čem už dlúho túžíte, totiž obdivu partnera. Proto by bylo dobré, abyste byli na to připravení, protože je to neco, co sa zas tak často nestává. Potem sa vám vrátí elán aj chuť lámat rekordy v lásce, ale také v práci. Půjdete tvrdě za svojím cílem a žádné překážky pro vás nebudú existovat. Nezapomeňte na vitamíny, bacil nikdy nespí.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Dajte sa do úklidu skříní, šuplíků, regálů a jiných odkládacích prostor. Uvidíte, že tam při tom úklidu najdete aj nejakú věc, kterú ste už pěkně dlúho hledali. To potom bude radosti na Starém Bělidle. Neměli byste sa také s nikým hádat kvůli penězom, protože když chvílu vydržíte, budete ich mět víc než dost. Je to napsané ve hvězdách.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Pořád ste měli enom klídek, ale to vám včíl skončí. Události sa na vás pohrnú jak chlapé ráno do hospody. Nic sa ale nebojte, většinú to budú enom samé dobré věci. A ty špatné zas v klidu zvládnete, protože hvězdy sú vám naklóněné. Budete mět také samé dobré nápady a když nebudete jednat sobecky, tož sa vám dobře povede. Dajte si enom pozór na plešatého úředníka.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Využijte všeckých pozvání a neseďte furt doma. Uvidíte, že ve společnosti sa budete bavit dobře né nom vy, ale aj všeci, keří budú svama. Neměli byste také zapomínat na přírodu, protože vaše tělo, ale také aj vaše plíce potřebujú sa jít nadýchat trochu teho čerstvého luftu. Jak to bude u vás s láskú? Jak sa tak dívám, tož dobré. Opravdu dobré.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund