Číslo: 17
28.04.1997
Článků: 37

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Dobře na nervy by vám udělala krátká vycházka do lesa. Potřebujete si už konečně trochu odpočinút a přijít na jiné myšlénky. Mohlo by sa vám to povést, aj kdyby ste si trochu zaflirtovali s osobú, kerá je sice zadaná, ale včíl sa velice nudí. V práci sa rači všeckému důležitému vyhněte, protože by to nemoselo dopadnút dobře. Kuřte málo.

RYBY 19.2. - 20.3.
Držte sa starých a osvědčených metód, lebo všelijaké ty novoty by vám mohly přinést enom problémy. Táto rada sa týká aj téj vaší sexuální revoluce, kterú ste chtěli uskutečnit. Starostlivo sa chovajte k svojím najbližším, zdá sa, že to potřebujú, a také na to čekajú. V budúcnosti sa vám to mockrát vrátí. Pozór si dajte na nachlazéní, ono ty meze sú eště furt studené.

BERAN 21.3. - 20.4.
Jaksi sa na vás tá práce valí, nevíte, kam byste dřív skočili. Proto sa na chvílu zastavte, a trochu sa zamyslete. Dyť kurňa na tom světě nejste přeca enom na prácu, ale také byste sa měli trochu radovat a mět sa dobře. Tož proto také neco udělajte. Zkontrólujte svoju šrajtoflu a trochu v ní proluftujte. Pomože to penězom, aspoň nezatuchnú a pomože to aj vám.

BÝK 21.4. - 20.5.
Ve hvězdách je napsané neco neuvěřitelného! V techto dňoch sa vám povede vykonat neco, co donutí aj vašého spolunocležníka uznat, že má doma nedoceněný poklad. Potom si budete chvílu žit jak v bavlnce. Proto toho hleďte využit, protože brzo sa zas všecko vrátí do starých kolejí. Nebojte sa také konečně řéct to, na co už dlúho myslíte.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Vlivem postavení Merkura sa vám bude celkem dařit. Proto sa nebojte vykonat nejaký ten hrdinský čin, a trochu sa také proslavit. Uvidíte, jak taková sláva je příjemná věc. Kdyby vás napadla aj nejaká ptákovina, tož ju udělajte. Všeckým sa bude určitě zamlúvat. A když budú dožraní, tak leda z toho, že to nenapadlo jich samotných. Dobře jim ale tak.

RAK 21.6. - 22.7.
Nevšímajte si pomluv ani hlúpé kritiky. Zostaňte v dobré pohodě a hlavně si věřte. Nic nemožete pokazit ani zmeškat. Dostanete brzo takové nabídky, keré sa neodmítajú. Když si dobře vyberete, tož sa váš život dostane do takových toček, že začnete byt sami ze sebú spokojení. A to je přeca dobré. Neměli byste zapomnět na pravidelný přísun vitamínú a sexu.

LEV 23.7. - 22.8.
Smějte sa na všecky strany a nešetřite láskú. Šak ani jedného, ani druhého neubyde. Kdyby sa vám v práci či ve škole objevila lákavá nabídka, tož po ní skočte jak strýc Matúš po borovičce. Vaše nápady budú super a také vám přinesú konečně naplnění vaší šrajtofle. Když budete mět peníze, tož sa zaradujete. Néni to sice to pravé ořechové, ale potěší to.

PANNA 23.8. - 23.9.
Pohoda a dobrá nálada z vás bude enom vyza-řovat, a proto vás budú mět všeci rádi. Je potřeba sa dívat na ten svět s úsměvem a všecko bude dobré. Estli sa vám zdá, že máte málo peněz, tož si z teho nic nedělajte, peníze nejsú všecko. Šak sa podívajte na ty bohaté, peněz majú jak šupek, a sú šťastní? Prd, a né že sú šťastní. Enom sa na ně hrajú.

VÁHY 24.9. - 23.10
Nepodceňujte prevenci. Nekeří zajděte k doktorovi, aby vás prohlédl a vy ostatní si dajte po kalíšku nečeho dobrého. Né moc, ale enom tak preventívně. Šak každý víte, kolik potřebujete. Měli byste si ale také tento týdeň dávat bacha na jazyk, abyste si nenadělali velikých problémů. Dařit by sa vám mělo ve všeckých hazardních hrách, nekeří dokonca vyhrajú aj spor s tchýňú.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Jedna stará pranostika nám praví: #Prvního mája, půjdeme do hája." Proto sa jí držte a zajděte si do hája trochu sa proluftovat. Když už nám ty májové průvody zrušili, tož néni přeca dobré enom sedět doma za pecú a kynút. Šak sa enom na sebe podívajte. Zas abyste si kúpili nové plavky, protože né že by ty staré byly staré, ale už sú zas malé.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
První máj je lásky čas, to pravíl jeden klasik, a také přesně toto platí aj na vás. Proto sa temu nebraňte a trochu si zašpásujte. Možná nekeří zjistíte, že to néni během roku až tak špatné, jak tvrdila tetina Peléščena, a že to nemosí byt jak ten kapr enom na Vánoce. Neměli byste ale také zapomínat na jarní úklid. Uklidit byste si měli ale hlavně před svojím prahem.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Sú chvíle, kdybyste měli dat aj na radu nekoho jiného, než o všeckém enom rozhodovat sami. Když tak učiníte, tož uvidíte, že uděláte dobře. Dobré by pro vás bylo také změnit trochu ten svůj jídelníček a také trochu teho pohybu by vám nebylo na škodu. Také by vám mohlo prospět, kdyby ste nekoho za neco pochválili. Za co? Za neco!www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund