Číslo: 18
05.05.1997
Článků: 36

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
Toho, že sú vám hvězdy poslední dobú až nejak moc naklóněné, neměli byste zneužívat a přeceňovat proto svoje fyzické sily. Udělajte si tento týdeň tak trochu odpočinkový, pokoj si dajte aj od teho milostného života, šak si eště užijete až až. Kdybyste už nevěděli co dělat, tož začněte neco kopat na zahrádce anebo si vyjděte trochu sa proluftovat.

RYBY 19.2. - 20.3.
Připravte sa na pomluvy a kritiky ve svojém okolí, keré vám nepřinesú nic dobrého. Hlavně sa ale nesmíte rozčilovat, mosíte zachovat klid a pokoj, protože ti vaši kritici enom zkúšajú, estli sa necháte nachytat. Kdyby vám bylo ale z teho všeckého zle, tož zajděte nekde do lesa, parku nabo na zahradu a obejměte nejaký pěkný strom, kerý vám dodá novú energiju.

BERAN 21.3. - 20.4.
Cítíte sa skvěle, a proto vás také neopúšťá dobrá nálada. Ste přímo narvaní energijú, a to sa přenášá aj na vaše okolí. Celý týdeň sa vám bude dařit skoro všecko, enom si mosíte dat bacha na finance. Všecky finanční operace odložte rači na příští dobu a nebojte sa, ono to dojde, ale nesmí sa to uhnat. Dařit sa vám bude v milostných manévrách.

BÝK 21.4. - 20.5.
Nevydávajte sa na žádné dlúhé cesty, nemoselo by sa vám na nich dařit. Buď by vám nekdo neco ukradl, nebo by ste mohli získat pěkné parohy, keré by vám nasadila vaša polovička. Proto vám bude najlepší doma, kde máte všecko pod palcem a kde by sa nemělo přihodit nic neočekávaného. Nebylo by špatné, kdybyste trochu provětrali peněženku a neco pěkného kúpili.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Všeci vy, keří patříte mezi ty inteligenty, byste neměli na sebe moc upozorňovat, protože všeci už majú toho vašého rozumování plné zuby. Rači udělajte ze sebe tak trošku přihlúplého a naivního. Uvidíte, jak budú všeci říkat: #Nevím, co proti němu (ní) všeci majú? Šak je celkem normální! Pozór si dajte na zdraví. Jaro sebú přináša né enom slunéčko.

RAK 21.6. - 22.7.
Klasik by řekl, že tento týdeň budete kráčat enom po mechové cestičce. Tož sa teda vemte za ruky a kráčajte po ní a mějte sa rádi. Dyť konečně už vylézlo aj to slunéčko, robám začaly také vylézat lýtka a chlapom sa začaly ty samé lýtka zapalovat. Ať je vám dvacet nebo šedesát, budete sa všeci cítit jak jedna duša, a bude vám dobře.

LEV 23.7. - 22.8.
#Praví sa, že dobrá rada je nad zlato. Ale jak mám sakra poznat, kerá je tá dobrá, říkávál dycky náš staříček a měl pravdu. Všeci vám enom radíja, ale né všeci to s vama myslíja dobře. Nekeří by měli najvětší radost, kdyby ste sebú třeba rúbli na schodech a aspoň si odřeli hubu. Proto si mosíte dat veliký pozór, od koho si necháte poradit.

PANNA 23.8. - 23.9.
Nic si nedělajte z teho, že když ráno mosíte stávat, že vás to strašně žere a že vypadáte hrozně. Věřte temu, že to žere každého a také že všeci vypadajú hrozně. Proto když ráno stáváte, tož sa na všecky ty, keří stávajú s vama, enom usmívajte, pomože to né enom vám, ale aj tem ostatním. Když nemosíte, tož sa rači vyhněte úřadom, čekaly by vás tam enom samé mrzutosti.

VÁHY 24.9. - 23.10
Všímli ste si, že existujú aj iné věci, než je enom práca a kariéra? Že ani né? Tož to honem napravte. Přeřaďte na dvojku, kupte si flašku nečeho dobrého, zavolajte si také nekoho dobrého a milého a s ním tú flašku celú vypijte. Uvidíte, že sa vám to budé lúbit. Možete také očekávat dopis s dobrú zprávú, kerá značně změní váš další život.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Když si veznete déštník, tož bude svítit slunko. Když ho necháte doma, tož sa strhne leják jak z konve. Né, že by sa vám nemělo dařit, ale budete mět smolu. Hvězdy šak ukazujú, že to všecko budú enom takové malé nezdary, nad kterýma sa večér doma zasmějete. Takže nemějte strach. Zajít byste měli do nejaké té sázkové kanceláře a vsadit.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Divíte sa, že vás furt bolí hlava, záda, žálúdek sa húpe a kýcháte? Tož sa nedivte. Je to tým, že kašlete na svoje tělo, a proto nemožete očekávat nejakú dobrú fyzickú formu. Už konečně sa nad sebú zamyslete a začněte sa trochu pohybovat. Dyť vaše svaly sa změnily v tukové polštáře, a to néni opravdu moc dobré. Cvičte, cvičte, cvičte!

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Hvězdy pravíja, že na vás čeká nejaká změna, nebo začátek nečeho nového, co vám donese enom samé výhody. Dařit sa vám bude všecko, na co šáhnete. Proto této doby využijte a nebojte sa. Navíc máte okolo sebe dost dobrých ludí, na které sa možete spolehnút. Proto sa ich držte. Aspoň jeden večér si vypněte televizu a nečučte furt na ňu.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund