Číslo: 19
12.05.1997
Článků: 38

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Pokáď chcete, aby sa váš majetek trochu zvětšíl, tož mosíte už konečně začat neco proto dělat. Na prácu ale moc nemyslete, protože tú sa v dnešní době moc peněz vydělat nedá. Měli byste to oprubovat v tom podnikání. Nemosíte hneď otevřít nový kšeft, stačí, když prodáte aspoň neco z teho, co doma nepotřebujete. A potom uvidíte.

RYBY 19.2. - 20.3.
Mosíte si dat bacha, aby vám láska moc nezamotala hlavu. To víte, začalo jaro a všeci sú tací povolní. Nikdo sa moc nebrání, a když tak enom proto, aby sa neřeklo. Nečekáná láska by vám mohla ale velice zamotat aj s vašíma plánama. Ti, co byste z teho měli obavu, tož si vemte motyku a rychlo to běžte na zahrádku rozkopat. A vy všeci ostatní hurá na to!

BERAN 21.3. - 20.4.
Tento týdeň bude z větší části pracovní, budete dělat, až sa za vama bude enom kúřit. Budete dělat rádi, a budete dělat aj dobře. Proto teho využijte a udělajte všecko, co ste už chtěli dávno udělat, enomže sa vám nechtělo, či ste měli z teho strach, že sa vám to nepovede a budete enom pro smích. Pozór si dajte na fúsaté úředníky, nemajú vás rádi.

BÝK 21.4. - 20.5.
Budete sa moset velice moc snažit, abyste dosáhli teho, po čem už dlúho túžíte. Na nic nehleďte a vemte všecko pevně do ruk. A nebojte sa, dopadne to dobře. A až to dopadne, tož uvidíte, že to byla celkem brnkačka. A abyste nechali odpočínút svojím nervom, tož s nima zajděte nekde do přírody, tráva je včíl taková krásně zelená, stačí sa enom dívat.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Hvězdy stójíja na vaší straně, proto sa ničeho nebojte a klidně řekněte třeba vaší nedobré súsedce, že by už konečně si mohla také pozametat kolem svojého baráku. V práci si řekněte o přidání, protože, když sa može přidávat všeckým, tož proč né zrovna vám. Doma si možete také třeba třísknút do stolu a optat sa: #Kdo je tady pánem! No a uvidíte.

RAK 21.6. - 22.7.
Vaše úspěchy v lásce vám budú všeci závidět, ale vy si z toho nic nedělajte. Mosíte si dat pozór enom na vaše súkromí. Neříkajte nikomu nic, protože aj ti vaši najvětší kamarádi či kamarádky by vás mohli tak nanejvýš pomlúvit. Kdyby vám ale třeba utékla koza z chlévka, tož to rozkecajte všeckým. Uvidíte, jakú budú mět všeci radosť a jak vás také budú mět rádi.

LEV 23.7. - 22.8.
Ze začátku týdňa bude u vás doma dusno jak v Africe, všeci budú ubrblaní a také nespokojení. Potem sa to naráz obrátí jak strýc Brčkú na lůžku a bude zas dobře. Máj je tady a to je také měsíc, kdybysme měli tem, co ich máme rádi neco pěkného dat. Nemosí to byt dar za veliké peníze, jak je včíl moderní, ale stačí neco malučkého, milučkého.

PANNA 23.8. - 23.9.
Všecky problémy ve vašém milostném svazku mosíte řešit s nadhledem a v pohodě. Nikdy néni tak zle, aby nemohlo byt eště horší. Proto sa snažte na všecky enom uculovat a když to aspoň trochu ide, tak neodporovat. Dyť přeca ty najvětší hádky sú většinú pro prkotiny. Kdyby bylo najhorší, tož počítajte do dvaceti, kdyby to nepomohlo, tak eště aspoň deset přidajte.

VÁHY 24.9. - 23.10
Co najkratší dobu sa zdržujte v zakúřených prostorách, keré určitě vašému zdraví neprospívajú. Nebylo by špatné si udělat výlet vlakem a uvidíte, jaká to bude romantika. Zajděte si také nekde chvílu posedět do přírody, kde ptáci zpívajú, tráva sa zeleňá a vám bude také na duši velice dobře. Ucítíte to, co ste už dávno necítili a budete sa radovat.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nenechte sa vyprovokovat svojíma kamarádama či kolegama, nebo jak si včíl všeci říkajú. Přišla na vás jarní únava a ste celí tací zesláblí. Chce to enom narvat sa vitamínama, lét do sebe ty tekutiny, ale také sa trochu provětrat na čerstvém luftu. Provětrat byste měli aj svoje peněženky a né sa pořád hrát na strýčka Skrblíka.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Tento týdeň byste měli dat zelenú zábavě a červenú práci. Malujte, čtěte, skládajte básničky, běžte do kina, do divadla, nebo na fotbál, kde zažijete určitě eště věčí divadlo jak v divadle. Ale proboha enom nepracujte. Mohlo by to s vama švácnút, a to by bylo eště škoda, nemyslíte? Kdy ste si naposledy vsadili? Nevíte, co? Tož zajděte!

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Bude sa vám zdát, že všecko kolem vás je růžové. Né, nebojte sa, nemáte nasaděné růžové brýle. Je to tým, že hvězdy sú vám naklóněné a bude sa vám dařit. Ničím sa nenechte odradit a věřte, že sa možete enom usmívat, a tak zdoláte aj ty najvětší překážky. Dokonce aj tchýňa vás pochválí, a to je už co řéct. To sa céní vjacéj jak řád bíleho lva se zlatým řetězem.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund