Číslo: 2
12.01.1998
Článků: 44

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Ti, co si skovali z kapra nejakú tú šupinu, tož tento týdeň poznajú, že to funguje. Peníze sa vám enom pohrnú. Dařit by sa vám mělo také aj v různých sázkách, a proto byste neměli váhat a sadit a sadit. S láskú to už bude horší, tam sa vám moc dařit nebude, a tak ani nic nezkúšajte, nebo byste mohli eště pohořat jak papíroví draci.

RYBY 19.2. - 20.3.
Ryby budú prožívat pěkný týdeň, protože po tech vánočních honech na všecky kapry a iné ryby bylo smutno aj všeckým, keří sú v tomto horoskopu zrození. Včíl si to ale vynahradíte. Ať sáhnete na co sáhnete, všecko sa vám bude dařit. Postavéní hvězd temu napovídá. Dokonca aj v sexu to bude u vás překvapivě dobré. V kuchyni sa moc nepleťte, tam sa vám dařit nebude.

BERAN 21.3. - 20.4.
Politická situace v republice néni moc dobrá, ale vám to vadit nebude. Podaří sa vám dobrá koupě, za celý týdeň ani jednú nezaspíte, tchyňa vás pochválí, šéf vás pochválí, hlava vás bolet nebude a nikdo vám ani dokonce nic neukradne. Jak říkál staříček: pohodový týdeň to bude. Nezaškodila by vám procházka do přírody a trocha pohybu vůbec.

BÝK 21.4. - 20.5.
Mosím vám řéct hned z kraja, že v lásce to nebude nic moc. Spíš teda nic, jak moc. Postavéní Merkura spíš vypadá na pracovní úspěchy, keré ale zrovna nejsú také k zahozéní. Možná sa o vás pokusí chřipka, ale vy sa nedáte. Nechoďte proto rači moc mezi ludi, aby ste sa vyhli bacilom. Ono nakonec nekeří ludé sú eště horší než bacily. Když vám bude smutno, tož zavolajte známým.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Bude vám dobře. Váš partner je celkem příjemný, a dokonca sa vám svěří se svojíma problémama. Proto ho vyslechněte, když sa potřebuje vymlúvit. On si tak trochu urovná svoje myšlénky a vy budete aspoň vědět, na čem ste. Nezapomeňte na svoje novoroční předsevzetí a začněte už konečně proto neco dělat. Co láska? Vypadá to, že by to šlo.

RAK 21.6. - 22.7.
Už ste si teho všímli, že když si večér léháte na bok, tož si vedle vás léhá aj to vaše břucho. Co? Tak s tým rychlo začněte neco dělat. Když ho nedokážete zmenšit eště v lednu, tož vám takové ostane až do léta. A to by bylo přeca dost špatné. Zamilovat sa možete, ale dajte si bacha, aby vám na to nikdo nedošél. Nové gatě nebo svetřík by vám udělál určitě radost.

LEV 23.7. - 22.8.
To, že všecko podražili, vás nemože rozházat. Šak láska je pořád stejně drahá a když sa dvá ludé majú rádi, tož to žádnýma penízama nenahradíte. A zrovna tento týdeň vám taková láska pokvete. Proto sa na to připravte, aby vás to nezaskočilo. Koncem týdňa budete mět příjemný telefonát a potem aj zlepšenú náladu. Na všecky sa enom usmívajte, budú sa usmívat aj na vás.

PANNA 23.8. - 23.9.
Počasí je sice dost špatné, ale to vás nemože nejak rozhodit. Prožijete týdeň klidný, nikdo vás nenaštve, ale ani nepochválí. Doma sa vám bude dařit, děcka vás budú poslúchat, a vy, co děcka eště nemáte, tož si dajte pozór, abyste jich brzo neměli. Konec týdňa bude pro vás nebývale plodný. Dieta by vám nezaškodila, protože ty polštáře, co máte kolem pasu, sú opravdu tukové.

VÁHY 24.9. - 23.10
Vedúcí vás pochválí za dobře odvedenú prácu. Dajte si enom veliký pozór, abyste potem neusnúli na vavřínech, protože by sa vám to mohlo nevyplatit. Už by bylo na čase, abyste si kúpili neco na sebe a trochu reprezentovali vašu rodinu. Také by nezaškodilo pořídit si nejaký nový parfém, protože to, co vóní, je příjemné. Zdraví vás vystraší, ale všecko bude dobré.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nevyhledávajte přítomnost státních úředníků a ani ludí v uniformách. Ti by vám štěstí nepřinésli. Postavení Venuše napovídá, že budete mět týdeň citových záležitostí, proto trochu zapojte aj rozum, protože cit nekdy zle radí. Zapomínat byste neměli na ptáky, lebo tem v zimě, když nemajú co zobat, nepomože ani cit, a ani rozum. Do sázkových kanceláří raděj nechoďte.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Všady dobře, doma najlepší. Toto přísloví bude na vás včíl jak ušité. Venku vám štěstí moc nepokvete, a tak rači ven nechoďte a pěkně si doma odpočiňte a trochu si také počtěte. Pokusí sa na vás také zaútočit chřipkový bacil, kterého ale vitamínovým šokem určitě odrazíte. Nad prachama moc nepřemýšlajte, stejně vám to nepomože.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Dajte si pozór, abyste sa nedostali do hádky s robama, protože to byste neměli šancu. V lásce čekajte zlepšéní, keré vás ale přijde dosť draho. V sexu bude všecko při starém - chtělo by sa, ale néni s kým. Když si vsadíte, tož také aj vyhrajete. Už ste sa dívali na ty svoje boty? Neco s nima udělajte. Najspíš vyhoďte.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund