Číslo: 20
19.05.1997
Článků: 40

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Zatým sa vám všecko velice daří, a to je dobré. Protože tady máme jaro, tož by bylo dobré, kdyby ste aj neco zasadili. Može to byt třeba strom, keř, anebo aspoň nejaké to seménko doma do květináča. Potom mosíte dobře zalévat a uvidíte. Když sa bude dařit temu vašému nasazenému, tož sa bude dařit aj vám. Na to možete vzít jed.

RYBY 19.2. - 20.3.
Měli byste věnovat věčí pozornost svojému zdraví. Hlavně ale nedržte žádné drastické diéty, protože ty věčinú s vama tak zamávajú, že sa z teho potem aspoň půl roku mosíte spamatovávat. Také to nepřeháňajte s tým létáním a cvičéním, ať neuděláte škodu pojišťovně. Co teda máte dělat? No přeca odpočívat! Eště sa máte v životě nadělat až až!

BERAN 21.3. - 20.4.
Přímo před vama sa otevřú nečekané možnosti. Konečně sa prosadíte, né enom doma, ale také ve škole, v práci nebo ve sportu. Neznamená to ale, abyste najednú ze sebe vydali všecku energiju, tú byste měli šetřit, až sa vám přestane dařit. Protože je jaro, tož by bylo dobré neco vybílit. Třeba kuchyň, obývák, chlévek nebo aspoň hospodu.

BÝK 21.4. - 20.5.
Nezdá sa vám, že nejak to s tú prácú přeháňáte? Měli byste sa rychlo naučit přenechat také nejakú prácu aj iným. Když to neuděláte, tož sa z té práce najspíš zahltíte a stejně sa vám nedostane uznání. Velice šťastné chvilky strávíte doma. Co, že sa vám to nezdá? No enom sa nechte překvapit. A protože je tady jaro, tož byste si měli kúpit neco pěkného na sebe.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Nesmíte sa zlobit na ludi, keří vám řeknú pravdu do očí. Třeba to néni zrovna nijak příjemné, ale je to aspoň upřímné. Horší by bylo, kdyby vás pomlúvali za zádama. Ale třeba tá pravda, kerú vám řeknú, vás milo překvapí. Protože, kdy vás naposledy pochválila vaša tchýňa? Anebo tá protivná učitelka? No vidíte, nechte sa překvapit, ale nenechte sa zaskočit.

RAK 21.6. - 22.7.
Brzo sa vypořádáte se změnama, keré vás čekajú. Nebojte sa ich! Přinesú vám štěstí a radost. Ináč nastává pro vás dobré období, kdy vám skoro všecko bude vycházat. Vůbec nebude důležité, kdo o vás bude mlúvit a jak. Důležité bude, abyste sa sami cítili šťastní a měli také ten pocit, že všecko co děláte, děláte dobře.

LEV 23.7. - 22.8.
Měli byste si dat pozór na to, co říkáte. Nezapomínajte, že co jednú řeknete, to už nejde vzít zpátky. Proto než nekde neco z vás vyjde, tož rači najprv napočítajte do deseti nebo pro istotu do dvanásti. Vyhnete sa nepříjemnosťám. Co vám přinese radost? No přeca krásné jarní počasí. Dyť už přeca potřebujete slunko jak sůl.

PANNA 23.8. - 23.9.
Snažte sa vypátrat všecko, co přinášá nepokoj do vašého života. Až to všecko zjistíte, tož sa nad tým zamyslete. Uvidíte, že si budete moset přiznat, že vám nestójí za to kvůlivám takovým blbosťám sa dalej rozčilovat a budete mět konečně pokoj. Mosíte si dycky řéct: #Sakra, dyť može byt eště horší! Tož co, už je vám lepší? Štěstí vám přinese jedině nejaká lotérija.

VÁHY 24.9. - 23.10
Neflirtujte s cizíma ludima, ani si ich nepúšťajte do svojého súkromí. Mohlo by sa vám to nevyplatit. Šak to znáte. Napřed vás pochválíja a až sa všecko od vás dovíja, tož vás budú enom pomlúvat. Kdybyste to přeca enom nemohli vydržat, zavřete sa rači doma do skříně a tam sa vykecajte. Vám sa uleví a nikdo vás nepomlúví. Je to tak?

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nesmíte byt naštvaní, že sa všecko neposunuje dopředku tak, jak byste si přáli. Třeba nakonec zistíte, že aj ten špatný posun býl posunem dobrým a budete rádi, že sa to tak posúvalo. Vašemu tělu prospějú procházky, ale né po cestě, ale pěkně v trávě a kdybyste sa aj vyzuli, tož to by teprú bylo to pravé ořechové, co by vám pomohlo.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Náš staříček dycky pravili: #Kdyby hupáci nechodili na trh, tož by špatné zboží ostalo neprodané. Proto si aj vy dajte na takové zboží pozór, lebo to laciné vás bude lákat, ale vy sa nedajte. Možná byste včíl ušetřili, ale za chvílu po tom laciném by býl akorát prd. Proto neváhajte a zajděte si do nejakého pěkného kšeftu, kde si kupte to, co sa vám bude lúbit.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nechajte si poradit od starších a zkušenějších, protože aj ti majú nekdy pravdu, aj když sa vám to nezdá. Vaše rozhodování nebude zrovna jednoduché, ale vy ste šikovní a všecko dobře dopadne. Okruh vašich známých sa rozroste a vy byste neměli chybět na žádné významné akci, protože enom tam možete neco dobrého získat.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund