Číslo: 21
26.05.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Tento týdeň sa spoléhajte hlavně na sebe, protože kdybyste spoléhali na ostatní, nedajbože na teho svojého partnera, tož byste sa měli navyhlédat. Velice sa zvýší vaše sebedůvěra, a tak nebude divu, že vám všecko půjde od ruky. Také aj vaša milostná situácija by sa měla vylepšit. Dajte si enom pozór na milostné pletky s rozvedenýma.

RYBY 19.2. - 20.3.
Vyhněte se pochybným známostem a vykřičeným domom. Budete překvapení, jak sa vám bude dařit obchodovat, a také uzavřete velice výhodný kšeft. Ze začátku budete ze všeckého trochu vyvalení, ale nemosíte sa bát, všecko bude v pořádku. Také byste měli zajít nekde na pole a tam zlikvidovat aspoň tři mandelinky bramborové. Pomože to vám aj polu.

BERAN 21.3. - 20.4.
Tak, jak sa ve školách už začalo s tema maturitama, tak aj vy budete vystavení nejaké té životní zkúšce. Nemosíte sa ale ničeho bát, protože hvězdy sú vám naklóněné. Do všeckého sa možete pustit, všecko sa vám podaří. Teda skoro všecko. Kdybyste narazili na brýlatú kantorku, tož sa jí vyhněte velikým oblúkem, tá by vám štěstí nepřinésla.

BÝK 21.4. - 20.5.
Měli byste chodit víc mezi ludí a zapójit sa do společenského života u vás v rajóně. Když tak uděláte, dobře sa vám povede. Nesmíte sa ale hněvat na tych, keří vám řeknú pravdu přímo do očí. Ono to néni nekdy moc příjemné, ale je to lepší, než kdyby vás za vrátama pomlúvali. Také byste sa měli podívat na sebe do zrcadla. Hrozné co? Tož s tým neco udělajte!

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Po celý týdeň vám bude přát šťastná náhoda. Buď najdete dlúho postrádanú věc nebo menší balík peněz, a nebo sa seznámíte s bohatým partnerem. Možná, že najdete aj trochu teho rozumu, protože nekeré věci, co ste dělali nedávno, no to bylo strašné. Jak říkala naše stařenka: #Snáď ste o rozum přišli! Nic sa ale nebojte, všecko sa v radosť obrátí.

RAK 21.6. - 22.7.
Nebojte sa podnikat krátké cesty, přinesú vám mnohá překvapéní, ale také uznání. Správný hospodář také na jaro si kúpí nejakú tú motyku, hrabě anebo aspoň křivák. Proto túto tradíciju dodržte a zajděte si neco kúpit. Dyť ono nakonec aj ty vaše úspory by potřebovaly trochu provětrat. Mohly bu zatuchnút a co potem s nima. Leda vyhodit.

LEV 23.7. - 22.8.
Čeká vás setkání s ludima, keří sice nebudú zrovna podle vaších představ, ale od kerých sa dozvíte všeličeho zajímavého. Tyto vědomosti budete brzo potřebovat a pomožú vám získat, jak říkál kdosi kdesi: #Majlant. Ve středu si dajte bacha na silnice, nečekalo by vás tam nic dobrého. Přes cestu choďte enom na zelenú, a né jak dycky fúk tam už na tú žlutú.

PANNA 23.8. - 23.9.
Nezapomínajte na dobrý odpočinek, protože enom odpočatý člověk može udělat neco dobrého. Šak už ste sa nadělali dosť. Dojděte pěkně dóm, pusťte si nejakú pěknú muziku a aspoň na půl hodinky si zavřete víka. Uvidíte, jak vám potom bude dobře. Také byste neměli zapomínat na tú kultúru a provětrat trochu to svoje kostelové oblečéní. Šak na co ste si ho kupovali? No vidíte.

VÁHY 24.9. - 23.10
Nebuďte naštvaní, když né všecko půjde tak, jak ste si to představovali. Holt, ono člověk míní a osud mění. To sa nedá nic dělat. Kolikrát ale bývá lepší, když to, co sme chtěli, sa nekdy nepodaří udělat. Dařit sa vám bude ale v domácích prácách. Vařéní, uklízání, pleténí, zametání, ale také tá erotika vám půjdú jedna báseň. Enom to oprubujte.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Vaše známosti hlavně z restauračních zařízení vám pomožů získat lepší prácu anebo aspoň si dopomožete trochu k penězom. Že to nebude úplně čisté? No, ale co je dnes úplně čisté? Měli byste také pustit trochu peněz a kúpit si všecko, co by vám udělalo radost. Nezapomeňte ale také na ty, keré máte rádi, protože bez nich byste nikdy nedokázáli teho, čehoste dokázáli.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Pokáď ste sa eště nedostali k pořádnému jarnímu úklidu, tož vám mosím řéct, že včíl je právě tá správná chvíla, kdy ho uděláte né enom dobře, ale také rádi. Také byste sa měli zbavit všeckého nepotřebného, co doma furt skladujete a co je na prd. Vyhoďte to, a nakupte si nečeho nového a pěkného. Zaútočí na vás láska, proto si dajte bacha.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Pořád enom bojujete, a proto vás mosím potěšit, ve hvězdách je včíl napsané, že budete po sedm dní enom vítězit. V práci, ale aj třeba ve škole sa vám bude dařit. S partnerama to bude také dobře klapat. Snáď enom mírné zažívací potíže zrychlíja váš krok, ale to vůbec nevadí, protože stejně potřebujete neco zhodit, aby vám to břucho trochu splasklo.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund