Číslo: 22
02.06.1997
Článků: 37

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Pro toto období sa držte hesla: #Kdo dřív přijde, ten dřív mele! Proto estli budete chtět si nekde nečeho namlet nebo ledačeho dostat, tož si mosíte pohnút, aby vás nikdo nepředběhl. Doba je zlá a ludé sú eště horší. Kdo zaváhá, nemá. Ale vy sa nemosíte bát. Vy to nebudete, kdo utře. Hvězdy vás budú ochraňovat a bude sa vám dařit. Pozór si dajte na zloděje.

RYBY 19.2. - 20.3.
Měli byste byt velice opatrní a dělat všecko pořádně. Kolem vás sa bude točit moc důležitých ludí, keří sice budú vypadat nenápadně, ale když sa ich budete držat, čeká vás úspěšná budúcnost. Koncem týdňa potkáte velice milú osobu, kerú ste už neviděli pěkně dlúho. Dajte si enom pozór, aby vás nesvédla na cestu hříchu. A hřešit sa dá různo.

BERAN 21.3. - 20.4.
Heslo pro tento týdeň pro vás je takové: #V červnu doma jako venku, pijte enom ovocenku! Řekl bych, že tým je řečené všecko. Dajte si proto pozór na alkohól, lebo by sa vám špatně védlo. Gořalka je velice špatným rádcem. Pod vlivem této čarodějky byste sa mohli dostat aj pod čepec anebo třeba sa mohli vybúrat ve vašem búráku. Tož pozór!

BÝK 21.4. - 20.5.
Už ste si všímli, jak to slunko letos pálí, když teda pálí. Dajte si na něho bacha! Roby už istě zjistily, že nemajú co na sebe, a také to rychlo aj napravíja. Proto by aj všeci chlapé sa měli na sebe podívat do zrcadla a potem si zajít neco pěkného kúpit. Ve středu kolem třetí hodiny si zajděte podat sportku, je tam pěkný balík, a bylo by ho škoda tam nechat.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
To, že je horko, eště neznamená, že na vás nemožú zaútočit všelijaké ty nemoci. Najhorší nemoc je tá jarní únava, proti keré je najlepším lékem nejaká tá vitamínová bomba. Proto si nakupte vitamínů a braňte sa. Kdo sa ubrání, temu bude dobře. Kdo sa neubrání, tož si aspoň chvílu poleží v posteli a odpočine si. Hlavně nic nepřecházajte, to néni dobré.

RAK 21.6. - 22.7.
Budete sa cítit velice dobře, ale mosíte sa mět pořád na pozoru, protože čert nikdy nespí. Doma byste sa měli už také zdržávat dél než doposaváď, a né pořád enom rajzovat. Kdy ste byli naposledy v přírodě? To je takové to zelené, kde to včíl tak pěkně všecko kvete a cvrliká. Je to také najlepším lékem pro vaše nervy, keré sú čím dál tím napjatější.

LEV 23.7. - 22.8.
Chcete udělat svojím známým radosť? Tož jím řekněte, že vám ukradli třeba gatě v sušárce nebo boty od dveří. Uvidíte, jak ich potěšíte. Kdyby sa vám ale tento týdeň podařilo neco dobrého, tož to rači nikomu neříkajte, udělali byste si moc nepřátel. A co sa vám teda bude dařit? No určitě to budú obchodní špekulace a milostné pletichy.

PANNA 23.8. - 23.9.
Estli vás přepadne záchvat pracovního nadšení, tož pěkně zalezte do kúta a klidně čekajte, až vás přejde. Ono by sa vám vůbec, ale vůbec nic nedařilo. Teda pokáď sa týče fyzickéj práce. Dobře na tom budete s myšlením, tam byste mohli nečeho velikého dosáhnút. Když vám to ale ani tam nepůjde, tož rači v tom kútě ostaňte. Příště bude lepší.

VÁHY 24.9. - 23.10
Už ste si také toho všímli, jak tá koruna čím dál tím víc padá. Proto rychlo rozpárajte strožoch, rozbijte prasátko anebo kde máte skované ty prachy a zajděte si neco kúpit. To, co dneska kúpíte za stovku, to by zitra mohlo stát stovky dvě. Ale estli chcete sa stat nejbohatší mrtvolú na hřbitově, tož si to dál cpěte do strožocha.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
To, že má o vás zájem nekdo, kdo má opačné pohlaví, je určitě zajímavé, ale dajte si pozór. Třeba sním mlátí enom to jaro. Vy byste ale potřebovali trochu teho citu. Proto si opatřete nejakého teho psíka či kocúra, kerých je teď na trhoch víc než dost. Uvidíte potem, že to sú ti najvěrnější kamoši, keří vás nikdy nezradíja.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Konečně pro vás nastává doba klidu a pohody. Až si chvilku odpočinete, tož sa dajte také tělesně do pořádku. Už ste si všímli teho, že jak si večér léháte, tož si vedle vás léhá aj ten váš břuch? Nó, je to tak. A to by chtělo trochu teho pohybu, ináč budete moset zrušit svůj šatník. Protože do ničeho nevlezete.A tak bohatí zas nejste.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Tento týdeň by vám velice prospělo sa aspoň na chvílu nekde zašit a tam si v klidu posedět u pěkné knížky anebo časáku. Že nemáte čas? A kdo ho má? Nikdo. Všecko záleží enom na vás, estli si tú chvilku najdete. Ono sa nic zatým nezboří, ani nikdo za vás nic neudělá. Pomohlo by vám aj zajít si do obchodu a neco si kúpit. Třeba aj ptákovinu.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund