Číslo: 23
09.06.1997
Článků: 41

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Hvězdy pravíja, že vám bude přát láska a zdraví. Kdyby vás náhodú napadlo lehnút si na chvílu do trávy pod nejaký pěkný strom, tož o tom vůbec nepřemýšlajte a lehněte. Dobijete si tak svoje duševní baterky a potem sa budete cítit aspoň o deset roků mladší. Vyhněte sa větším nákupom a také pití vám nebude dělat dobře. Dobře vám tak.

RYBY 19.2. - 20.3.
Budete sa cítit určitě ve znamenité formě. To samé sa ale nedá řéct o náplni vaší peněženky. Měli byste sa nad sebú také ale trochu zamyslet. Vaše heslo, že je lepší si života užívat, než ho prožívat, néni až tak úplně v pořádku. Čím víc si budete užívat, tým budú vaše prožitky z teho užitého menší. Proto trochu přibrzdite a pořadně si všecko vychutnajte.

BERAN 21.3. - 20.4.
Komu sa nelení, tomu sa zelení. Vám sa šak ale lení. Proto zkuste překonat tú svoju lenost a rozhýbajte svoji tělo. Kdyby sa vám to nedařilo, tož sa aspoň zajděte podívat na nejaký ten pohyb iných. Šak sa eště hraje fotbál, když sa vám nebude moc pozdávat, tož sa určitě aspoň zasmějete temu, jak budú nekeří nadávat na toho, co to bude súdcovat.

BÝK 21.4. - 20.5.
Naša stařenka si dycky jednú za čas dělávali, jak oni temu říkali #Bobříka potěchy. Už by bylo na čase, abyste aj vy neco podobného udělali. Kdy ste naposledy nekoho pochválili? Co?! Že ani nepamatujete. Tož to honem napravte. Tento týdeň dělajte enom všeckým potěchu a uvidíte, že sa vám to v dobrém vrátí. A nebudete lutovat.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Měli byste sa zajet trochu rozptýlit do přírody. Potěšit sa z děckama nebo s nejakú vám milú osobú. Život potem sa vám bude zdát hneď pěknější. Zistíte, že mět pro nekoho slabost néni až tak marné. Z teho, že koruna klesá, si nic nedělajte, protože stejně tech peněz moc nemáte a eště aspoň čtrnást dní mět nebudete.

RAK 21.6. - 22.7.
Ptáte sa, co vám donese tento týdeň? Na moju dušu opravdu nic. Takové prkotiny, jako že budete mět doma nepořádek, nepoteče voda, nekdo vám neco ukradne, známí vás pomlúvíja, to vás přeca nemože vyvézt z rovnováhy. Klidně si zajděte vsadit Sportku. Nemosíte mět žádné obavy, že neco vyhrajete. Nevyhrajete nic. Jak sem říkál, tento týdeň nic nového.

LEV 23.7. - 22.8.
Budete sa cítit čím dál tým lepší a lepší. Vaše chutě sa budú týkat spíš teho jídla než sexu. Najlepší vám bude u televize v papučách a s nanukovým dortem, čokoládů nebo aspoň s klobáskú. Néni to sice moc zdravé, ale je třeba si jednú za čas trochu zmlsnút a také si trochu obalit ty pocuchané nervy. V práci vám peněz nepřidajú, ale také neuberú.

PANNA 23.8. - 23.9.
Tento týden sa vám bude velice dařit a všeci ludé vám budú věnovat velikú pozornost. Snažte sa, abyste jich nezklamali aj vy. Na každého sa enom usmívajte a uvidíte, že sa vám to vyplatí. Také sa zlepší aj váš zdravotní stav, co vás bolelo to vás bolet přestane, a co vás nebolelo, tak vás ani bolet nezačne. Kdybyste potkali nekde bílú kočku, štěstí vás nemine.

VÁHY 24.9. - 23.10
Nedělajte si ze všeckého hneď těžkú hlavu, mosíte sa snažit brat věci okolo sebe z vesela, dyť tech zaškňúřených už chodí u nás víc než dosť. Když sa budete usmívat, tož uvidíte, jak budú všeci překvapení a jaký bude o vás zájem. Dařit by sa vám mělo v domácích prácách, ať už na poli, v kuchyni nebo třeba v ložnici. Tož teho využijte.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Tak sa ně zdá, že poslední dobú sa nejak moc začínáte vznášat v oblakách. Proto sa rychlo vraťte na zem a ty svoje křídla strčte na chvílu pod gauč, nebo zavřete do skříně. Ti co sú eště svobodní, tož ti ať si na tom gauči odpočinú sami a ti co svobodní už nejsú, tož ti si možú na gauči s partnerama aj trochu zašpásovat. Nebude to špatné.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Štěstí vás nečeká na rozcestí, ale tentokrát překvapivě doma. Děcka vás budú poslúchat, váša drahá polovička sa bude na vás enom usmívat, zkrátka nevídaná pohoda, pohoděnka. Dokonca sa vám bude chvilkama aj zdát, že ste hlavú rodiny. Na to ale pozór, to vám nehrozí. Nezdá sa vám, že byste si měli také neco kúpit na sebe? Zdá, že. Tož neváhajte a kupujte.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Měli byste si najít nejakú prácu, při které sa budete moct aspoň chvilku opalovat. Ono to sice néni moc zdravé, ale přeca nemožete byt pořád bílí jak ředitelé vápenky. Také ste si už zkúšali vlézt do plavek a podívat sa na sebe v zrcadle? To je hrůza, co? Honem s tým neco udělajte, dokáď je eště čas. Až začne tá kúpališťová sezóna, tož potem sa budete moct leda tak hrát na skovku.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund