Číslo: 25
23.06.1997
Článků: 36

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Tento týdeň poletíte jak tryskáči, protože budete furt neco dělat a ani si nevšímnete a už tu bude neděla. V čem sa vám bude dařit? Tož to je těžké řéct, protože bude velice záležat na počasí. Čím horší počasí, tým vám všecko půjde lepší a čím lepší počasí, tým to bude všecko stát za to, no za nic. Radost a pohodu poznáte leda doma, tam vám bude dobře.

RYBY 19.2. - 20.3.
Zatřást vašima istotama by mohlo leda to, kdybyste sa bezhlavo zamilovali. Říkáte, že taková věc sa vám nemože přihodit? No, enom neříkajte. Hlavně sa ale nenechte nachytat na sliby typu: #Poď sem, já ti ukážu, cos eště neviděla. Mohlo by sa vám stat, že byste opravdu neco takého uviděli, a potem toho také do smrti lutovali.

BERAN 21.3. - 20.4.
Dávajte si tento týdeň veliké bacha na svoje peníze a aj všecky věci. Auto pořádně zamykajte a peněženku rači ani nevytahujte, protože čert nikdy nespí. Kdyby sa vám potrefilo ke kúpení neco od umění, tož neváhajte a kupte to. Udělá to radost né enom vám, ale aj všeckým u vás doma. V sobotu si zajděte nekde do přírody trochu sa proluftovat. Pomože vám to.

BÝK 21.4. - 20.5.
Před vama sa zjeví nejaký nečekaný problém, ale vy ho zvládnete levú zadní. Hlavně sa nebojte mu postavit čelem, nic néni tak hrozné, jak sa zdá. Radost by vám měly udělat děcka a estli eště žádné nemáte, tož si dajte bacha, abyste ich brzo opravdu neměli. Měli byste si také kúpit nejaké jahody nebo střešně a trochu si pochutnat. Že sú drahé? No, bóže!

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Estli máte nejaké problémy, tož ich vyřešte z kraja týdňa. Nemá cenu to odkládat. Hvězdy sú vám naklóněné a všecko dobře dopadne. Vaše nenucenost a také klidné chování vám pomožú ze všeckých průšvihů. Víkend už budete zas trávit v pohodě a klídku. Nezaškodila by vám návštěva kina nebo dobrého pohostinství menší cenové třídy.

RAK 21.6. - 22.7.
Už ste si všímli, jak si ty roby rafinovaně zkrátily ty sukně a jak sa chlapé zas narvali do tech loňských kraťasů? Všímli, co. Tož si dajte enom bacha, aby vás to moc eroticky neovlivnilo, protože to potom bývá zlé. Kdyby to na vás přeca enom šlo, tož si rychlo nekde zajděte a kupte si dvojitú porcu zmrzliny. Tá vás istě zchladí a bude dobře. Ledaže by nebylo.

LEV 23.7. - 22.8.
O Lvech sa říká, že enom zařvú a lehnú. Ale věřte temu, že v dnešní době néni všecko pravda, co sa říká. Protože vy, když tento týdeň zařvete, tož sa budú před vama všeci najradčej skovávat, jak sa vás budú bát. Proto sa snažte trochu krotit ten svůj temperament, najlepší by to bylo nekde s motykú na poli. Kdo nemá motyku ani pole, tak ať třeba kope nohú do zdi.

PANNA 23.8. - 23.9.
Tento týdeň sa šetřete a dávajte si pozór na svoje zdraví. Autem rači moc nejezděte, pití nevyhledávajte a o sexu si nechajte enom vykládat. Je to pro vás týdeň zvaný #BLBEC. Ale nic si z toho nedělajte. Dařit by sa vám mělo třeba na zahrádce, v kuchyni, v garáži, v dílně, no prostě všady tam kde sa maká. Zkusit byste také mohli nejakú tú lotériu.

VÁHY 24.9. - 23.10
Poslední dobú ste nejak moc velicí pesimisti a mrzúti. Také ste si toho všímli? Tož teda neco s tým udělajte. Stúpněte si třeba před zrcadlo a zaškňuřte sa. Nepomohlo? Tak zajděte do obchodu a kupte si neco velice dobrého. Nekde sa doma zašijte a sami si to zeste. Uvidíte, že vám bude lepší, no a potom to enom udržujte. Na všecky sa uculujte a bude dobře.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Joj, vám sa ale daří. Všecko, do čeho sa pustíte, vám vycházá a prý aj vycházat bude. Proto teho využijte a snažte sa byt co najvíc aktivní. A to všady. A když říkám všady, tož všady. Šak, chlapé, vy víte a roby to třeba také časem pochopíja. Všeci, kdo sú ve Štíru, by si měli také dopřát aj trochu jarního, či už vlastně včíl teho letního slunéčka.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
S financama ste na tom čím dál tým horší. Omezte proto aspoň trochu svoje potřeby a nerozhazujte tak. Dyť vaša kapsa si kolikrát myslí, že kupujete krávu. Je dobré si nechat aj nejaké peníze pod peřinú, protože na vás brzo čeká velice dobrý kup, ale na ten budete potřebovat zrovna ty ušetřené korunky. Ti, co nebudú mět našetřené, tak teho budú velice lutovat.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Náš staříček nedávno pravili, že: #Hladových eště nemáme, ale nenažraných je víc než dost. Proto sa nad sebú zamyslete a v hlavě si to dobře zrovnajte, estli třeba tech peněz, za kterýma sa tak hóníte, už nemáte víc než dost. Třeba by bylo dobré si na chvílu odpočinút a začat sa také trochu z teho života radovat. Dyť by vás z teho tempa mohla klepnút Pepka.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund