Číslo: 26
30.06.1997
Článků: 34

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Tento týdeň budete mět tú vlastnosť, že dokážete strhnút kdekoho ke kdečemu. Proto teho využijte a všeckých doma anebo aj nekde inde zapojte do teho, co zrovna potřebujete. Práca vám půjde od ruky a ani s láskú nebudete mět problémy. Když budete chtět, tož ukecáte kdekoho. Dávajte si enom pozór na to, abyste teho potem nemoseli lutovat.

RYBY 19.2. - 20.3.
Čekajú vás pěkné chvilky, ve kterých budete obklopení převážně osobama opačného pohlaví. Budete zářit jak hvězda na nebi. Ve středu nebo ve čtvrtek si zajděte kúpit nejaký los, hvězdy pravíja, že sa vám zadaří, a bylo by škoda to prošvihnút. Také by nebylo špatné si zajít nekde sa vykúpat do volné přírody, dodá vám to novú energiju. Proto neváhajte.

BERAN 21.3. - 20.4.
Jarní únava vás pomáli opúšťá a přicházá na vás letní vyčerpání. Zajděte si proto do zeleniny, nakupte si čerstvých jahod, mrkvy, kedlóby, salátu či nečeho podobného a potem sa temato vitamínama naplňte. Budete sa cítit zas dobře. Také by nebylo špatné strávit jeden večér bez té škatule, co sa jí říká televíza. Dyť už z ní začínate blbnút.

BÝK 21.4. - 20.5.
Láska a enom láska vás čeká všady, kde přijdete. Hvězdy majú takové postavéní, keré přicházá jednú za deset rokú. Kde přijdete, tam sa zamilujete, proto rači nechoďte mezi škaredých ludí, aby vás to tam nepotrefilo. Potem byste zbytek života moseli enom nadávat na ty hvězdy. Když sa zamilujete do nekoho pěkného, budete nadávat také, ale aspoň chvílu si užijete.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Tentokrát sa bude dařit aj tem nešikovným, třeba při natírání plotu, malování, vysávání, utírání náčení, ale třeba si aj vylepšíte vztahy k vašému nepříjemnému strýcovi anebo ke tchýni. Čeká vás také nabídka na lepší prácu, ale dajte si pozór, protože né všecky lepší nabídky sú dycky opravdu lepší. Proto sa nikde moc nežeňte.

RAK 21.6. - 22.7.
Náš staříček dycky říkali: #Raci, raci, ty sú jak ti draci. A měli pravdu. Na co vletíte, to vám půjde od ruky. Určitě máte hromadu práce, kterú už delší dobu enom odkládáte na pozdější dobu. Proto vám mosím řéct, že právě včíl tá doba došla. Nebojte sa a dajte sa do všeckého. Kdyby vám neco náhodú nevyšlo, tož aspoň to budete mět za sebú a bude zametené.

LEV 23.7. - 22.8.
Svoje plány odložte rači na pozdější dobu. Čeká vás právě týdeň zvaný #blbec. Bude pro vás platit přísloví: #Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Když sa teho budete držat, tož sa vyhnete problémom, keré byste si mohli nadělat. Nezaškodilo by vám, kdybyste si kúpili nejaké dobré vínečko, nebo ti mladí třeba kolu a chvilku si poseděli.

PANNA 23.8. - 23.9.
Dávajte si pozór na pěkno oblečené roby a na navoňané a vyparáděné chlapy. Ti vám štěstí nepřinesú. Jak říkali tetička Peléščena: #Všecko je to jak vlci, srsť sice změníja, ale furt sú to vlci. Proto si dajte bacha, ať nenarazíte. Radost zažijete doma, kde zjistíte, že ti, co vás majú opravdu rádi, tož žijú s vama ve stejném baráku. Važte si teho.

VÁHY 24.9. - 23.10
Zbytečně sa snažíte prosazovat svoje názory, je to ale jak když hážete hrach na stěnu. Proto rači nechte každého, ať si dělá, co chce a vy šetřete svoju energiju na neco inačího. V nedělu si pěkně sedněte a odpočívajte, protože si to za celý týdeň zaslúžíte. Je na čase, abyste si také kúpili neco pěkného na sebe. Ani ty boty už nemáte najleší. Co?

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Vypadá to u vás na nejakú velikú změnu. Možná vyměníte partnera, možná psa a možná enom ponožky. Ke změně ale určitě dojde. Dávajte si enom pozór, aby ten nový partner nebýl pijan, ten pes aby nekúsál a ty ponožky aby nebyly ďúravé. Kdyby k žádné změně nedošlo, tož si z teho nic nedělajte. Možná to bude lepší tak, jak to bylo doposaváď.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Vaša hvězda vám dnes přeje dobré zdraví. Potřebné je ale také neco pro to zdraví udělat. Nezaškodilo by vám trochu teho pohybu, ale takového sportovního. Né emom furt létat kolem šporáka, kolem auta či na zahrádce. Zahrajte si nejaký ten sport, či aspoň si udělajte delší procházku nekde do lesa a dýchajte z hluboka. Udělá vám to dobře.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Vaša hvězda sa tentokrát moc neukáže. Na druhú stranu vás ale nečeká žádná veliká překážka, kerá by vám udělala nejaké problémy. Když budete neco dělat, tož si zkuste pobrukovat nejakú pěknú pěsničku. Také by pro vás nebylo špatné zajít v nedělu na tú kultúru a nebo aspoň do kina. Vašému zdraví by také prospěla pěkně vyuzená klobáska.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund