Číslo: 30
28.07.1997
Článků: 42

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Nedajte sa rozhodit změnama, keré vás čekajú. Vaše postavéní hvězd je dobré, proto sa nemáte čeho obávat. Měli byste enom neco udělat se svojú váhú. Stačilo by ubrat aspoň ze tři kila. Už ste si také všímli, že když si večér léháte do postele na bok, tož si vedle vás léhá aj ten váš břuch? A včíl, když je horko a chodí sa enom tak, tak teda nic moc.

RYBY 19.2. - 20.3.
Nekeří ludé dělajú z much velblúdy, teda z prkotin veliké problémy. Né, abyste sa k nim přiřadili aj vy. Dyť pokaváď nejde o život, tož vlastně nejde o nic. Proto sa moc nezamýšlajte nad tým, co ste slyšeli, že o vás nekdo řekl. Dopřejte si rači nečeho dobrého, nečeho milého anebo aspoň nečeho sladkého. Udělá vám to dobře.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nemosíte byt za každú cenu rekordmani. Nesnažte sa lámat rekordy ani v práci, ani ve sportu a ani v posteli. Najlepší pro vás tento týdeň bude, když zařadíte dvojku a pomalučku, ale istě dorazíte do cíla, který ste si vytýčili. V jednych kasárnách měli nápis: #Rychlú jízdú si vojnu nezkrátíš. A teho sa držte.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vám, keří rádi zapomínáte, by mohla uniknút jedna malá oslava. Proto zkontrólujte kalendář a na nikoho nezapomeňte. Vypadá to, že Venuše je vám naklóněná a že vás zažene koncem týdňa do velice přívětivé náruče. Vychutnajte si ten pocit, kdo ví kdy sa zas bude opakovat. Týdeň bude také přát všeckým, keří sú sportovně založení, využijte teho.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Došla doba, kerá je dobrá pro různé experimenty. Pokuste sa tento týdeň nenaštvat ani svojého vedúcího, ani svojého životního partnera, ani nikoho iného. Hvězdy vás varujú, abyste sa nepúšťali do žádných politických debat, mohli byste sa velice rozčílit, a to néni dobré. Nezapomeňte také na třešně, že sú akorát zralé a pořádně sa ich nabágrujte.

RAK 21.6. - 22.7.
Únava, kerá na vás dojde, bude celkem příjemná. Pozór si dávajte enom na chmatáky a peníze noste najrači v ponožce nebo v trenýrkách. Sobotní odpoledne bude pro vás rozehráno až jak říkávál náš staříček: #Do kvalitní večerní koncovky. Máte sa teda na co těšit. Oprubovat byste také měli, třeba když sa ráno probudíte, studenú sprchu. Pomože to.

LEV 23.7. - 22.8.
Radosti, ale aj starosti budú pro vás v rovnováze. Estli sa vám zdá, že ste pořád pod nejakým tlakem, tož bude třeba sa odvázat. Enom si dajte bacha, abyste to nepřehnali, protože byste potem mohli mět třeba daleko větší tlaky. Také by nebylo marné si chvílu posedět se svojíma súsedama a trochu si povykládat. O víkendu si zajděte na hřiby, strýc Kučera říkál, že rostú.

PANNA 23.8. - 23.9.
Hvězdy vám budú tento týdeň naklóněné a budú vám přát. Mars s Jupiterem sa postarajú o vaše tělo, o dušu sa budete moset postarat sami. Měli byste zajít nakúpit pro ňu nejakú tú stravu k tem knihomolom, večér si sednút, vypnút ten váš televizór, estli to eště dokážete, a pěkně si počíst. Měli byste už také navštívit kadeřníka nebo aspoň zubařa.

VÁHY 24.9. - 23.10
Měli byste si udělat čas na všecky, na kerých vám záleží. Potřebujú vás stejně, jak vy potřebujete jich. Finanční operace, keré provedete budú úspěšné a nemosíte sa jich obávat. V sobotu večér zalezte brzo do postele a vemte s sebú svojeho miláčka. Kerého? No třeba teho plyšového, šak vy víte sami kerého. Ráno nestávajte dřív jak v sedum hodin.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Neměli byste dat zapadnút vaším dobrým nápadom. Luna vám pomože v podnikání, ale aj ve všeckých prácách. Schválně si všímněte, že každý třetí telefonát bude úplně zbytečný. Také by bylo třeba dat trochu zabrat vašému zkřehlému tělu a trochu ho protáhnút. Když bude pěkně, tož choďte v kraťasách, abyste si trochu proluftovali ty vaše noženky.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Nebojte sa nakupovat do baráku nové věci, protože právě včíl je tá ideální doba. Všeci myslíja enom na to, kde pojedú, kupujú sa samé krémy na huběnky, turistické salámy a iné ptákoviny, a proto vy sa nedajte zblnút a kupte si třeba novú skříň nebo zrcadlo. Tento týdeň budete málo mlúvit, ale když neco řeknete, tož to bude stát za to. Všeci budú enom hledět.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Měli byste zažit neco velice pěkného, enom si to nesmíte svojú netrpělivosťú zplašit. Proto buďte pěkně klidní, s nikým sa nehádajte, na všecky sa usmívajte a uvidíte, že to přijde a bude to stát za to. Už ste si také pěkně dávno nevsadili. Pořád sice říkáte, že byste potřebovali vyhrát, ale to si napřed mosíte vsadit. Tož honem utěkajte, ať néni pozdě.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund