Číslo: 31
04.08.1997
Článků: 36

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Zapomeňte už na potopu a na tú velikú vodu a vrhněte sa do života. Neco byste měli ale udělat s tú svojú figurú, přestaňte sa nacpávat tým masným a sladkým a všecko nahraďte zeleninú a jabkama. Štěstí vám přinese setkání s chlapem, kerý bude mět mobil značky Tesla Orava a vy sa při tom třikrát štípnete. Jedno kam.

RYBY 19.2. - 20.3.
Už je na čase, abyste si aj trochu vyhodili z kopýtka. Odhrňte peřiny, vemte trochu peněz do hrstě a zajděte si do nejaké té lepší putyky a pěkně si dajte do nosa. Najlepší bude, když sebú veznete aj nekoho pro vás najmilejšího. Estli si vás bude nekdo v práci dobírat, tož sa nedajte a všeckému sa enom usmívajte, přestane ho to bavit.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nastává pro vás velice dobrá doba. Kdybyste vlézli aj do klece se lvem, tož sa vám nic nestane. Všeci budú na vás hodní, dokonca aj žádost o zvýšení platu vám projde, když si ju podáte. Takové časy sa už letos nemosíja opakovat, proto udělajte všecko, na co indá nemáte odvahu. Pozór si dajte na cestách, hlavně za volantem, na nové auto nemáte.

BÝK 21.4. - 20.5.
Hvězdy sú vám naklóněné, proto hurá na všecko. Vyniknút možete hlavně v domácích prácách - vysávání, uklízání, ale aj při vařéní. Velikú radost vám udělajú aj vaše děcka, protože vás tento týdeň ani jednú nerozčílíja. A estli děcka eště nemáte, tož budete mět radost ze svojích rodičů, kteří vám dovolíja aj to, co vám doposaváď zakazovali.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Blíženci, včíl pozór, vaše problémy a nesváry byste měli co najrychléj ukončit. Estli sa z nekým nebavíte, tož sa bavte. Estli nekoho nemáte rádi, tož ho aspoň nepomlúvajte. Nastalo vám zkrátka období dobrotivosti, proto ho také využijte. Všeci ženatí by měli pochválit za neco svoje tchyně a všecky vdané robky zasej tchány.

RAK 21.6. - 22.7.
Vaša forma sa bude pomálu zlepšovat, dokonca aj když sa ráno probudíte, tož vás nebude nic bolet ani tlačit. Nejkrásnější chvilky strávíte u televize s polárkovým dortem, nebo čokoládú, nebo aspoň s ovocným pohárem se šlehačkú. Lidem možete důvěřovat, ale enom nekerým, u kterých si budete úplně istí. Dařit sa vám bude hlavně obchodech.

LEV 23.7. - 22.8.
Trochu sa nad sebú zamyslete. Svoje přání byste neměli vypúšťat tak jak velitelé na vojně. Vadí to všeckým, ale hlavně malým děckám, keré by to sice mohly brat jako průpravu na vojenské cvičéní, ale rači mějte s nima trpělivost. Dařit by sa vám mělo v lotérii, v lásce šak nic moc.Když sa aj přesto do nekoho zamilujete, tož to běžte rychlo rozchodit.

PANNA 23.8. - 23.9.
Vaša přehnaná aktivita zaviňuje vašu únavu a aj nervozitu. Proto trochu přibrzděte a dajte si pohov. Vyjděte sa proluftovat, nebo si zasportujte. Uvidíte, že vám to pomože a že bude zas dobře. Zkuste si také trochu vyžehlit svoje milostné vztahy, aby nebylo zle. Chlapé ať kúpija robám kvítko a roby by měly také neco kúpit chlapom. Co? No neco.

VÁHY 24.9. - 23.10
Estli si myslíte, že na vás ide únava, tož ste na velikém omylu, potřebujete sa enom pořádně vyspat. Pozór byste si měli dat aj na alkohól, abyste pod jeho vlivem nevyzvónili aj to, co nevíte. Mohlo by vás to velice mrzat. Dařit sa vám bude ve všeckých hazardech, od sázek počínaje a u velikých lásek konče. Nebojte sa ničeho.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Klidně v noci spěte a furt enom nepočítajte peníze a nemyslete na hmotné statky, sú aj pěknější věci, na keré sa dá myslet. Kdy ste si naposledy přečetli nejakú pěknú knížku anebo si zašli do kina, či do divadla? Určitě to už bylo dávno. Proto večér pěkně vypněte ten váš televizór, utrůňte sa do křesla a dajte sa aspoň do čtení.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Co chytíte do rukú, to sa vám bude dařit. Proto sa věnujte najvěcej práci fyzickéj a na svoju hlavu moc nespoléhajte. Estli sa vám zalúbí nejaká roba lebo chlap, tož ju nebo ho chyťte a nebojte sa toho, budete milo překvapeni. Pozór si mosíte dat enom na alkohól, toho sa rači ani nechytajte, lebo by to mohlo špatně skončit.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Vaše tělo potřebuje urychlený přísun vitamínů. Proto zajděte do zeleniny a nakupte si teho zeleného, červeného anebo aj žlutého ovoca či zeleniny a pořádně sa tým nadopujte. Nespoléhajte sa vůbec na ty lisované vitamíny v tech práškách, to je dobré leda tak pro ty měšťáky. Kdybyste sa ani potom necítili dobře, tož si dajte decák sliovice, to pomože dycky.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund