Číslo: 32
11.08.1997
Článků: 35

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Vodnářom by měla pokračovat pořád dobrá doba, protože ti sa budú po té veliké potopě cítit eště furt dobře. Dařit sa im bude skoro všecko, enom nesmíja zapomínat na dobré vychování. Vyhnút by sa měli hlavně gořalce, lebo tá už mnohých zvédla na tú špatnú cestu. O víkendu ať nezapomenú na to, že rostú pěkné hřiby, a také je třeba sa trochu proluftovat.

RYBY 19.2. - 20.3.
Dajte si veliký pozór na komáry, protože tech je včíl všady víc než dosť. Kdyby vás popichali, tož vás to bude svědit vjacéj, než bolavá pata. Zdržujte sa rači ponejvíc doma, ven choďte enom v najnutnějších případech, třeba když dojde v lednici pivo anebo když by nekde neco dávali zadarmo. Dařit by sa vám mělo ve všeckých domácích prácách.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nastává pro vás období dobrých skutků. Proto sa zamyslete a snažte sa nejaký udělat. Určitě sa v dnešní době najde nekolik možností, abyste mohli nekomu pomoct. Uvidíte, že budete mět z teho dobrý pocit a také možná navážete nové známosti, keré sa vám istě brzo budú hodit. Koncem týdňa zajděte do cukrárně a kupte si neco dobrého, vaše tělo to potřebuje.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vaša nálada sa pomalučku obracá k lepšímu. Když vynaložíte trochu té disciplíny a energie, tož vám zaručeně všecko půjde jak po másle. Možná že najdete aj nejaké ztracené věci, třeba aj starú, už dávno zapomenutú lásku. Doba je také příznivá pro úklid vašého šatníku. Dajte si štamprlu a všecko nepotřebné vyhoďte do popelnice.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Velice by vám prospělo, kdybyste sa věnovali nečemu inému, než enom svojí peněžence. Všímajte si aj trochu svojého okolí. Pochvalte nekoho za neco. Za co? Šak ona sa dycky neco najde, když sa chce. Že sa vám to zdá byt trochu falešné? No a co. Hlavně že to temu druhému udělá radost. Uvidíte, jak vás začnú mět všeci rádi. Kupte si knížku.

RAK 21.6. - 22.7.
Už delší dobu čekáte na nejakú změnu ve vašém životě, a včíl právě přišla doba, kdy přijde aj tá změna. Enom si mosíte dat pozór, aby ste ju neprošvihli. Na všecky osamělé čeká veliká a vzrušujúcí láska. Na ty, keří nejsú osamělí, čeká také, ale mosíja si dat bacha, aby sa na to nedošlo. Potom to bude také krásné. Kdyby to prasklo, tož to bude aspoň vzrušujúcí.

LEV 23.7. - 22.8.
Nesmíte byt tak náladoví. Že vás pokúsali komáři, to néni tak hrozné. Představte si, že by vás kúsl nejaký veliký pes. Nezapomeňte také na reklamu svojí osoby, protože je potřeba, aby sa o vás vědělo, ináč ničeho nemožete dosáhnút. Vyvarujte sa hodnocéní súčasné politické situace a rači sa zaměřte na vylepšení vztahů ve svojéj rodině.

PANNA 23.8. - 23.9.
Nesnažte sa uniknút před problémama, keré před vama stójíjú. Vleťte na ně a co nejdřív ich vyřešte. Uvidíte, že sa vám to bude dařit a také budete mět pokoj a konečně sa dobře aj vyspíte. Měli byste sa také zajít podívat nekde na fotbál, protože ten akorát odstartovál podzimní sezónu. Že vás nebaví? To vůbec nevadí, takových vás tam bude vjacéj.

VÁHY 24.9. - 23.10
V tomto týdňu vás čekajú enom samé radosti. Děcka vás budú poslúchat, rodičé vás budú také poslúchat, učitelé budú eště pořád hodní, protože ve škola sa neučí. Prostě veliká pohoda, keré byste měli využit a radovat sa z ní. Nakupte v masně buřtú, pozvěte známé a opékajte a nasávajte. Ve středu byste měli zajít také už konečně k holičovi.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Všecky hvězdy vám budú po celý týdeň naklóněné. Když eště navíc uvidíte nejakú večér padat a budete si neco přát, tož sa vám to určitě splní. Neměli byste ale také zapomínat na svoje zdraví, a proto si zajděte nekde protáhnút svoje tělo. Najlepší by bylo si trochu zaplavat, anebo sa aspoň projít bosky v ranní rosičce. Velice vám to pomože.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Na pultech sú už melúny jak hlavy. Proto zajděte, kupte si jeden a pořádně sa s ním nacpěte. Uvidíte, jak sa vám krásně pročistíja střeva a jak vám potom bude všecko šmakovat. Příhodná doba je také pro vás k návštěvě zlatnictví, když si neco kúpíte, tož si uděláte radost. Když si nic nekúpíte, tož aspoň uvidíte, jak je všecko drahé.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Oprubujte aspoň jeden deň sa nedívat večér do téj televíznéj krabice, vemte pěknú knížku a čtěte a čtěte. Určitě sa vám to zalúbí. Ti, co už majú po dovolenéj, by měli chodit do práce pěšky a pozorovat přírodu a okolí. Tak si najlepší odpočinú. Také byste měli trochu provětrat svoje peněženky, aby vám tam ty peníze nezatuchly.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund