Číslo: 33
18.08.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Kosmická energia podpoří tento týdeň všecky vaše dobré vlastnosti. Proto budete konat enom dobré skutky. A to je dobré, protože tech špatných ste už v tomto roku nadělali víc než dosť. Snažte sa, aby ste měli pořád čisté boty, protože vám to přinese štěstí. Jak je to možné? No, nechte sa překvapit. Dařit by sa vám mělo ve věcech finančních a papírových.

RYBY 19.2. - 20.3.
Nemosíte sa vůbec nic obávat vaší rukodělné činorodosti, na co šáhnete, to sa vám podaří. Velice dobře sa budete zvlášť trefovat kladívkem do hlavičky. A to né enom do opravdové hlavičky hřebíkové, ale aj do hlavičky všeckých problémů a záhad. Budete až překvapivě také vtipní a milí. Všecky tyto věci budú na vás nabalovat příslušníky opačného pohlaví.

BERAN 21.3. - 20.4.
Přestaňte pořád enom myslet na majetek a mamon, dyť sme tady na tom světě enom chvilku, a proto si užijte aj nečeho pěkného. Zajděte si třeba nekde do pěkné vinárny, cukrárny nebo iné ...árny a tam si dajte neco velice dobrého. Hlavně sa nedívajte kolik co stójí, protože potom byste si nedali zas nic. Asi sa aj trochu zamilujete, ale to přejde.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vaša nálada sa pomalučku obracá k lepšímu. Neměli byste nechat zapadnút vaše dobré nápady, keré sa vám hóníjú v hlavě. Lepší bude, když jich provedete sami a nebudete sa o nich s nikým radit, protože byste o ně mohli přijít. Do přírody moc nechoďte, je tam tolik komárů, že by vás po návratu svědilo všecko. Také nemáte moc dobré období púšťat sa do nejakých politických debat.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Nedajte sa vyvést z rovnováhy změnama, keré ste nečekali. Časem sa všecko dá do pořádku a bude zas dobře. Koncem týdňa sa vám podaří neco velikého. Dařit by sa vám mělo také ve všeckých sázkách a hrách, proto choďte do společnosti a ničeho sa nebojte. Proslavit byste sa také mohli nejakú řečú na veřejnosti. O čem budete mlúvit? To je jedno.

RAK 21.6. - 22.7.
Hvězdy vám včíl budú zas přát a slunéčko svítit. Nezdá sa vám, že poslední dobú si teho ale berete na sebe trošku moc? Proto využijte první příležitosti a pořádně sa odvažte. Možná že přijde aj tá láska. Kdyby náhodú nepřišla, tož si z toho nic nedělajte, třeba jí enom ujél vlak a přijde příští týdeň. Vyhněte sa manažérom a kominíkom, mohli by vás pošpínit.

LEV 23.7. - 22.8.
Zkuste tento týdeň si dat závazek, že nikoho nenaštvete. Dá to určitě nekdy moc práce, ale bude to stát za to. Štěstí sa na vás usměje a vy poznáte, že to přísloví o tom chytřejším, jak ustúpíl, má nekdy opravdu pravdu. Také byste mohli věnovat neco na dobročinné účely, učitě sa vám to časem vrátí v dobrém. Nezapomeňte na vitamíny!

PANNA 23.8. - 23.9.
Už ste si všímli, že je léto? Tož si také všimněte, že sa už začínajú kopat brambory a to léto pomalučku končí. Proto využijte tento týdeň pěkných dňú a zajděte si nekde k vodě nabrat teho vitamínu D, kerý zadarmo rozdává slunko. Budete ho v zimě potřebovat. Také vás čeká jedno velice milé setkání, při kterém sa vám aj to vaše srdéčko trochu rozbúchá. A to je dobře.

VÁHY 24.9. - 23.10
Protože ste ve váhách zrození, tož si važte každé pěkné chvilky a pořádně si ju vychutnajte. Čeká vás velice pěkný týdeň, kerý sa nebude dlúho opakovat. Dařit sa vám bude v lásce, v práci, v posteli, ve škole né, protože tá eště nezačala, ve sportu, no ve všeckém. Proto možete dělat všecko, co vás napadne, třeba aj ty blbiny, keré vás poslední dobú napadajú a zdajú sa vám neuskutečnitelné.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nestává sa to často, ale vy budete cítit vyložený klid na duši, kerý vám pomože v jednání. Možete si konečně upřímně popovídat s tchýňú, nebo se svojím vedúcím nebo také se svojú drahú polovičkú. Když uslyšíte aj neco nepěkného, tož vás to vůbec nerozhodí a všecko sa vyřeší v klídku. Dyť přeca rozčilovat sa to vůbec nemá cenu.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Už ste sa dívali do kalendářa? Určitě tam najdete nejaký důvod k oslavě, který byste neměli přehlédnút. O víkendu by vám nezaškodilo si trochu protáhnút svoje tělo, ať už třeba procházkú, sportem či nejakýma tema erotickýma pohybama, a protože je léto, zajděte si s celú rodinú na zmrzlinu. Uvidíte, jak vám to všeckým prospěje.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nekeří ludé dělajú z prkotin veliké problémy. Proto neberte moc vážně černé předpovědi vašich známých. Všecko sa v radost obrátí a zas bude dobře. Vašému zdraví by prospěl ráno plný hrnek mléka a večér nejaká tá štamprla nebo vínko. Chtělo by to trochu jiskry do teho vašého těla. Dyť s takovú sa nedivte, že sa vám tá láska vyhýbá. Ono sa to ale zlepší.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund