Číslo: 34
25.08.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Hvězdy sa k vám zachovajú velice pěkně a s velikú laskavosťú a zdvořilosťú. Pomožú vám změnit všecky nepříjemné okamžiky, keré vás čekajú v srandovní záležitosti. Svoju vnitřní sílu možete rozdávat, ale aspoň trošku si nechte pro sebe na chvilky horší. Využijte teplého počasí, zajeďte si nekdo do přírody a trochu sa proluftujte. Udělá vám to dobře.

RYBY 19.2. - 20.3.
Za žádnú cenu si nepřipúšťajte všecky svoje pochybnosti, keré vás napadajú. Ani o nich nikde nemluvte, protože by vás všeci považovali za nejisté a né-li až za neschopné. Dařit by sa vám mělo ve všeckém, kde budete spolupracovat s ludima opačného pohlaví. Možná sa trošku aj zamilujete a zistíte, že je to celkem příjemné, pokáď to budete mět pod kontrolů.

BERAN 21.3. - 20.4.
Tento týdeň sa bude dařit víc robám jak chlapom. Je to proto, lebo hvězdy sú jasnější, a to robám svěčí. Koncem týdňa byste měli do sebe dostat nejaké vitamíny, keré vaše tělo už delší dobu potřebuje. Nakupte si ovoce a pořádně sa nafutrujte. Také byste si měli už kúpit dóm neco pěkného, třeba novú televizu, pračku, rádio nebo vídeo.

BÝK 21.4. - 20.5.
Postavéní Luny bude pro všecky Býky velice dobré. Podaří sa vám udělat jeden velice dobrý skutek, za kerý vás budú všeci enom chválit. Pozór si ale dajte, abyste sa z teho moc nenafúkli a ostali pěkně při zemi. Měli byste si také udělat trochu času na osobu, na keré vám velice záleží. Potřebuje vás stejně, tak jak vy potřebujete ju.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Je to celkem isté, že vás očekávajú o tomto týdni enom samé pěkné zážitky. Je ale možné, že nekeré svojú velikú netrpělivosťú zaplašíte a oni sa už enom tak nevrátíja. Proto věřte, že všecko chce klídek a také svůj čas. Nic vám neuteče. Kdybyste chtěli svoje štěstí trošku popostrčit, tož sa oblečte do modré barvy. Pomože to.

RAK 21.6. - 22.7.
Ve hvězdách je napsané, že na vás padne veliká únava, ale tá bude enom ze samých pěkných věcí. Buď z teho jak potáhnete dóm veliký balík peněz, nebo ze sportu, kde získáte významné vítězství. Unavit sa dá také aj láskú a nebývá to kolikrát špatné. Šak sa nechajte překvapit. Nákupy odložte rači až na příští týdeň, včíl by sa vám nedařilo.

LEV 23.7. - 22.8.
Aj když ste v parádní tělesné kondici, tož sa přesto nehrajte na žádného řemeslníka ani rekordmana. Nemoselo by to dopadnút dobře. Zajděte si rači nekde posedět do příjemného prostředí a trochu si odfúknút. A už sa také přestaňte trápit tým, že sa vám nepovédlo udělat to, co ste si naplánovali. Nezapomínajte na lásku, je to příjemné.

PANNA 23.8. - 23.9.
Tentokrát budete patřit mezi veliké klikaře, prostě budete mět víc štěstí jak rozumu. Ale aj to je nekdy dobré. Ono ten rozum v té naší společnosti zas tak výhodú néni. Možná zistíte, že když ze sebe uděláte trochu hlúpého, tož teho dosáhnete o moc víc, než když ste normální. Když sa dostanete nekde k burčáku, tož si dajte, sú tam samé vitamíny.

VÁHY 24.9. - 23.10
Náš staříček dycky pravili: #Kdo chce moc, ten má většinú prd. Proto dělajte věci pomalučku a s rozvahú. Zadařit by sa vám mělo hlavně v práci fyzické. Vemte si třeba motyku a běžte vykopat brambory, vyryt mrkvu, vymalovat kvartýr nebo aspoň vyčistit koberce. Že sú už na všecko firmy? To aha, ale na sex sú také firmy, a také si ich nevoláte.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nekeré vaše istoty už přestaly dávno platit, ale vy sa ich pořád držíte a spoléháte na ně. Přehodnoťte svoje známosti, ale aj svoje pracovní zařazéní a nebojte sa změn. Určitě vám to prospěje. Přes víkend by bylo dobré si zajít trochu na nejakú kultúru. Už ste byly v Boršicách v tom letním kině? Že né. Tož si tam zajděte a uvidíte, že sa vám to bude lúbit.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Na povrch vašich zájmů sa bude tlačit láska. Všeci sa budú na vás enom usmívat a všecko sa vám bude zdát krásné. Nepromarněte teda takový pěkný horoskop a využijte každé příležitosti. Že ste už ženatí nebo vdané? No bóže, šak vás neubude. Uvidíte, jak sa stanete klidnější a příjemnější. Ono holt nekdy aj tá naša duša potřebuje trochu si povyrazit.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nekeré vaše nápady budú pro vaše okolí značně překvapivé. Vy si z toho ale nic nedělajte a nebojte sa jít do všeckého. Štěstí by vám mělo také přát v hazardních hrách, mosíte si ale také vsadit, ináč těžko neco vyhrajete. Také by nebylo špatné si zajít nekde sa vykúpat, dyť už to léto pomálu končí a začínajú sa sbírat trnky do beček.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund