Číslo: 37
15.09.1997
Článků: 46

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Věci kolem vás sa začnú rychlo vyjasňovat a všecko sa začne v lepší obracat. Nebojte sa investovat do obchodů a do nákupů, protože kdo sa bójí, ten nic nemá. Šak sa enom podívajte na všecky ty podnikatele. Kdyby sa báli, tož by furt dělali enom v Letu a nic neměli. Když potkáte fúsatého myslivca, zle sa vám povede.

RYBY 19.2. - 20.3.
Tento týdeň budete mět aj trošku teho milostného trápení, ale jak sa říká: komu láskú nezpůsoben žal, tož ten pravé kúzlo lásky nepoznál. Vaše bohaté společenské styky vám pomožú vyřešit neřešitelné problémy. V přírodě najdete uklidnění a pohodu, enom do ní ale mosíte zajít. Když tam půjdete, tož nechoďte sami, bylo by vám tam smutno.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nenechte sa podplácet ani okúzlit lacinýma tretkama. Brzo byste vystřízlivěli a začaly by vás trápit výčitky svědomí, a to vám nestójí za to. Svoju energiju zaměřte na to, do čeho ste sa už delší dobu chystali, ale scházala vám odvaha. Uvidíte, že sa vám bude dařit. Také byste měli navštívit tchýňu anebo zeťa, záleží koho máte.

BÝK 21.4. - 20.5.
Potkaly vás nepříjemnosti? Potkaly co? Tož si z nich nic nedělajte a netrapte sa pro ně. Tolik sa zas nestalo. V žádném případě si jich v duchu nepřehrávajte, rači myslete na neco příjemného a rozumného. Už ste letos měli melún? Že neměli? Tož si ho rychlo zajdite kúpit, protože vaše střeva sa potřebujú pročistit a melún to udělá velice dobře a rychlo.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Čeká vás velice úspěšné období plné aktivity a nečekaných zisků. Svoje milostné city si mosíte ale eště držat chvílu na uzdě, abyste si moc nezkomplikovali život. Koncem týdňa vás čeká velice příjemné setkání, keré vám přinese aj trochu financí. Když to nebude hneď, tož to bude ale velice brzo. Nechajte sa překvapit. Dařit by sa vám mělo v kuchyni.

RAK 21.6. - 22.7.
Měli byste sa doma zbavit všeckých nepotřebných věcí, pokáď ste to už neudělali po té veliké vodě. Kdyby sa vám zdál aj váš partner nepotřebný, tož moc nepřemýšlajte a vyhoďte ho. Ale zas tak zlé to néni. Co? Nekeří sú aj horší. Proto mu rači neco kupte a bude pokoj. Nebude vám prospívat alkohol a ponocování, dělaly by sa vám vrásky.

LEV 23.7. - 22.8.
Váš optimismus a radost ze života vám budú všeci enom závidět. Z toho si ale nic nedělajte a plně si toho užijte, protože nebude furt tak dobře. Svojému partnerovi nevnucujte pořád enom tú svoju pravdu, dyť ho tým už začínáte příváďat k zuřivosti. Nechte jednú, ať také neco rozhodne on. Týden potom prožijete v pohodě a klídku.

PANNA 23.8. - 23.9.
Sú to ale šoky na organizmus, to ranní stávání, co? Proto né, abyste v sobotu vylézli z postele dřív jak o půl deváté. Pěkně si poležte a odpočiňte. Přes týdeň sa holt nedá nic dělat, protože stávat sa mosí. Néni špatné si ale po ránu hrknút do sebe malú štamprlu, podnikatelé sice by neměli, protože jezdíja autama, ale nakonec dyž pijú celý deň, tož co by nemohli aj ráno.

VÁHY 24.9. - 23.10
Pořád býl takový nejaký relativní klídek, ale včíl pozór. Nastanú vám změny. Události sa budú hrnút jedna za druhú, a proto buďte na ně připravení a vyvarujte sa zbrklosti. Všecko řešte v klídku a uvidíte, že bude pohoda. Narvěte sa také tema vitamínama, protože za chvílu už tu bude zima a vitamínú nebude. Nezapomeňte si vsadit.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nehádajte sa doma kvůli penězom. Zbytečně to zvyšuje napětí a stejně to moc nepomože. Jedno je ale jisté, protože je to také ve hvězdách. Vaša finanční situace sa brzo obrátí k lepšímu. Peněz budete mět tolik, že nebudete ani vědět, co s nima máte dělat. A protože k tomu budete potřebovat velice moc fyzických, ale aj psychických sil, tož si včíl dobře odpočiňte.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Estli byste sa chtěli pomilovat v přírodě, tož to rači nedělajte, nebo vás zežerú komáři. Ani nikde moc necestujte, protože v práci by sa mohlo přidávat a vy byste mohli také utřít. Také byste měli trochu omezit svoje potřeby a nerozhazovat tolik. Uvidíte, že to půjde. V lásce běžte za hlasem svojého srdce. Jak ho uslyšíte, tož moc dlúho nepřemýšlajte a leťte.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Venuše vám předpovídá, a také ale zaručuje, velice dobré období pro manželství. Vy, co ho eště nemáte, tož neváhajte a neco pro to udělajte. Uvidíte, že sa vám to bude lúbit. Bez velikých obav sa také pusťte do toho, co vás zajímá, ale z čeho máte bobany. Do problémů vás može dostat enom přehnaná pravdomluvnost a důvěřivost. Proto sa jim raději vyhněte.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 1 sekund