Číslo: 38
22.09.1997
Článků: 45

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Tož nám to léto už pomalučku končí a je tu podzim. To ale neznamená, abyste sa začali obalovat jak pumpy. Právě naopak, začněte sa trochu otužovat, ať sa připravíte na to že bude eště větší zima. Vaše zdraví to otužování určitě potřebuje. Čeká vás jedno velice milé setkání, enom si dajte pozór, abyste sa zamilovali enom tak, že to budete mět pod kontrólú.

RYBY 19.2. - 20.3.
Celý týdeň sa vám bude dařit, ovšem pokáď hneď po přečtení tohoto horoskopu sa třikrát poškrábete na dlani levé ruky. Když to uděláte, tož máte garantované, že sa na vás budú usmívat né enom ludé, ale aj penízky. A když sú peníze, tož sa hneď lepší dýchá. Nezapomeňte také, že máte rodinu a překvapte ju nejakým kupem, třeba sladkým.

BERAN 21.3. - 20.4.
O beranoch sa praví, že sú velice tvrdohlaví. Proto sa nad tým zamyslete, a trochu z té svojí tvrdohlavosti ustupte, anebo sa o to aspoň pokuste. Uvidíte, jak sa vám bude ze všeckýma hneď lepší vycházat. Měli byste si už konečně zajít do lesa na hřiby, protože za chvílu už nebudú. Když nic nenajdete, nevadí, aspoň sa nadýcháte čerstvého luftu.

BÝK 21.4. - 20.5.
Už ste si všímli, že sa začíná prodávat burčák? Že né? Tož to je chyba. Burčák je právě to, co vašému poslední dobú ochablému organizmu scházá. Zajděte proto tam, kde ho prodávajú a kupte si litránek a doma ho s nekým milým vyžahněte. Je to samý vitamín. Dařit by sa vám mělo hlavně ve finančních zaležitostech a možná aj v lásce. To ale néni isté.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Dneska máte u hvězd velice malú protekcu, proto ani nezačínajte s nejakýma velikýma věcima. Nanejvýš eště tak s malováním, či s umytím auta. Šak ho máte už pěkně zašvácané. V pátek sa všecko zlomí a začne sa vám dařit. Když eště třeba tchyni řeknete maminko, tož třeba aj nejaké peníze dostanete. Šak uvidíte.

RAK 21.6. - 22.7.
Na podzim sa rakom daří, protože všeci ostatní začínajú před tým čerstvým luftem zalézat, a raci majú konečně prostor sa prosadit. Nebojte sa chodit do společnosti a mezi lidi. Seznámíte sa s takovýma, keří vám časem pomožú najít nový smysl vašého života. Také byste mohli provětrat trochu svoje finance, aby vám nechytily plíseň. Naplňte proto peněženky a zajděte do obchodů.

LEV 23.7. - 22.8.
Nemyslete si, že vašu prácu v kuchyni nekdo ocení. Proto sa tam ani moc necpěte. Chladné večery využijte k přečtení nejaké pěkné knížky. Nezapomeňte si také vyčistit boty, protože podle tech sa poznajú pořádní ludé. Když to neděláte, tož sa potom nedivte, že sa vám nedaří prosadit. Půjde vám to v lásce, kde si dajte pozór enom všecky modrooké. Proč? Proto!

PANNA 23.8. - 23.9.
Budete pracovití a úspěšní, dařit sa vám bude skoro ve všeckém, ale enom v tom sexu patříte nekdy spíš do Červené knihovny. Nemožete přeca v dnešní době při každé návštěvě čekat kyticu růží či flašku červeného. Zkuste jednú lásku enom pro lásku a nebojte sa trochu uvolnit. Romantiku hoďte do pryč a hurá na to. Koncem týdňa vás čeká příjemné překvapéní. Jaké? No příjemné!

VÁHY 24.9. - 23.10
Nekeří z vás zrovna včíl budete slavit narozeniny a iní sa na tyto oslavy budete připravovat. Proto si dajte hlavně bacha né enom na gořalku, ale také na svoje mladší spolupracovníky a spolupracovnice, protože byste mohli mět potom doma žárlivé scény. A to vám za to přeca nestójí. Anebo stójí? Šak uvidíte sami. Také byste už konečně mohli navštívit aj holiča a nechat sa trochu ošvácat.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Měli byste si udělat tento týdeň bobříka radosti a každého nečím potěšit, a né enom myslet na sebe. Nekoho pochvalte, nekoho obdarujte a iného třeba enom kopněte o trochu méň než indy. Uvidíte, jak vás budú mět všeci rádi, a jak sa vám bude všecko dařit o moc lepší. Nezapomeňte si také vsadit neco do hazardu, mělo by sa vám dařit.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Trošku byste měli neco udělat s tú vašú sebedúvěrú. Co sa bójíte? Dyť ste dobří, enom to chce sa nebát. Chtělo by to dodat si trochu energie. Jak? Tož nekeří to dělajú třeba s pomocí gořalky, ale vám to moc nepomože. Pro vás by bylo najlepší sa z nekým chvilku objímat a převzít do sebe tak trochu té správné sily. Kdyby sa s vama ale nikdo objímat nechtěl, tož zajděte do parku a obejmete nejaký strom.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Určitě byste potřebovali sa aspoň jeden deň dobře vyspat. Proto zatáhněte rolety, vypněte budíky a spěte a spěte. To sa dá ale dělat asi enom v nedělu. Do té doby byste si mohli kúpit třeba nové pyžamo, lebo to vaše staré sa hodí leda tak do strašidelných románů. Bodejť by ste sa v něm dobře vyspali. Očekávat možete také nejakú vzácnú návštěvu.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund