Číslo: 40
06.10.1997
Článků: 43

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Je jasné, že všecky vaše úspěchy vám ludé závidíja. Proto si mosíte dat bacha, abyste neudělali zrovna včíl nejakú blbosť, kerá by sa vám mohla vymstit. Snažte sa byt hodní, a také byste mohli přispět nečím na tú povodňovú kalváriju. Kocem týdňa sa vám bude dařit v milostných námluvách a možná že sa aj opravdu zamilujete. Bude to příjemné.

RYBY 19.2. - 20.3.
Energije máte víc jak České energetické závody aj všecky jejich jaderné elektrárně dohromady. Proto neseďte doma a běžte ju nekde vybit. Može sa tak stat na zahradě, v garáži, ale třeba také aj v posteli. Dařit sa vám bude určitě, enom sa nesmíte ničeho bát. Také byste si mohli jít kúpit neco na hlavu, protože za chvílu tu bude zima a ty vaše dobré myšlenky by vám mohly namrznút.

BERAN 21.3. - 20.4.
Měli byste trochu víc myslet na to svoje zdraví. No, o peníze sa staráte dobře, to je pravda, ale to, že vám lúpe v zádoch, paříja sa nohy ve furt stejných botech a také vlasy máte tak, jak když neco proletí nečím, tož to vám moc nevadí. Proto byste měli tento týdeň udělat si generálku té svojí tělesné schránky. Štěstí při vás bude stát při hazardu.

BÝK 21.4. - 20.5.
Nezdá sa vám, že ste poslední dobú nejak moc nervózní? Zdá, že! Tož rychlo překvaltujte z pětky na dvojku, a přizpůsobte svoji životní rychlost stavu svojé nervové sústavy. Dyť sa snáď už ani zasmít neumíte. Zajděte si nekde do společnosti bezstarostných ludí a nebojte sa trochu pobavit. Když dojdete dóm, tož řekněte: Ahoj, miláčku! To bude rana!

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Hvězdy říkajú, že tento týdeň máte velikú šancu potkat osobu opačného pohlaví, kerá má stejnú krevní skupinu, tak jak vy. Krév sa vám zpění a srdce rozbúchá, jak Car kolokol v Moskvě. A vy poznáte, že je to tady. Bude to láska veliká jak Brno. Estli ste ženatí lebo vdané, tož to bude průšvih. Svobodným, tem bude hej.

RAK 21.6. - 22.7.
Raci, keří sú narození v najlepším létě, budú trošku nervózní, protože sa nedá nic dělat, ale už je tady podzim a ráno už začíná přimrzat. Nezapomeňte sa dobře oblékat a nekdy také nabrat teho živočišného tepla, keré najlepší přecházá z těla do těla. Proto pro raky včíl začíná týden tisku. Možete sa včíl beztrestně tisknút na každého.

LEV 23.7. - 22.8.
Na nudu si určitě tento týdeň stěžovat nebudete. Od rána do večera budete mět pořád co dělat, a podle postavéní Merkura sa dá řéct, že sa vám bude také skoro ve všeckém dařit. Měli byste si zajít trochu do přírody a natrhat neco šípků na čaj, protože až bude zima a vy budete čučat u radiátorů, tož přeca bude dobré tú sliovicu nečím ředit.

PANNA 23.8. - 23.9.
Estli sa chystáte na dovolenú anebo enom tak nekde na delší výlet, tož buďe ujištění, že zrovna když nebudete v práci, tož sa tam přihodíja veliké změny, keré sa aj vás dotknú. Proto sa mějte na pozoru a rači nikde nejezděte. Když si oblečete na sebe neco červeného, dobře sa vám povede. Když potkáte kominíka, tož to bude eště lepší.

VÁHY 24.9. - 23.10
S financama ste na tom čím dál tým horší. Budete sa proto moset trochu omezit a nerozhazovat tolik. Ono bez peněz sa moc radovat nedá, ale jak říkávál náš staříček: Nasrat na peníze, hlavně že sme zdraví! No a o tom, že měl pravdu néni třeba pochybovat. Nezapomeňte proto na trochu tech vitamínů pro váš organizmus, protože za chvílu tu bude zima a už ich tolik nebude.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Když uslyšíte hlas svojého srdce, tož neváhajte a vyrazte. Nemosí sa jednat enom o lásku, sex či podobné požitky. Možná to bude věc, kerá vás láká už delší dobu, a kerú si pořád nemožete dopřát. Včíl budete mět tú možnosť, proto sa trochu zasnažte a né abyste ju propásli. Na víkend připravte nejaký výlet, ať sa trochu proluftujete a naberete nových sil.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Nepodezírajte svoje společníky a partnery z nepoctivosti. Nekonečné debaty vám zbytečně berú enom silu a energiju a stejně sa ničeho nedoberete. Svoju podezíravosť sa snažte rozchodit anebo rozběhat. Dala by sa také na krásné podzimní zahrádce rozkopat nebo rozryt. Možete si vybrat. O víkendu vás čeká veliká láska anebo malá výhra. Obé bude příjemné.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nenechajte sa oblbnút lacinýma tretkama od hlúpých lidí. Brzo byste vystřízlivěli a měli výčitky svědomí. Když obdarujete nekoho pěkným kvítkem, dobře sa vám povede. Nemosí to byt zrovna kvítko kupované, može to byt třeba aj kvítko volně v přírodě kvetoucí. Ono totiž nezáleží tolik na jeho velikosti, ale spíš na jeho upřímnosti.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund