Číslo: 41
13.10.1997
Článků: 45

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Nedá sa nic dělat, ale měli byste si přiznat, že na vás už ide nejaká tá podzimní únava. Proto rači trochu uberte plynu a odfúkněte si. Dyť práca nakonec aj vola unavila. Zajděte si nekde do přírody anebo aspoň na burčák, ať přijdete na iné myšlenky. Také by vám nezaškodilo si trochu obalit nervy, proto si nalúpajte pár ořechú.

RYBY 19.2. - 20.3.
Chcete-li sa pustit do podnikání, tož máte včíl najlepší období. Nemosí to byt nejaké veliké, ale začněte třeba tým, že prodáte neco starého co už nepotřebujete. Uvidíte, že to hravě zvládnete. Potom to už všecko půjde samo. Dařit by sa vám mělo na zahrádce, v práci, ale aj posteli. Pozór si mosíte dat na setkání s černým psem a černým člověkem.

BERAN 21.3. - 20.4.
Měli byste věnovat větší pozornost svojému organismu a také si vzpomět na svoje novoroční sliby, vaše proporce přímo volajú po pohybu a hlavně po změně potravinových přísunú. Klobásky a škvarky aspoň na chvílu vystřídajte jabkama a zeleninú. Uvidíte, že sa vám bude lepší dýchat aj chodit. V lásce to nebude nic moc.

BÝK 21.4. - 20.5.
Pokáď ste to přes víkend trochu přepískli, tož sa držte aspoň tři dni zpátky. Vy co ste eště letos ten zlatavý mok, kerému sa říká burčák neokoštovali, tož rychlo tak udělajte. Dodá to vašemu tělu silu a vašému kroku rychlosť. V sobotu sa vám bude dařit v lásce. Potkáte sa s nekým, koho ste už dávno nepotkali a bude to celkem dobré setkání.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Už ste si všímli, že sa može jezdit po cestách enom padesátkú? Tož je to pomalé, ale aspoň si cestú všímnete kde zrajú trnky, kde chodíja pěkné děvčice anebo kde majú novú střechu na baráku. Šak néni kde ponáhlat, času máme víc než dosť. Hóníja sa enom ti hlúpí. Nezapomeňte si kúpit fridex do chladiča a také nové rukavice pro sebe, brzo bude zima.

RAK 21.6. - 22.7.
Měli byste sa trochu víc hlásit o svoje práva a nenechat sa tolik odstrkovat. Dyť všeci dobře víte, že v dnešní době sa majú dobře enom ti, co majú ostré lokty. Estli vám bylo přes víkend nevolno, tož ste buď v iném stavu, nebo mosíte teho burčáku příště pit meněj. Na všeckých cestách bude vaše kroky provázat jasný svit Luny, a proto sa nemosíte bát udělat kde co.

LEV 23.7. - 22.8.
Nezdá sa vám, že poslední dobú žijete až nejak moc poctivo? No, ono je to sice správné, ale zas sa to nesmí přeháňat. Náš staříček sice říkali, že s poctivosťú nejdál dojdeš, ale furt měli proto doma kulové chromové. Proto je potřeba dělat všecko přiměřeně. Je potřeba si trochu nahrabat, trochu si aj zalaškovat s cizíma chlapama či robama a při tom sa tvářit poctivo.

PANNA 23.8. - 23.9.
Radosť a dobrá nálada budú z vás přímo vyzařovat, a proto vás budú mět také všeci rádi. Možete jít kde chcete, všady sa vám bude dařit. Proto byste teho měli využit a zajít aj tam kde ste už dlúho z nejakých obav nebyli. Také by bylo dobré si do hrnca našlapat trochu zelého na zimu, vitamíny budú potřeba. Zajděte si také na hřiby a pár jich nasušte.

VÁHY 24.9. - 23.10
Je na vás nejak moc vidět, že byste potřebovali trochu lásky a něhy, aby vás nekdo pohladíl a dobrým slovem poveselíl. Napřeď to zkuste doma, a když sa k tomu nebude nikdo mět, tož zajděte do terénu. Kdyby ani to nefungovalo, tož zavolajte na telefón 513857 a tam sa možete vynadávat tomu kdo vám napsál takový horoskop. Příště to bude lepší.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Estli sa trápíte láskú, tož sa netrapte, protože tá pravá vás teprú čeká. Nevzdávajte sa svojích staromódních zvyků ani svojich romantických nápadů, bylo by to škoda. Najlepší by vám pomohla chvilka při poslechu u vaší oblíbené hudby. Už ste sa připravili na zimu? Zajděte si kúpit novú čepicu nebo čelenku, protože zima bude veliká.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Hvězdy vás budú spíš rozčilovat než aby vám pomáhaly. Zvlášť to bude platit o tech hvězdách, co sa motajú okolo vás a keré si myslíja, že sú veliké hvězdy. Najlepší by bylo jich nakopnút, ale to sa přeca enom nedá. Proto sa na ně usmívajte a uvidíte, že jim to bude tak vadit, že aj trochu pohasnú. Zajít byste měli k holičovi a dat sa trochu do pořádku.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nechtějte sa prosadit násilím, všecko dělajte opatrně a pomalučku. Uvidíte, že to půjde. Velikú prácu a veliké plány si nachajte až na pátek, protože to je ten deň s velikým D, kdy sa vám bude všecko dařit. Byty včíl nemalujte, auto neumývajte ba ani boty si moc nečistěte. Kdyby ste potkali kominíka, tož sa mu rači vyhněte.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund