Číslo: 42
20.10.1997
Článků: 44

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Nesmíte sa nechat dopálit změnama, keré ste neočekávali. Vaše postavéní hvězd je dobré, proto vám nehrozí nic špatného. Chce to enom zachovat klid a klidnú hlavu. Měli byste také udělat neco se svojú hmotnosťú. Stačí posúnút na váze tú rysku, co to tam měří o pár dílkú do leva a zas bude dobře. Nebojte sa vsadit na kde co, uvidíte, že nebudete lutovat.

RYBY 19.2. - 20.3.
Nekeří ludé dělajú z komára vola. Proto neberte moc vážně černé předpovědi vašich známých. Dařit by sa vám mělo hlavně ve sportu. Nemosí to byt zrovna světový rekord, ale třeba to, že vyjdete schody bez toho, aby ste sa zadýchali. Koncem týdňa vás čeká jedno setkání s osobú kerú máte rádi. Udělá vám né enom dobrú náladu ale třeba aj neco iného.

BERAN 21.3. - 20.4.
Tak sa zdá, že ste pořád pod nejakým tlakem a měli byste sa trochu uvolnit. Zajděte si třeba na burčák, nebo sa běžte nekde pořádně proluftovat, jednoducho dělajte neco, při čem zapomenete na všecky svoje starosti. Protože už za chvílu tu bude zima měli byste si zajít kúpit aj nejaké nové boty, ty co máte od loňska sa hodíja už leda tak do pola.

BÝK 21.4. - 20.5.
Hvězdy sú vám aj tento týdeň naklóněné a Mars společně Jupitérem sa postarajú o vaše tělo. S dušú si budete moset poradit sami. Starajte sa o ňu ale velice pečlivo, protože si to zaslúží. Podle postavení Kozoroha to vypadá, že vás navštíví aj láska. To je takové to, co po tom člověk dělá takové blbosti, keré by indá nedělál. Chlapé si dokonca aj krky umývajú.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Přijde na vás pořádná únava, kerú zaženete leda tak, že sa pořádně vyspíte. Nekeří sami a iní s inýma. Každý tak jak mu to dělá dobře. Koncem týdňa, asi v sobotu sa vám podaří udělat neco, za co vás budú všeci chválit. Co to bude? To sa nechte překvapit. Dajte si pozór na zloděje a peníze noste přinejmenším v ponožce. Ráno byste sa měli osprchovat studenú sprchú. Pomože to.

RAK 21.6. - 22.7.
Čeká vás velice romantický týdeň, kerý bude dobře rozehraný od pondělí až do perfektní nedělní koncovky. Láska vás bude provázat na všeckých vašich cestách. Pozór si mosíte dat leda na úředníky s fúsama, protože ti by vám mohli dělat problémy. Červená barva vám bude přinášat štěstí. Chlapé ať si dajú červené trenýrky a roby ty svoje malé gatě.

LEV 23.7. - 22.8.
Docházá na vás doba experimentování. Budete zkúšat co sa dá a většinú sa vám bude dařit. Chlapé zjistíja, že sa nekeré věci dajú opakovat aj dvakrát a roby budú překvapené tým, že aj ten jejich néni zas až tak blbý jak o něm nedávno říkali. Vyhnút byste sa měli hazardním hrám, protože by vás mohla čekat né enom ztráta finanční, ale také aj ztráta dobré pověsti.

PANNA 23.8. - 23.9.
V nekerých rodinách sa bude slavit. V tech co slavit néni co, tož tam byste sa měli zamyslet a neco si vymyslet k oslavě. Doba je na to připravená. Burčáky vřú kde kady. Oslava také udělá pořádek né enom ve vaší rodině, ale aj na pracovišti. Aj když ste v dobré kondici, tož sa přeca rači nehrajte doma na řemeslníky a nechte to na odborné pracovníky.

VÁHY 24.9. - 23.10
V tomto týdňu všeckým ukážete jací ste kanóni a možná budete aj odměněni. Na tú odměnu ale moc nespoléhajte, protože doba je špatná a všeci majú všeckého málo. Potkáte také svoju bývalú lásku a budete rádi, že je to láska bývalá, a že už s ňú nemáte nic společného. Trošku sa vám začínajú dělat špeky, ale možná je to enom vyrážka. Preventivně ale uberte přísun kalorické stravy.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Vašemu kúzlu a šarmu nikdo neodolá. Proto si na tento týdeň naplánujte všecky důležité akce. Koho potkáte, toho za neco pochvalte. Třeba že má pěkné vlasy, boty, gatě, pěkné oči anebo neco iného, šak ono sa dycky neco najde. Uvidíte, že to bude fungovat a časem sa vám to v dobrém vrátí. Neměli byste chodit moc nakupovat, protože by to byli samí zajíci v pytloch.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Nekeré vaše nápady budú tak šokujúcí, že sa z nich vaši známí budú velice dlúho dávat dohromady. Proto sa trochu kontrólujte, nebo by to mělo jak říkávali náš staříček nedozírné následky. Dařit sa vám bude na zahrádce, kde poděláte moc práce. Vy co zahrádku nemáte, tož vám by sa mělo dařit v kuchyni, ale aj v ložnici. Oprubujte to.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nesmíte podezírat svoje společníky a známé z nepoctivosti. Dyť oni si chcú enom trochu přilepšit. Pokáď ste nespokojeni sami ze sebú, tak byste měli s tým neco dělat a né furt enom lamentovat a nadávat. Posilovat byste měli svoje tělo vitamínama a aj pohybem. Podváďat vás budú Býci a Střelci, milovat vás budú Raci a Lvi. Dobře vám bude doma.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund