Číslo: 43
27.10.1997
Článků: 43

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Dostáváte sa do období, kdy né enom vaši spolupracovníci, ale také aj všeci co s vama bývajú doma zjistíja, že ste nepostradatelní. Budete zářit všady jak hvězdy na nebi a nebudete mět v ničem problémů. Vyhýbat byste sa měli sázení, vyjma zimního česneku. V sobotu si dajte pozór na alkohol, mohli byste potem litovat svojích skutků.

RYBY 19.2. - 20.3.
Netvařte sa pořád tak zaškňúřeně a dajte najevo svojim blízkým, že jich máte rádi. Ti z toho budú sice vyvalení, protože to od vás nebudú čekat, ale na druhú stranu jich to určitě potěší. Říká sa, že rostú hřiby, vemte proto rodinu, galány či galánky a zajděte do lesa. Vaše zdraví to potřebuje. Dařit sa vám bude v ukecávání kdekoho k kdečemu.

BERAN 21.3. - 20.4.
Utěkajte za hlasem svojého srdce. To dlúhé váhání a přemýšlání vás enom vysiluje. Udělajte pořádný krok a uvidíte, že bude dobře. Velikú náděj máte také na výhru, a proto do konca týdňa možete bezstarostno sázat, štěstěna je na vaší straně. Protože už začíná pomálu zima, tož nezapomínajte na zimní zásoby. Nemosí to byt zrovna enom gořalka, ale také třeba vitamíny.

BÝK 21.4. - 20.5.
S financama je to u vás čím dál tým horší. Nebuďte ale z teho smutní, protože toto je celosvětový problém. Peníze scházajú všeckým. Aj tem co jich majú moc, určitě scházajú nejaké ty milióny. Nedá sa řéct, žebyste si tento týdeň polepšili, ale podle postavéní hvězd máte veliků šancu sa zamilovat. Nemosí to byt enom chlap nebo roba, ale třeba pěkná CD deska, knížka, kokino ...

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Snažte sa trochu si pozdvihnút svoje sebevědomí. Všeci ti co sa kolem vás oplétajú nejsú ani tak dobří, ale umíja to prodat. Proto hlavu navrch a uvidíte že to půjde. Také by vám pomohlo si kúpit neco pěkného, co by vám udělalo radost a včem byste sa cítili dobře. Jak sa vám bude dařit v lásce? No, střídavě oblačno. Doma bude spíš zamračené a venku polojasné. Tož tak.

RAK 21.6. - 22.7.
Je pravda, že zimu moc rádi nemáte, ale nic si z toho nedělajte. Eště tu máme pořád podzim, proto si ho pěkně vychutnajte. Pozór si dajte na draky, jak ty alkoholové, tak aj ty, co jich včíl děcka púšťajú. Estli si chcete neco pěkného kúpit, tož neváhajte, protože na poště už je připravená zas nejaká faktúra, kerá vás zbaví všeckých peněz. Dlúho spěte, potřebujete to.

LEV 23.7. - 22.8.
Aj když ste lvi, tož nemosíte pořád enom řvat. Snažte sa byt tak hodní, až tým budete nápadní. Uvidíte jak si hned ze všeckýma budete rozumnět. A estli máte nejaké zašité peníze, tož jich vytáhněte a zajděte si s nekým na neco dobrého, a nebo nekde na trochu té kultúry. Nebudete teho litovat. Na svojém štěstí v lásce pracujte rychlo, ale s přehledem. Zbrklost by vám mohla enom ublížit.

PANNA 23.8. - 23.9.
Nemáte sa čeho bát, nesmíte sa vzdávat svojich plánů a představ. Setkání s milým člověkem vám otevře dveřa k povýšení anebo aspoň k přilepšení ve vaší finanční situaci. Vliv Merkura na vás zapůsobí velice dobře a dařit sa vám bude hlavně v práci, práci a práci. No, néni to nic moc, ale nejak to vydržíte. Příští týdeň to bude lepší.

VÁHY 24.9. - 23.10
Dobře na vaše nervy by vám udělala krátká cesta nekde. Kde? To záleží enom na vás. Hlavně na chvílu vypadněte z domu a nevracajte sa až sa uklidníte. Nekeří přijdú brzo, nekeří né. No, ale tak už to bývá. Koncem týdňa dostanete dopis, kerý vás potěší, kdybyste ho náhodú ale nedostali do pátku, tož aspoň nejaký pěkný napište. Vyhýbajte sa setkáním s učitelkama.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Tento týdeň sa na vás bude valit práca ze všeckých stran, vy ale nemějte obavy, protože všecko zvládnete levú zadní. Čeká vás také jedno veliké překvapéní doma. Váš partner vás po dlúhé době za neco pochválí. Za co? Šak na tom tolik nezáleží. Nebojte sa pustit do větších investic, Hvězdy sú na vaší straně. Sázkám sa vyhýbajte.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Vaše štěstí a úspěchy vám všeci enom závidíja, ale to sa přeca dalo čekat. Nic si z toho nedělajte a pokračujte ve svojí práci. Nesmíte ale také zapomínat na trochu teho odpočinku, abyste sa nestrhali. Nezaškodil by vám malý výlet na kole anebo aj pěšky do přírody, nadýchat sa trochu čerstvého luftu. V lásce štěstí vám přát moc nebude, protože je na ňu už trochu moc zima.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Postavení hvězd vám zaručuje příznivé období pro vaše citové záležitosti, jak doma, tak aj v terénu. Koncem týdňa vás potká určitě neco velikého, estli vás to nezežere, tož sa budete mět velice dobře. Vyhýbat byste sa měli tlustým robám a chudým chlapom, ti vám štěstí nepřinesú. Peníze při sobě moc nenoste, protože zloději sa potřebují nabalit na Vánoce.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund