Číslo: 45
10.11.1997
Článků: 45

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Někdo by chtěl, abyste si ho vjacej všímali. Rozhlédněte sa kolem sebe. Bylo by škoda šlapat si po štěstí. Kdy ste naposledy byli v kině, že ani nevíte? Tož to honem napravte. Budete velice milo překvapení a vaša duša bude potěšená. O víkendu očekávajte příjemné setkání s osobú vám velice milú. Pozór si ale dajte na túlavé psy a kočky.

RYBY 19.2. - 20.3.
Nemyslíte, že vaše peníze potřebujú trochu provětrat? Možná sa vám to ani nezdá, ale pořád sa enom kontrólujete. Kdy ste si naposledy kúpili neco, z čehož byste měli opravdovú radost. Nevíte? Tož neváhajte a udělajte tak co nejdřív, protože peníze budú a vy nebudete. Estli máte doma nejaké to zvíře, tož na něho také nezapomeňte a dajte mu neco.

BERAN 21.3. - 20.4.
Držte sa přísloví, že odvážnému štěstí přeje. Tento týden sa vám bude mimořádně dařit, a proto túto chvilku nepromarněte. Estli chcete už delší dobu vykonat nejakú nepříjemnú věc, kterú furt odkládáte, tož neváhajte a udělajte ju včíl. Hvězdy sú vám naklóněné a všecko sa v radost obrátí. Pozor si dajte na finance, chmatáci nikdy nespíja.

BÝK 21.4. - 20.5.
Poslední dobú ste nejací zaškňúření a také podráždění. Snažte sa proto překvapit svoje známé a chovajte sa skoro čítankově. Když vás nekdo požádá o pomoc, tož mu s radosťú pomožte. Zjistíte potom, že ludé nejsú až tak špatní, jak ste si o nich mysleli. Vaše finance nejsú sice nic moc, ale čeká vás isté vylepšéní.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Ve svojí mimopracovní práci přeřaďte na dvojku a dajte si trochu toho odpočinku. Velmi pěkné chvilky vás čekajú, když místo večerního čučání na televizu si veznete nejakú dobrú knížku lebo časák, pohodlno sa zakřídlete do křesla a budete číst anebo si zdřímnete. Svoju pohodu možete vylepšit aj třeba čokoládú anebo lahvovú desítkú. Pomože to.

RAK 21.6. - 22.7.
Všecky maléry a nepříjemnosti máte za sebú, možete bez rizika podnikat a skládat zkúšky. Žádné pracovní úsilí nepřijde nazmar, enom sa možná nekteří ludé budú podivovat nad vašima úspěchama a budú za nima hledat aj cosi, co tam néni. Proto sa na všecky enom ušťuřujte a když to půjde, tož každého za neco pochvalte, potom vám bude odpuštěno.

LEV 23.7. - 22.8.
Krása podzimu je už tady, a proto vemte nekoho, kdo je vám příjemný a hurá s ním do lesa, anebo nekam inde na špacírku. Když uvidíte ve volné přírodě zajíca, bude vás čekat štěstí v sázkách. V sobotu nebo v nedělu si zaistíte sympatie osoby, o kterú už delší dobu bojujete. Ke svým cestám nepoužívajte svoje kolo, lebo byste o něho mohli přijít.

PANNA 23.8. - 23.9.
Čeká vás bohovské setkání s osobú, která je vám najmilejší. Dařit sa vám bude také aj na vašém pracovišti, dokonce vás pochválí váš nadřízený, což u něho néni zvykem. Vašému organismu by tento týden prospělo pití bylinkových čajů. Nezaškodil by vám také jeden den půstu, protože váš břuch sa začíná nenápadně zvětšovat, což istě sami cítíte.

VÁHY 24.9. - 23.10
Tento týden vám budú hvězdy naklóněné, a proto neváhajte a konajte. Estli ste nejakú věc už dlúho odkládali, protože ste si nebyli istí úspěchem, tož včíl máte jedinečnú chvílu ju uskutečnit. Překážat by vám mohl leda plešatý, brýlatý úředník. Když na něho narazíte, tož sa mu radši oblúkem vyhněte. Štěstí vás potom nemine.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Nezdá sa vám, že ste poslední dobú nejak zvětšili svoju váhu? Pokud sa chcete vrátit zas do stejných gatí, nezačínajte sa velice omezovat v jídle, ale začněte radči cvičit, anebo přidajte trochu toho sexu. Trápí vás pochybnosti a dokonce aj výčitky svědomí, že ste neudělali všecko tak, jak bylo třeba. Nezúfajte, bude zaséj dobře.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Protože právě probíhá burčákový čas, tož neváhajte, kupte si litr nebo rači dva, zasedněte doma se svojú polovičkú a dajte si. Účinek bude několinásobný. Dobře si popijete, získáte také nějaké vitamíny, které má burčák v sobě a nakonec si také dobře pročistíte střeva. Navíc sa možná pod vlivem burčáku stanete aj příjemnějším.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Právě začalo vaše období dobrých sázek. Estli potřebujete zvýšit svúj majetek, navštivte sázkové kanceláře, vsaďte a uvidíte, že štěstěna vám bude naklóněná. Pozor si ale mosíte dat na mráčky nad vašú novú známosťú, protože ona má známostí podobného typu, jak ste vy, vjacéj. Proto sa honem vraťte na zem a držte sa hesla: Všude dobře, doma najlepší.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund