Číslo: 46
17.11.1997
Článků: 49

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Nedá sa nic dělat, zima už je tady, a proto byste sa měli teplo oblékat a nevysedávat nikde po mezách. Pozor si dávajte tento týdeň hlavně na bacil chřipkový a s nikým sa moc nelúbajte. Do postele na noc si kupte termofón (ti mladí co nevíja co to je, tož to je takové to gumové gde sa naleje horká voda a strčí sa to do postele), protože ten váš partner, ten vás moc nezahřeje.

RYBY 19.2. - 20.3.
Estli ste z Kunovic nebo Starého Města, tož byste si měli zajít kúpit neco nového na sebe, protože včíl už nebýváte vlastně na dědině, ale ve městě, tož byste sa měli trochu aj po městsky oblékat. Vy co ste z jiných částí regiónu si honem běžte také neco kúpit, aby vám to Kunovjané a Staroměšťáci všecko nevykúpili. V lásce sa vám bude dařit.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nekeré budú tento týdeň bolet nohy, iné zas v zádech a roby jak to bývá po osmé večér rozbolíja hlavy. Nezapomeňte do sebe dostat nejaké ty vitamíny. Pozór si mosíte dat na všecky úředníky a pojišťováky. Začátkem týdňa práce moc nepoděláte, protože sa vám nebude chtět, estli si myslíte, že sa to koncem týdňa zlepší. Tož věřte temu, že nezlepší.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vaši nadřízení vás moc nepotěšíja, ale to ste nakonec mohli čekat. Zistíte, že spolehnút sa možete leda sami na sebe. Když sa budete pěkně na všecky enom usmívat, tož sa možete aj zamilovat. Ti zaškňúření budú bez šance. Dařit sa vám bude né enom v kuchyni a garáži, ale také ve sportu a pohybu vůbec. Na úřady nechoďte, tam by vám pšenka nekvétla.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Ve středu si zajděte vsadit Sportku, Sazku, Formulu, Fortunu anebo neco iného. Hvězdy sú vám naklóněné a budú stát při vás. O víkendu byste měli zvolit procházku do přírody a nadýchat sa čerstvého vzduchu. Také by vašému zdraví prospěla návštěva sauny, bazénu, solárija nebo nejakého teho fitcentra. Jak to bude vypadat u vás s láskú? Tož teda nic moc.

RAK 21.6. - 22.7.
Vaša hvězda sa moc neukáže, ale zas na druhú stranu tu néni pro vás připravený žádný Taxis ani iné překážky. Pusťte si nejakú kazetu anebo zajděte do kina, nemosí to byt zrovna porno, protože byste mohli mět pocity méněcennosti. Najlepší by bylo nejaký film pro pamětníky. Koncem týdňa očekávajte milú návštěvu. Hlédajte si peníze.

LEV 23.7. - 22.8.
Nehřešte na to, že je vám celkem dobře. Vaša pracovní aktivita trochu dřímá, ale to vám nevadí, abyste v oblasti sexu ukázali velikú aktivitu. Horší to ale bude až dojde k věci. Na nákupy rači nechoďte, protože byste mohli donést dóm zajíca v pytli. Dařit sa vám bude v žehléní, ať už to bude prádlo anebo problémy. Využijte toho, žehlit je furt co.

PANNA 23.8. - 23.9.
Estli ste chlap, nechte si narůst fúsa, uvidíte, jak sa to bude robám lúbit. Estli ste ale roba, tož tento týdeň choďte enom v sukňách nad kolena - čím kratší, tož tým lepší. Tem co fúsa eště nerostú a nejsú ani roby, tak pro ty je najlepší, aby moc ven ani nechodili. Pomáli byste už měli nakupovat aj na Vánoce, aby ste nedopadli zas tak, jak vlóní.

VÁHY 24.9. - 23.10
Žádné ďábelské sváďání opačného pohlaví vás určitě nečeká. Mohli byste obut na auto zimní pneumatiky, nebo aspoň udělat krmítko pro ptáky. Také byste měli začat chodit všady na čas a né až na poslední chvílu. Protože jak sa říká: Kdo pozdě chodí sám sobě škodí! Nákupy odložte až na další týdeň a rači dajte svojému, už nic moc tělíčku, odpočinút. Potřebuje to.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Estli vypluje na povrch neco, co nemá, tož to zatlučte. Néni dobré sa ke všeckému přiznávat, protože vaši protivníci by teho mohli velice využit a zneužit. Dařit sa vám bude v obchodech, kde dobře nakúpíte. To, že to nebude laciné, to si teda pište. Peníze sú přeca na to, aby sa utrácaly. No né?! Zamilovat sa možete, ale nemosíte!

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Měli byste odpočívat aktivně. Držat byste sa také neměli svojého plánu až tak moc tvrdohlavě. Buďte trpěliví, ináč ztratíte šance. Peníze vám tento týdeň nehrozíja, ale to vás nemosí rozčilovat. Příští týdeň to bude lepší. V lásce sa vám bude dařit hlavně ve čtvrtek a pátek. V sobotu a nedělu sa aspoň dobře najíte, a to néni také špatné.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Bylo vám minulý týdeň dobře? Tak tento týdeň vám bude eště lepší. Ste prostě okouzlující. Všeci sa budú enom divit, jak to sakra děláte, že ste tak dobří. A to je dobře. Vy jím ale neříkajte nic, protože to sami nevíte. Do práce sa moc nepúšťajte, protože tá s krású dohromady moc nejde. Mohli byste si leda tak neco uřezat. Vyhněte sa silným luďom.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund