Číslo: 47
24.11.1997
Článků: 44

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Už byste sa konečně měli pořádně zamilovat. Hvězdy sú na to tento týdeň připravené, takže záleží včíl enom na vás. Proto roby ať si dajú krátké sukně, chlapé si očistíja boty a láska jich nemože minút. Ti co sú ženatí a vdané by sa mohli také nečeho dočkat, je potřeba sa enom trochu rozhlédnút. To, že trochu pokašláváte, to sa spraví.

RYBY 19.2. - 20.3.
Už ste si všímli, že začíná pořádná zima? Zajděte si proto kúpit neco teplého na oblečéní, aby až začne pořádně mrznút, tož vás to nezaskočilo. Milostné pletky sa vás týkat nebudú, proto jich ani nevyhledávajte. Dařit sa vám bude ve zpěvu, v žehléní a v zatlúkání hřebíků. V sobotu čekaje doma velikú nečekanú návštěvu. Proto napečte.

BERAN 21.3. - 20.4.
Scházajú vám peníze? Tož s tým neco udělajte. Normální a poctivú prácú sa k ním nedoberete, ale to víte dobře určitě aj sami. Proto oprubujte sázkové kanceláře a uvidíte, že sa vám bude dařit. Začínajú zas ty chřipky, a proto nezapomeňte na nejaké ty vitamíny. V práci vás za neco pochválí vedúcí, a kdyby vás do pátku nepochválíl on, tož ho za neco pochvalte vy. Vyplatí sa vám to!

BÝK 21.4. - 20.5.
Do jednání, keré vás čekajú mosíte vložit trochu teho sebevědomí a nebát sa. Šak když vidíte kolem sebe létat všelijaké ty důležité manažéry, tož si nemyslete, že sú tak chytří jak vypadajú. To né, ale majú silné sebevědomí. A to dělá moc. Kdybyste nevěděli jak na to, tož si lépněte jednu štamprlu a nebojte sa. Hvězdy sú při vás.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Čeká vás týdeň plný radosti a veselosti. Bude sa vám dařit všecko na co šáhnete. Budete moset ale tomu trochu pomoct aj vy a né sedět negde napučení a čekat až to dojde samo. Samo nedojte nic! Proto sa usmívajte a radujte. Také byste si měli kúpit neco pěkného, co vám udělá radost, a né enom furt dokola rohlíky, chleba, mléko. Že je to drahé? No a co!

RAK 21.6. - 22.7.
Náš staříček dycky říkali: Raci, to sú draci! A měli pravdu. Práce budete mět tento týdeň moc, ale vy budete jak ti draci a všecko stihnete. Najdete si při tom fofru čas aj na lásku a trochu té romantiky. Nebude to špatné. Šak uvidíte. Ve vašém okolí bude nejaká oslava, proto na to nezapomeňte a oslavencovi popřejte, kdyby to mělo byt třeba enom telefónem.

LEV 23.7. - 22.8.
Poslední dobú máte nejaké fofry, proto by nebylo špatné, gdyby ste si zašli negde do květinářství, tam si kúpili nejaké pěkné, milučké kvítko, donesli si ho dóm, nebo rači na svoje pracovisko a tam sa o něho starali a radovali sa z toho jak poroste. V lásce vás čeká překvapéní, v penězách nic nového a doma klid a pohoda. Pozór si dajte na kuřáky.

PANNA 23.8. - 23.9.
Nevěřte temu, že vašu prácu v domácnosti negdo océní. Je to přesně naopak. Všeci to berú jako samozřejmost, a nikdo sa nad tým nepozastavuje. Proto dojděte dóm a nic nedělajte, a to tak dlúho až si teho negdo všímne. Schválně si to tipněte, za jak dlúho to bude. Štěstí vám bude naklóněné při všeckých hrách a sútěžách. Vsadit sa možete s kdekým a dycky vyhrajete.

VÁHY 24.9. - 23.10
Zajděte už také neco nakúpit z tech vánočních dárků, tento týdeň je pro vás najlepší doba. Mosíte si ale pohnút, protože za chvílu budú nakupovat raci a po nich toho v obchodech už moc neostane. Neměli ste náhodú nekomu volat? Měli co. Tož to rychlo udělajte. V sobotu a nedělu si pořádně odpočiňte, protože příští týdeň bude náročný.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Až budete večér ležat v posteli, tož sa zamyslete nad tým, jak ste zbytěčně pořád nespokojení. Je třeba si vychutnávat teho pěkného, a to škaredé nechat tem zaškňúřencom. Dařit sa vám bude v domácích prácách, ale aj třeba v stáčání vína, štrykování, milování a hoblování. Každý ať si vybere, co má rád. Vyhnút byste sa měli klepání kobercú a klepání.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Naša stařenka říkali, že ty najdůležitější rodinné záležitosti by sa měly řešit v posteli. A měli pravdu. Estli máte neco na srdci, tož si to nechte do postele. Platí to pro všecky, pro malučké aj pro ty veliké. Malučkým žádný dospělák v posteli nic neodřekne a tem velikým? Tem možná ano, ale aspoň nenadává. Nebojte sa nakupovat veliké věci.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Chlapé by si měli nechat narůst fúsa a roby zas trochu přistřihnút vlasy. Uvidíte potem jak vás budú všeci obletovat. Je už na čase, abyste trochu změnili ten svůj imič, či jak sa temu říká. Změna je život. Proto také místo večerního spaní u televize si třeba neco přečtěte nebo zajděte na besedu. Dovíte sa o moc víc věcí, keré vám časem budú prospěšné.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund