Číslo: 48
01.12.1997
Článků: 50

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Vaša práca vás těší, a proto sa nesnažte ju změnit, ani kdybyste dostávali všelijaké výhodné nabídky. Koncem týdňa vás čeká velice milé setkání s osobú opačného pohlaví. Z tohoto setkání budete mět chvílu hlavu zamotanú, ale nic sa nebojte, ono sa to rozmotá. Začalo mrznút a padat snih, tož si dávajte pozór, abyste sebú nekřápli, bolelo by to.

RYBY 19.2. - 20.3.
Vy, co ste ve znaméni ryb, si dávajte včíl bacha, protože sa blížíja Vánoce a na ryby čekajú všady enom nástrahy. Bát sa ale nemosíte vejít do různých sázek, tam sa vám bude dařit. Už byste konečně měli také zajít k holičovi a trochu změnit ten svůj imič. Ve středu nikde nevolajte a v sobotu nechoďte na veliký nákup. V lásce sa vám dařit bude, ale né doma.

BERAN 21.3. - 20.4.
Dajte si tento týdeň pozór na svoje finance, mohly by sa vám rozkúlat a ani byste nevěděli kde. Sportu moc sa nevěnujte a dajte raděj přednost společenským záležitostem. Ze súsedama sa nehádajte, vedúcímu neodporujte a svojému partnerovi enom pochlebujte. Jedině tak možete přežit tento týdeň bez problémů. Dařit sa vám bude v posteli, ale enom když tam budete sami.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vaše pracovní zatížení bylo poslední dobú dosť veliké, a proto je už na čase si také na chvílu odfúknút. Proto si vyberte jeden deň a nedělajte vůbec nic. Doma sa pěkně natáhněte a čučte třeba na televizu, nebo si neco pěkného přečtěte a nebo sa běžte enom tak nekde proluftovat. O víkendu dostanete buď pěkný dopis, anebo ho napíšete. Tak nejak je to v tech vašich hvězdách.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Čekajú na vás veliké úkoly a samostatná a trpělivá práca, při které mosíte zachovat klid a rozvahu. Když tak uděláte, tož sa vám dobře povede. Vynechat byste měli všecky oslavy a bacha si dajte při řízení auta, ale aj třeba domácnosti. Mohli byste uklúznút. Záležitosti srdeční proběhnú bez problémú a k vaší spokojenosti.

RAK 21.6. - 22.7.
Minulý týdeň sa vám moc nedařilo, ale to už máte za sebú a včíl už bude enom dobře. Zamilovat byste sa mohli, ale aj nemoseli. Záležat to bude enom na vás, protože zájem o vašu osobu je. Nebylo by také špatné, abyste si kúpili nejakú novú voňavku, protože kdo vóní, tož ten nesmrdí. Zvlášť roby by měly voňat, chlapom sa to lúbí.

LEV 23.7. - 22.8.
Bolíja vás nohy a aj celé tělo, když ráno stáváte? Nic si z toho nedělajte a občas si ráno trochu zacvičte. Uvidíte, že vám bude lepší. Vy, co si nemožete zacvičit, tož si aspoň ulejte nejakú štamrlu. Aj tak sa dá rozprúdit krév. Zajděte si také neco pěkného kúpit na sebe a nespoléhajte na Ježiška, ten toho má až nad hlavu a mohl by na vás zapomnět.

PANNA 23.8. - 23.9.
Čeká vás pochvala od nadřízených, která vás určitě potěší. Chlapé budú doma pochválení od svojích rob, a ty zas pochválíja jejich galáni. Všeci budú potom spokójení a bude dobře. Protože na zahrádce sa nedá už nic dělat, v garáži je také zima, ve sklepě je nepořádek, proto si sedněte večér do obýváku a relaxujte. Uděláte tak najlepší.

VÁHY 24.9. - 23.10
Vaše nové setkání sa ukáže jako velice prospěšné, což sa projeví až časem. Čeká na vás také trochu teho flirtování a možná přijde aj láska. Enom ju nesmíte vyplašit, protože je velice plachá a trochu má z vás strach. Víkend bude velice dobrý pro nejakú oslavu. Ono oslavovat sa dá třeba aj zdražéní kabelové televize anebo nejaké iné zdražéní.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Postavéní hvězd a planet vám nedoporučuje žádné veliké změny, proto si nechajte stejného chlapa a stejnú robu. Štěstí vám ale přeje vliv Merkuru, který bude ovlivňovat všecky vaše kroky. Využijte toho a běžte všady tam, kde sa vám už delší dobu nechtělo, protože ste z teho měli strach. Navštivte tchyňu, úřady, ale třeba aj iné nepříjemné ludi.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Štěstí ve financách je trochu unavené, a tak sa stalo, že si sedlo aj na vás. Využijte toho. Budete mět štěstí v lotérii či v podání sportky. Kúpit byste mohli aj nejaké akcie anebo aspoň neco nového na sebe. Navíc by vás mělo potkat aj nejaké to milostné dobrodružství. Enom si dajte pozór, aby sa všecko nepokazilo pro tú vašu věčnú netrpělivost a unáhlenost.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Už ste neco kúpili na Vánoce? Že né? Tož to byste měli. Také si dajte pozór, až budú chodit čerti, aby vás nevzali do pekla, protože s tým poslúcháním to u vás letos nebylo nic moc. Štěstí vám ale přinese, když si na nejakého teho čerta šáhnete. Nepřeháňajte to s prácú, ale ani s lenošením. Zajít byste měli už také konečně k zubařovi, k holičovi, k tchýni, do kina.......www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund