Číslo: 49
08.12.1997
Článků: 42

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Estli vás nesebrál čert, a to určitě nesebrál, protože ste po celý rok přeca poslúchali, tož si trošku možete zahřešit. Jak budete hřešit, zda činem nebo slovem, to bude záležat enom na vás. Včíl to možete, protože čerti budú chodit zas až za rok. Když si zajdete do společnosti, potom věřte, že tam budete středem pozornosti. A aj v lásce sa vám bude dařit.

RYBY 19.2. - 20.3.
Vánoce, Vánoce přicházajú kupujte přátelé. Neváhajte a vyrazte do obchodú. Tento týdeň co kúpíte, to kúpíte dobře. Chlapé možú kopovat robám klidně aj spodní prádlo a roby zas chlapom třeba aj gořalku. Všeci sa trefíja do černého. Doba je také dobrá pro udobřování s gdekým. Proto teho využijte a udobřete sa třeba aj s tchyňú, učitelkú, súsedkú, vedúcím anebo aj s čertem.

BERAN 21.3. - 20.4.
Práca sa vám bude dařit a nebudete moset ani moc přemýšlat nebo sa namáhat. Zajděte si negde mezi dobrých ludí a zapomeňte na svoje starosti. Bylo by třeba ale také trochu držat dietu, abyste ju potom nemoseli držat na Vánoce, když budú plné stoly. Včíl je právě potřeba si trochu vyprázdnit ty žalúdky. V nedělu nic nedělajte, protože v nědělu sa nic dělat nemá.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vaša rodina na vás pořád neco chce a vy sa cítíte už přetažení jak péro z dyvana. Vyhlaste si proto přestávku, šak ona vám tá práca neuteče, a trochu si odpočiňte. Nezaškodila by vám nejaká procházka, anebo si zajděte do kina. Gdyby ste si už nepamatovali co to je, to kino, tož to je taková tá veliká plachta, gde sa na ní ukazujú všelijaké ty obrázky.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Ste v super kondici a možete dělat co chcete a všecko sa vám bude dařit. Je enom potřeba udržovat si dobrú náladu a né sa enom kabonit. Láska na vás zaútočí tak nečekaně, že sa vám z toho aj hlava zatočí. Uvidíte, jak je to krásné, gdyž sa člověk zamiluje. Hlavně ale nepalte mosty, protože potom sa zas mosíte po nich vrátit dóm, estli ste teda ženatí nebo vdané. Svobodní si na ten krásný pocit mosíja počkat.

RAK 21.6. - 22.7.
Hvězdy to vidíja úplně přesně. Dáváte do práce víc energije než mosíte, a potem vám tá energija scházá třeba v hrách lásky šálivé. Proto přeřaďte na dvojku a trochu uberte eště aj plynu. Nejste přeca na tom světě proto, abyste sa ztrhali. Je třeba si trochu teho života aj užívat. Zajděte si kúpit neco pěkného na sebe a aj do sebe a radujte sa!

LEV 23.7. - 22.8.
Vaši vedúcí vám nedajú chvilku pokoja, gdyž jim budete pořád na očách. Proto sa nebojte si vzít nejaké to volno a trochu sa odreagovat. Ti co eště do práce nechodíja, by měli vzít ty, co do práce chodíja a zajít s něma do hračkářství. Prý tam dovézli nové zboží! Vyhýbat byste sa měli hasičom, policajtom a vojákom. Uniformy by vám přinésly enom starosti.

PANNA 23.8. - 23.9.
Ať ste roba nebo chlap, měli byste si tento týdeň oprubovat upéct nejaké to vánoční cukrové. Uvidíte, že až to u vás zavóní, že aj tá nálada všeckých bude hneď inačí. Čeká vás také jedno velice příjemné setkání a jedno dosť nepříjemné uklúznutí. Obě příhody sa ale obejdú bez následků. A to je dobře. V pátek sa vám bude dařit v kuchyni, v sobotu v obýváku a v nedělu v ložnici. Tož tak to bude.

VÁHY 24.9. - 23.10
Ve hvězdách je vidět, že máte z nečeho strach. Saturn s Jupitérem ale říkajú, že sa nemosíte bát ničeho. Proto ich poslechněte a radujte sa ze života. Nezapomeňte nakúpit dárky na Vánoce, abyste potem nelétali jak splašení komáři. Do diskuzí sa nepúšťajte s Blížencama, chvalte Ryby a milujte Raky. Nezapomeňte si vsadit. Určitě to vyjde.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Tak sa zdá, že ste už konečně našli to co vás baví. Nebojte sa zvýšit svoje nároky jak na sebe, tak aj na svoje okolí. Histórija to určitě océní. Najpěknější chvilky prožijete se svojú láskú. Neplatí to ale pro ty, keří za tú lásku majú gořalku, tem sa može akorát špunt zarvat do krku, tož si dajte pozór. Netrapte sa, že nemáte peníze, aj bez nich sa dá žit.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Poslední dobú sa vám víc daří ve snu jak ve skutečnosti. Nehažte ale flintu do žita, všecko sa v radost obrátí. Pomálu si začněte už připravovat nejaké to novoroční předsevzetí, abyste už od Nového roku na to mohli vletět. A nedržte sa při zdi, je si třeba stanovit veliké cíle, ubrat sa dá dycky. V lásce sa vám bude dařit, v práci budete pařit.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Postavéní hvězd a planet vám nedoporučuje dělat nejaké veliké změny ve vašem životě. Možete leda tak přesunút doma kredenc z místa na místo, ale aj při tom si dajte bacha, aby sa na vás nepřevalíl. Štěstí by vám mělo přát v otázce financí. Buď neco najdete, nebo vyhrajete, nebo zdědíte. Je to v tech hvězdách dnes nejak špatně vidět, protože je zamračené.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund