Číslo: 49
07.12.1998
Článků: 50

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


FÓR TÝDNE

FÓR TÝDNE

„Případ se zdá jasný. Další vitamínová bomba.“
V Nové Vsi v jedné té restauraci si objednál Tonda Vycudilíků pečeného holuba. Když mu ho číšník donésl, tož si ho Tonda prohlédl a ptál sa číšníka:
Ten holub, co ste ně ho donésl, je opravdu mladý?
To víte že ano.
Tak ně řekněte teda, co to má znamenat tá cedulka na jeho noze: Držte sa chlapci, idu vám s posilú na pomoc. Jan Žižka
TO JE OTÁZKA
Maňo, zitra sa vdávám, pravila Prča Křúmalová, hádaj, co dělá ten múj budúcí manžel? To vím přesně, najvětší blbost na světě#!

MAŠKARNÍ BÁL
Tetina Kartúsková sa chystala na maškarní bál a pořád sa nemohla se strýcem dohodnút, za co pújdú. Až nakonec to vyřešíl strýc, když pravíl: Víš co, Rúžo, najlepší bude, když pújdeme za nákladní vlak. Já budu kúřit a ty budeš vykládat.

SUCHÝ KRAJÍC
Ty, Andělo, víš za co já pújdu na ten náš maškarní ples, pravíl Jura Klásek svojí robě. Tož to ně teda řekni, optala sa ona. No, asi za suchý krajíc chleba. A proč zrovna za suchý? Přeca abych sa mohl namazat, né!

JEDEN POLICEJNÍ
Policajt pokutovál na ulici chlapa, který špatně zabočíl do vedlejší ulice. Chlápek neměl peníze, tak mu policajt pravíl: Napsál sem vám pokutu, tady to podepište. Chlápek mysli nevalné napsál křížek. Policajt si to prohlédl a začál křičat: Né moje jméno, ale tvoje, ty blbečku!

DOTAZNÍK
Mladá Anča vyplňovala na úřadě dotazník. Najednú sa zarazila nad rubrikú: pohlaví. Chvílu rozmýšlala a potem napsala: malé blonďaté.

BLONDÝNKY A SEX
Víte, co řekne blondýnka po sexu? - Děkuju vám chlapci!

ZE ŽIVOTA
Ráno přišél jeden ředitel jednoho podniku v Hradišti do kanceláře a pravíl svojí sekretářce: Dobré ráno, Moničko, a jaký máme dneska den? Neplodný, pane řediteli, neplodný.

NIC SA NEBOJ
Mamičko moja, já sa asi nikdy nevdám! A to ně řekni proč, děvčico moja? Protože Janek má zerzavé vlasy! Z toho si nic nemosíš dělat, protože ty mu stejně z tebe brzo vypadajú!

TOŽ TO AHA
V Hradišti na záchytce sa velice rozčilovál strýc Petrželkú: Strašně rád by sem věděl, proč ste mě sem dovlékli? No přeca, kvúli pití! Tož to je jiná věc! A kdy začneme?

TECHNICKÁ CHYBA
Martine, a proč si takový napaprčený? Ále, stala sa technická chyba! Jaká prosím ťa technická chyba? No, chtěl sem ruku dcéry a dostál sem nohy otca#www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund