Číslo: 50
15.12.1997
Článků: 42

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Tento týdeň budete mět veliké štěstí na lásku a všeci budú k vám velice přítulní. Mosíte si dat enom pozór, aby tá přítulnost nebyla falešná. Oni sú dnes ludé všelijací. Napřed vás oblbnú a potem aj oberú. Po dlúhé době také potkáte svoje známé a toto setkání bude velice příjemné. To, že sa vám bude zdát, že nic nestíháte, z teho si nic nedělajte, šak ono vám nic neuteče. Hlavně sa nerozčilujte a zachovajte klid.

RYBY 19.2. - 20.3.
Dajte si bacha, protože přicházá období, kdy sú ryby ve velikém nebezpečí, lebo Vánoce sa velice rychlo blížíja a ryby sú žádané. Na ulici a hlavně na cestách buďte opatrní, ať vás neco nepřejede. Doma sa nepúšťajte do ničeho velikého. Dařit by sa vám mělo při pečéní vánočního cukroví. Platí pro robky, ale aj pro chlapy. Nákupy dárků neodkládajte a zajděte sa podívat na ty vánoční trhy.

BERAN 21.3. - 20.4.
Vánoce sa velice rychlo blížíja, a proto byste sa měli udobřit se všeckýma, ze kterýma máte vykopanú válečnú sekyru. Estli ste si neuřezali Barborku do vázy, tož nebuďte smutní a napravte to eště včíl. Mrzutosti vás čekajú při jednání s policistama, pošťákama a všeckýma, co nosíja uniformy. Štěstí vám naopak přinesú mladé robky a starší chlapé. V lásce sa vám dařit bude.

BÝK 21.4. - 20.5.
V jednáních s nadřízenýma a na úřadech budete zářit jak hvězdy v Holivúdu. Nevydávajte sa na žádné delší cesty a neskládajte ani žádné zkúšky. Pozór si dajte na zloděje, protože ti si chcú zrovna včíl také neco pěkného kúpit pod stromeček. Estli čekáte, že vám nekdo vrátí vaše dluhy, tož to ste teda pěkně naivní. Spoléhajte enom na sebe a nedojdete k průšvihu.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
U hvězd máte tento týdeň velikú protekci a nemosíte sa bát ničeho. Klidně možete třeba řéct aj tchyni, že je moc tlustá a ono vám určitě odpoví: A věříš, že máš pravdu! Dařit sa vám bude aj v nakupování, milování, malování a aj v jednání na úřadech. Zaútočit na vás može leda tak nachlazéní, chřipka anebo bolesti v zádoch. Nezapomeňte proto na prevenci buď vitamínovú nebo slivovicovú.

RAK 21.6. - 22.7.
Tento týdeň budete mět trochu fofr, ale všecko sa nakonec v radosť obrátí a víkend bude pohodový. Láska sa o vás enom trochu otře, ale bude to velice příjemné. Dobře sa vám bude aj nakupovat, peníze vám scházat nebudú a zloději sa vám vyhnú. Neměli byste sa moc přejídat, protože vaša postava sa začíná nejak moc zakulacovat a to néni dobré, protože Vánoce a kalorický nápor teprvá začnú.

LEV 23.7. - 22.8.
Pokáď ste sa nedostali eště k vánočnímu úklidu, tož tak rychlo udělajte, protože právě včíl je na to tá najvhodnější doba. Nebojte sa také všecko nepotřebné, co máte doma vyhodit. Estli si myslíte, že v tom, co máte v šatníku, budete eště chodit? Tož vám mosím řéct, že nebudete. Dárky nakupujte takové, keré udělajú opravdovú radost. Néni důležité, kolik budú stát.

PANNA 23.8. - 23.9.
Láska vám može pořádně zamotat hlavu a také vás přinutit změnit vaše plány. Pozór si dajte na všecky předvánoční a rozlúčkové mejdany, abyste nemoseli lutovat. Bránit sa svojim citom nemosíte, ale opatrně. Né všecko příjemné je dycky dobré. Také buďte opatrní na svoje zdraví, protože bacil nikdy nespí. Pořádně sa umývajte a kupte si nové ponožky na nožky.

VÁHY 24.9. - 23.10
Čeká vás velice úspěšné období. Nebojte sa vyzkúšat nové metody a nové postupy, využijte zkušeností a kontaktů svojích známých. Postavéní Merkura říká, že v lásce vám to půjde také velice dobře. Robky sa zamilujú do starších chlapů a starší chlapé zas do mladších robek. Bude to příjemné, ale pozór na to, bude to enom na krátkú dobu. Nic víc si od teho neslibujte.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Buďte opatrní a nepúšťajte sa do žádných riskantních podnikú a vyhněte sa také výstředním zábavám. Alkohol vám nebude také prospívat a dlúhé ponocování by vás mohlo úplně zničit. Dobře vám bude doma při svíčce a při pěkném počtení. Také byste neměli zapomnět napsat přání k Vánocom tem, keří si to zaslúžíja. Uděláte jim radost, která bude časem i pro vás prospěšná.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Váš společenský život bude v tomto týdňu velice búřlivý a vyčerpávající. Úspěchy v lásce vám budú všeci enom závidět. Bude to krásné. Neznamená to ale, abyste začali všecky přehlížat a vznášali sa v oblakách. Držte sa pevně při zemi, protože návrat z výšek by mohl byt velice tvrdý a nepříjemný. Do práce sa moc nepúšťajte, protože už ste sa letos nadělali víc než dosť.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Potřebujete si trochu odpočinút, abyste nabrali silu do vánočního frmolu. Vyberte si jeden deň z počátku týdňa a běžte brzo spat. Váše tělo a aj vaša duša to potřebujú. Nezapomínajte na vitamíny. V lásce to nebude nic moc, ale přesto nebuďte smutní, néní každý týdeň Tříkrálový. O víkendu sa začne všecko zlepšovat, všeci budú na vás hodní, ba aj pochvaly sa vám dostane.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund