Číslo: 51
21.12.1998
Článků: 56

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


PF 1999
FÓR TÝDNE

PF 1999

Redakce regionálního týdeníku
DOBRÝ DEN, SLOVÁCKO
Vám děkuje za spolupráci,
přeje příjemné prožití svátků vánočních
a úspěšný nový rok 1999
strávený i nad stránkami našich novinFÓR TÝDNE

Redakce regionálního týdeníku DOBRÝ DEN, SLOVÁCKO Vám děkuje za spolupráci, přeje příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok 1999 strávený i nad stránkami našich novin
BUDE ZIMA
Janek Kláskú pravíl svojému súsedovi: Tak sa ně zdá, že letos bude nepříjemná a krutá zima. A proč tak myslíš? Stará chtěla pod stromeček kožuch a nedostane ho!

SPLÉTLA SA
Ze silvestrovské zábavy pozdě po půlnoci sa vracala mladá Jarča Peléškova ztemnělým hradišťským parkem. Naráz uslyšela za sebú funět udýchaného chlapa. Chlap býl u ní blíž a blíž. Ona sa sice lekla, ale neztratila duchapřítomnost, vyhodila sukně na prsa a pravila: Enom mě nezabíjajte, možete mě znásilnit, ale nechte mě žit. Probíhající chlap sa na ňu stáčíl enom otočit a zařvat: Znásilni sa sama ty slépko, já letím na nádraží, aby mně neujél vlak do Novéj Vsi.

UŽ TO NÉNI, CO BÝVALO
Tak co, ptál sa Jura Brázdú učitela Kocúrka, Kde budete letos trávit Silvestra? Ále, myslím, že doma. Jak to? Vy takoví slaviči, dyť ste přeca každý rok nekde byli? To máte pravdu, ale to víte, roky ubíhajú a moja stará už nemá takovú silu, aby mě donésla dóm.

DOBRÁ ODPOVĚĎ
Na Silvestra odpoledně sa ptál v Brodě na náměstí jeden pražský turista strýca Křúpala: Poslyšte, strejdo, nevíte, kde bych tadyhle moh dostat nějakou dobrou gořaličku a moh se poradovat s nějakou pěknou prcinkou? Panáčku, tož sa podívajte tam na ten kostél. Vidíte ho. Jasný, strejdo, vidím. Tož tam né. Ale ináč všady!

UPOZORNĚNÍ
Chlapé, pozór! Nedávajte svojím robám pod stromeček žádné erotické zboží, mohli byste u nich vzbudit zájem o sex!

DOBRÁ RADA
Rada všeckým, keří sa chystajú strávit silvestrovskú noc mimo domov: Než vyjdete do vírú silvestrovských rejú, tož si natáhněte na ruky rukavice, aby vám nejaký ochmelka nepošlapál prsty, až sa budete ráno vracat dóm!

ŠTĚDRÝ VEČÉR
Jane, a jaks prožíl Štědrý večér? ptál sa súseda strýc Kozáček. Tož, dalo by sa řéct, že celkem dobře. Představte si, strýcu, že sa nás letos sešél u stromku koněčně sudý počet. To ně neříkaj, šak ste enom třé. To ja, ale potom přijelo eště třináct hasičů!

VÁNOČNÍ DARY
A né, abys mně k Vánocom dál zas to, co před rokem, upozorňovala tetka Súdková svojého chlapa. Dyť sem ti před rokem přeca nedál nic. Šak právě proto!

POTKALY SA DVĚ
Ty, Růžo, a cos vybrala tomu svojému na Vánoce? Vkladní knížku ...www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund