Číslo: 52
29.12.1997
Článků: 20

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Po celý příští rok vám budú hvězdy naklóněné, a proto si to nepokazte nejakým zbytečným silvestrovským skandálem. Držte sa při oslavách rači trochu zpátky a kdyby to už hořalo, tož utečte honem pryč. Prvé dně nového roku sú pro vás ideální na návštěvy všeckých svojích známých. Na techto návštěvách nezapomeňte na obchodního ducha.

RYBY 19.2. - 20.3.
Těsně před koncem roku je vám štěstěna zas nablízku, proto ju běžte oprubovat. Už ste zkúšali tu vánoční sportku? Že né? Tož to zkuste. Pozór si dajte na všecky práce s nožem nebo byste sa mohli pořezat. Platí pro vás přísloví: Nechaj noža, bolí koža! Opatrní buďte také s oslavama teho Silvestra, aby vás nebolela hlava.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nezaškodilo by vám dat si předsevzetí do nového roku, že začnete dělat nejaký ten sport anebo aspoň tú turistiku. Všímli ste si, že když idete do schodů, že sotva dýcháte? A to byste chtěli eště si najít nejakú novú lásku. No to by vás asi zabilo. Proto sa začněte pohybovat, ať ste trochu čupr. Dařit sa vám bude v domácích prácách.

BÝK 21.4. - 20.5.
Už byste sa také potřebovali pořádně vyspat. Dyť pořád enom babúzňáte do noci a na spánek zapomínáte a to néni dobré. A také furt nepočítajte ty svoje peníze. Estli jich máte málo, tož jich máte málo. Estli jich máte moc, tož si to určitě ani nepřiznáte a stejně si budete myslet, že jich máte málo. Tož co? Sú aj pěknější věci.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Začátek roku je ideální pro všecky vaše cesty na úřady a pro jednání. Možete začat vyjednávat aj třeba ze súsedkú a určitě tentokráte uspějete. Pozór si enom dajte na úředníky s brýlama a s plešú, tem sa rači vyhněte. Štěstí by vás mělo také doprovázat při nákupech. V obchodech nikdo už nebude, protože ludé sa vycinkali. Proto neváhajte.

RAK 21.6. - 22.7.
Poslední deň v roce prožijete naplno. Určitě sa ale nevýydávajte na cesty a ani rodinnú rekreáciu. Oslavovat byste měli doma, uvidíte, že oslavy budú milučké a také veselé. Pokáď zajdete oslavovat do společnosti, tož si dajte veliký pozór, abyste pod vlivem alkoholu zvládli svoju žárlivost. Vyvarujte sa potem bitkám, bolelo by vás to.

LEV 23.7. - 22.8.
Dárky od Ježiška ste si už vyzkúšali? Že né, tož to mosíte. Určitě ste dostali aj neco na oblečéní, a proto si při první příležitosti neco z teho oblečte a běžte sa v tom projít. Uděláte určitě radost tomu, kdo vám to dál, ale určitě aj vy sami takovú procházku už potřebujete, protože sedět enom doma u teho televizóra sa furt nedá.

PANNA 23.8. - 23.9.
Vánoce sú svátky pohody a míru. Nikde sa nestřílá, ani nebojuje, a proto je najvětší čas si oprubovat vánoční zvyky a jedným takovým je aj létí olova do vody. Proto si najděte kúsek olova zavolajte celú rodinu a lejte. Určitě sa vám to bude lúbit. Dařit by sa vám také mělo ve všeckých lotériách a také v lásce, protože to je také lotéria.

VÁHY 24.9. - 23.10
To, že sa cítíte tak nacpaní, za to vám nikdo nemože. Dyť enom sedíte a tlačíte do sebe všecko na co dojdete. Co to má potem dělat. Nekeří by vám poradili dat si jeden deň pauzu a nejezt. Na takové hlúposti máte ale čas až v lednu. Potom už stejně nebudete mět za co jezt, a tak sa vám tá diéta bude lepší držat. Proto jezte, dokáď je co!

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Estli ste si už přichystali nejaké to novoroční předsevzetí, tož ho zas zapomeňte. Nemá to žádného významu. Žit sa má ze dňa na deň a né pořád si neco plánovat a namlúvat, že to anebo hen to. Zkuste neco neplánovaného vykonat, třeba aj okamžitě. Vemte rodinu a zajděte si do kina, na výstavu, anebo enom tak do přírody. Že je zima? Šak sa dobře oblečte.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Přípravu na poslední den v roce moc nepřeháňajte, mohlo by sa vám to nevyplatit. Není radno sa ani vydávat na cesty a ani néni dobré sa dlúho zdržovat v hospodě anebo ve sklépku. V sobotu a nedělu už možete dělat všecko, dávajte si ale pozór na tetku v černém kabátě, mohla by vám přinést starosti. Když ju potkáte, tož si třikrát odplujte.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Přes Vánoce ste si už určitě dobře odpočali, a proto sa pomalučku začněte rozhýbávat. Dobré by bylo si aj trochu zacvičit a nebo sa aspoň projít po venku. To, že je tam zima, to vůbec nevadí, aspoň sa vám zabarvíja líca. Na Silvestra si dávajte pozór na osoby opačného pohlaví, mohli byste sa dostat do velikých problémů.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund