Číslo: 7
17.02.1997
Článků: 40

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Bylo by dobré, abyste už konečně vyřešili vaše problémy. Ale pozór, mosíte ich řešit s taktem a uváženě. Né abyste kúpili kilo řízkú, a tak sa chtěli udobřit třeba doma. Robě kvítko, chlapovi flašku - tak je třeba postupovat a uvidíte, jak to bude fungovat. Štěstí vám bude naklóněné ve hrách hazardních aj milostných. Enom to oprubujte.

RYBY 19.2. - 20.3.
Vaša celková nálada sa vylepšuje. Osoby opačného pohlaví sa ozvú a vy nebudete lutovat. Konečně si vyhodíte z kopýtka. Dobrá doba je aj pro vaše objednávky, ať už je to třeba uhlé, oprava auta, holička anebo neco iného. Neměli byste ale zapomínat na procházku do přírody, estli si eště vůbec pamatujete, co to tá příroda je.

BERAN 21.3. - 20.4.
Dařit by sa vám mělo hlavně v kuchyni, buď neco velice dobrého uvaříte, anebo neco velice dobrého sníte. Šak uvidíte. Naopak braňte sa tomu jít do nejaké větší společnosti, nebo tam na vás čekajú veliké trapasy a nepříjemnosti. Kupte si neco dobrého na zub a buďte doma v kruhu rodiny. Budete překvapení, že ani doma néni špatně.

BÝK 21.4. - 20.5.
Školákom sa bude tento týden dařit ve škole a neškolákom to půjde zaséj dobře v práci. Enom si dajte bacha, abyste to s tú školú a ani s tú prácú moc nepřeháňali. Opatrně ale také mosíte sportovat, aby sa vám neco nestalo. Ti, co nesportujú, si mosíja dat ale také pozór, protože pro ně je každý rychlý pohyb vlastně nebezpečným. Tací ať rači nic nedělajú.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Kdy ste sa naposledy vážili? Co, že nevíte? Tož to buďte rádi. Protože vaše břucho začíná připomínat melún a vaše gatě nejsú nafukovací. Tým, že přibíráte na váze, určitě nepřibýváte na vážnosti. Proto sa nad tým zamyslete a přestaňte sa tak večér nacpávat. Dyť potom nemožete ani usnút. Včem sa vám bude dařit? Leda tak v člověče, nezlob se.

RAK 21.6. - 22.7.
Cítíte sa nervózní? Tož to určitě potřebujete trochu vyprat mozek. Jak sa to dělá? No, jak kdo. Nekdo sa navalí, nekdo si ide zasportovat, iný zas mlátí do koberců tak dlúho, až už nemože. Nekeří si zajdú aspoň do lesa a dívajú sa do zeleného. Sú ale aj tací, keří doma vytáhnú zelené ze strožocha a dívajú sa na ně. Tož tak sa to dělá a tak to aj udělajte.

LEV 23.7. - 22.8.
Pokáď si myslíte, že na vás padá únava, tož to ste na omylu. Ono sa vám enom nechce nic dělat. Proto párkrát zamávajte rukama, jak když sa chce kačena rozletět, potom skloňte hlavu a třikrát potichu vypusťte nejaké škaredé slovo. No a bude to. Potom sa možete pustit do všeckého, budete sa enom usmívat a nic vás nedokáže rozhodit.

PANNA 23.8. - 23.9.
Klidně spěte a pořád enom nepočítajte peníze a hmotné statky svoje, ani jiných. Stejně vám to nic nepomože. Radost byste si měli udělat nákupem nejaké maličkosti, po keré už delší dobu pokukujete, ale kerú na nic nepotřebujete. Ve svojích aktivitách nepolevujte a pořád jeďte na plný plyn. Váš úspěch sa určitě dostaví.

VÁHY 24.9. - 23.10
Všecky vaše jednání budú až neuvěřitelně zdařilá. Proto nad ničím ani moc nepřemýšlajte a jednajte. Včíl platí zásada, co možeš udělat dneska, neodkládaj na zitra. Pozór si ale dajte na ženské s brýlama, u tech by to vaše jednací štěstí nemoselo platit. Svoje starosti s penězama si nechte pro sebe, stejně vám nikdo nepomože.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Budete sa cítit fyzicky dobře. Vaše hvězda vám radí, abyste udělali komukoliv jakúkoliv radost. Udělá to dobře vám a aj tem, keré máte rádi. Do svojého jídelníčku byste měli zařadit vjacej tvarohu a vajec, je tam sice moc teho cholesterólu, či jak sa tomu říká, ale aspoň si nebudete všecko tak dlúho pamatovat, což je kolikrát o moc lepší.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Toto néni zrovna dobré období pro vás. Proto si mosíte dat pozór né enom na svoje zdraví, ale také na svoje peníze. Jezte co najvíc vitamínů a zamykajte dobře chalupu. Nedělajte žádné veliké nákupy, leda že by neco bylo zadarmo. Trochu sa vám bude dařit v lásce, zamilujú sa do vás všeci, které nemáte rádi. Co bude potom, tož to hvězdy už neříkajú.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Chcete-li udělat neco velikého a máte z teho strach, tož nemějte. Udělajte to, a uvidíte, že to histórija océní. Platí na vás to naše přísloví: Kdo sa bójí, sere v síni. Proto sa nebojte. Na co si mosíte dat ale pozór je vaše chlubéní. Dajte si pozór také na závist! Néni zapotřebí hneď každému všecko říkat, a tak odkrývat karty.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund