Číslo: 8
24.02.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Všecky nepříjemnosti už máte šťastně za sebú a možete sa pustit do všeckého. Práca vám půjde velice pěkně od ruky. Vyniknút byste měli hlavně v kuchyni, když né při vařéní, tož aspoň při umývání taléřků. Estli chcete byt zdraví, tož si dajte každé ráno užičku medu, tá vás ochrání od všeckých nemocí a aj od nedobrých ludí.

RYBY 19.2. - 20.3.
Dajte si pozór, abyste aj po tomto týdňu ostali bez větších problémů. Hrozí vám všeckým veliké zamilování, keré nemosí skončit zrovna dobře, protože nekeří ste už šťastně vydatí, a iní na to máte ešče hromadu času. Proto sa vyhýbajte každému pokušéní, a bude lepší, když si dopřejete rači nečeho dobrého. Štěstí ve hře mět nebudete.

BERAN 21.3. - 20.4.
Tento týdeň si nemosíte dělat starosti s ničím, ale opravdu s ničím. Hoďte všecko za hlavu a dajte si pohov. Nekeré věci sa potřebujú uležat a iné sa vyřídíja sami a netřeba ich postrkovat. Dat si mosíte ale pozór na policajty, na revizory, ale také na pojišťovací agenty, keří by vám rádi tentokrát pojistili aj to, co nemáte.

BÝK 21.4. - 20.5.
Buďte pozitivní dycky a ke všeckému. Enom si mosíte dat pozór na AIDS! Ináč to bude opravdu úspěšný a plodný týdeň. Nekeří budú úspěšní a iní zas plodní, šak uvidíte, nechajte sa překvapit. Zkuste také různé lotérie, sportku, ruletu, hrací automaty a v krizi aj pracovat. Nezapomeňte také na vitamíny, budete ich potřebovat.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Tož to je týdeň. Na takový sa čeká velice dlúho, proto ho nepromarněte a vrhněte sa na všecko, co uvidíte a na co pomyslíte. Kdyby to snáď měla byt v najhorším případě aj práca. Všecko sa vám bude dařit, což tak zas často nebývá. Když pochválíte tchýňu, tak aj peněz vám poščá. Ve škole sa nechte přezkúšat a uvidíte, že to dobře dopadne.

RAK 21.6. - 22.7.
V partnerských vztazích vám hrozí veliká patálija, proto sa jí vyhněte a pohovořte si se svojím partnerem. Pokud pohovoříte, bude dobře, když nepohovoříte, nebude dobře. Dělajte teda, jak myslíte. Zkuste sa také víc usmívat a šířit kolem sebe pohodu a radost. Uvidíte, jak sa k vám začnú také všeci chovat úplně jinak než doposaváď. Funguje to.

LEV 23.7. - 22.8.
Vypravte sa tento týdeň na výlet do přírody, protože vaše nervy to velice potřebujú. Potřebujete sa proluftovat a stejně tak potřebuje proluftovat aj vaša šrajtofla. Proto zajděte do nejakého teho nákupního střediska a nakupujte. Bude sa vám dařit. Co kúpíte, to bude sedět.

PANNA 23.8. - 23.9.
Neštěstí nechodí po horách, ale po luďoch. Vy máte ale štěstí, protože svojú postavú v poslední době připomínáte tú horu, tak sa vám to neštěstí aj vyhýbá. Za chvílu ale zahodíte kožuch, a co potom. Istě sa vám to bude zdát strašné. Proto rychlo neco dělajte s tú vašú postavú. Nezaškodíl by vám dat si jeden den třeba enom ovocný.

VÁHY 24.9. - 23.10
Blíží sa na vás chřipková epidémija, proto honem nasaďte trnkové kapky. Vy, co ich eště nemožete pit, tož si s něma aspoň namažte nohy. Věřte, že to pomože a každý bacil sa vám vyhne. Ináč sa vám podaříja navázat nové vztahy jak v práci, tak aj v lásce. Na ty milostné si dajte ale pozór, abyste nenaletěli, šak to znáte, jak to chodí.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Odpočiňte si, ale nelenošte. Vypravte sa za nejakú kultúrú, aby aj vaša duša si přišla na svoje. Dyť si přiznajte, kdy ste byli na nejakém divadle, v kině či na výstavě. Co? Kdyby sa vám ale přesto moc nechtělo, tož si aspoň zajděte do nejaké dobré hospůdky a dajte si neco dobrého k snědku. A určitě nechoďte sami, to by vám ani nechutnalo.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Tentokrát zažijete období kecací, kdy si aspoň dobře poplkáte s mnoha ludima. Za nekerýma si budete moset sami zajet. Neměli byste také ale zajet navštívit nejakú osobu, které ste to už nekolikrát slúbili? Tož honem. Kupte neco a jeďte. Určitě jí uděláte radosť a nakonec její radosť bude aj radosťú vašú. V sobotu si dávajte pozór na peníze, sú kulaté.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Vaša jediná myšlenka bude zbavit sa závislosti. Nekeří přestanú kúřit, nekeří sa rozlúčíja s gořalkú, ale budú aj tací, keří sa rozlúčíja se svýma drahýma polovičkama. Možná, že né na dlúho, ale bude to stát za to. Také možete očekávat písemnú anebo telefonickú zprávu, na kterú ste už dlúho čekali a kerá vám přinese radosť. Dobře sa na to připravte.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund