Číslo: 8
22.02.1999
Článků: 53

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


FÓR TÝDNE

FÓR TÝDNE

„Prosím vás, Sýkorko, co to má znamenat? Tady jste u doktora a ne v pořadu Tabu!“ „Ale, pane doktore, já za nic nemůžu, v té budce sedí pták na vejcích…“
Jednú tak střílali vojáci v Mařaticách na Rochúzu, když tu doběhl za velitelem voják a hlásíl: Pane veliteli, všecky náboje sme už vystřílali!
Opravdu šecky, ani rana vám nezbyla?
Ani rána!
Tož potom zastavte palbu!

SPRAVEDLIVÉ DĚLENÍ
Jak vyjdeš se svojím platem? ptál sa Jura Klobáskú svojého súseda. Ále, špatně, člověče, špatně! Třicet procent dám na kúření, třicet procent na pivo, třicent procent na jídlo a zbylých třicet procent mojí staré. No, počkaj, šak to ti nejak nevycházá? Vidím, že už si jak moja stará#!

ŠŤASTNÉ SHLEDÁNÍ
Barču Břúškovú propustili z kriminála a když dojela po téj dlúhéj době zas dóm do Hradišťa, tož když sa chtěla dostat do Mařatic, tak sa zamotala na téj velikéj křižovatce, až mosél jeden policajt začat pískat a hneď sa aj hrnúl k tetině: Tož, čujte, tetino, to máme přecházání přes křižovatku na všecky barvy. Bude to za stovku, co vy na to? Ale synku, nebuď na mě takový. Já sem seděla deset roků v kriminále a zrovna dnes mě propustili, tož su z teho eště taková zblbá. A tetino, za co ste seděla? Tož za co, praščila sem jedno ze svojích děcek pantokem přes hlavu takovú ranú, až z teho zblbnúl. Policajt sa rozzáříl a vykříkl: Mamo, to si ty?

U DOKTORA
Tetina Otrusinová došla k svojému doktorovi a ten na ňu hneď spustíl: Poslyšte, tetino, proč ste tady tak dlúho nebyla? Byla sem nemocná!

ZLATÁ SVAĎBA
Tetka Otépková oslavovala se strýcem Zlatú svaďbu a reportéři sa jí ptali: Poslyšte, tetino, jak sa vám lúbí tak dlúho v tom společném manželství? Ohromně, pravila tetka, enom nesnášám jednu věc. A to kterú! Mojého starého!

DOBRÝ KUCHAŘ
V hradišťských kasárňách sa jednú ptál velitel nováčkú: Slyšte, chlapé, umí z vás nekdo vařit? Já umím, přihlásíl sa Jura Klobáskú z Lopeníka. A už ste nekdy vaříl ve větším množství? To víte, že ano. A co ste vaříl? Asfalt!

RŮZNÉ PROBLÉMY
Potkali sa dvá Kunovjané v hospodě a ten jeden pravíl: Poslyš, Lojzku, co si pořád takový smutný? Jak bych nebýl. Mám doma krásnú mladú robku, ale je furt nemocná! To ale nic néni. Co bych měl říkat já? mávl rukú druhý Kunovjan. Tá moja je stará, škaredá, ale zdravá jak ryba.

TATA JE TATA
Velitél policajtú mlúvíl k nastúpeným příslušníkom: Pánové, chtěl bych, abyste mě poslúchali jako svojého velitela. Budete-li ale mět nejaké problémy, tož sa ně možete klidně svěřit jak svojému tatovi! Naráz sa ozvalo z poslední řady: Tato, půjč mně stovku!

ČEKAJ NÁVŠTĚVU
Maňo, zitra k nám přijdú na oběd moji obchodní partnéři, tož prosímťa s tým počítaj, pravíl strýc Trávníčkú svojí robě. Dobře, neco jím připravím. Enom mně řekni, estli si přeješ, aby k nám eště nekdy přišli?www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund