FP Frýdek-Místek - FC Synot 0:0
FC BOBY Brno B - Slovácká 2:0 (1:0)
ČSK Uh. Brod - FC Zlín B 1:0 (0:0)
Fotbalový servis

Bratislava, Praha (jj, vs) - V konkurenci slovenských družstev se na silně obsazeném turnaji v Bratislavě neztratily házenkářky z Východu. Opět prokázaly své ambice a v konečném pořadí před sebe pustily jen své kamarádky z Veselí nad Moravou.
Výsledky: SŠK Východ UH - Veselí 8:10, Danubius Bratislava 10:7, Cádrova Bratislava B 14:2, Inter Bratislava 14:6, Cádrova Bratislava A 12:4.
Střelkyně: V. Křeháčková 17, V. Křivová 11, M. Tvrdoňová 10, K. Horáková 8, H. Bednaříková 4, L. Hřibňáková a K. Hájková 3, R. Burďáková a N. Janásová 1. Pochvalu si zaslouží brankařka J. Polášková. Ta, ač se již v prvním utkání zranila, dochytala turnaj do konce a odvedla dobrý výkon.
Mladší žačky HC ITS bojovaly na turnaji v Praze. V konkurenci vedoucích týmů jednotlivých divizí z celé republiky odehrály několik vynikajících zápasů. Výsledky: HC ITS - Baník Most 8:21, HC Ostrava 17:3, Dvůr Králové 10:15, HC Háje Jižní Město 7:15, Lázně Kynžvart 17:11, Zora Olomouc 11:18. Na výborném 6. místě v celkovém pořadí měly zásluhu střelkyně Štěrbová 18/6, Dedková 17/8, Janásová 11/6, Salčáková 13/1, Hanáková 7/1, Sklenářová 6, Kudrová, Střelcová a Bartošíková 2, Soukupová 1 a hráčky Nožičková, Čerešňáková. Kolektiv podržely brankařky Pavlíčková, Huňková a Polášková.

I. třída, okresní přebor muži, 22. kolo: Dolní Němčí C - Uh. Brod 10:8, Hluk C - O. N. Ves A 13:5, Vlčnov A - Traplice 14:4, Nivnice - Bojkovice A 11:7, Kunovice - Újezdec/Těšov 10:8, Dolní Němčí B - Vlčnov B 13:5

12.	Vlčnov B	0	1	21	116:280	23
Hluk čeká kvalifikace o postup do vyšší třídy. Sestupuje Vlčnov B a v případě neúspěchu Hluku v kvalifikaci i Traplice.
II. třída, okresní přebor muži, 22. kolo: Bystřice pod Lopeníkem - D. Němčí D 9:9, Kunovice D - Velehrad 4:14, Zlechov - Ořechov 8:10, Slavkov - St. Město 18:0, Bojkovice B - Drslavice/Veletiny A 10:8, Jarošov A - Bílovice A 13:5

12.	St. Město	1	1	20	99:297	24
O postupu rozhodlo až vzájemné utkání vedoucích družstev v Jarošově, v němž domácí zvítězili 13:5. Bílovice tak zůstaly již podruhé před branami postupu.
Jarošov postupuje do okresního přeboru I. třídy, sestupují Kunovice D a Staré Město. V případě neúspěchu Hluku C v kvalifikaci čeká osud sestupujícího i desáté béčko Bojkovic. Překvapivě dobře si vedli nováčci. Ořechov skončil na výborném 4. místě a Bystřice se také udržela v soutěži. Pro příští sezonu doplní II. třídu Hluk D a Kostelany.
Antonín Vlk

Turnaj žáků 3. tř. - ZS Opava
HC Uh. Hradiště - Opava 1:4. Fridrich., HC Uh. Hradiště - Třinec 0:3, HC Uh. Hrdiště - Vsetín 4:1. Křiva, Fridrich, Chrástek a Jahoda. HC Uh. Hradiště - Pardubice 0:2. Konečné pořadí: 1. Opava, 2. Pardubice, 3. Třinec, 4. Uh. Hradiště, 5. Vsetín. Nejlepším hráčem byl vyhlášen David Křiva z HC Uh. Hradiště.
Ytong Brno - HC Uh. Hradiště 2:2. Hartman a Dvořák. Trestná střílení 4:4. Zlín - HC Uh. Hradiště 0:19. HC Uh. Hradiště - Kroměříž 3:0. Jahoda, Trubačík a Fridrich. Přátelská utkání žáků 3. tř.

Jm liga - žáci 6. tř.
Třebíč - HC Uh. Hradiště 10:5.

Jm liga - žáci 7. tř.
Třebíč - HC Uh. Hradiště 10:3.
Uh. Hradiště (žáci 9.tř. ZŠ a HC) - Kolektiv hokej. osobností, reprezantantů, exligových hráčů a trenérů (team hvězd) 4 : 8 (1:2, 0:3, 3:3). Řídili T. Husák a L. Hofman. Branky: R. Husák 2, Vávra, který za stavu 1:4 neproměnil TS a J. Bruckner - Jenáček, J. Vodák, Albrecht, J. Novák, Šebestů, R. Novák a M. Beran.
Kromě střelců branek vítězného kolektivu se 1100 diváků, převážně z řad žáků III. ZŠ Uh. Hradiště v čele s pedagogy a ředitelem Vl. Pípalem představili: brankář Nečas - Marek Hábl, Josef Gášek, Mir. Stavjaňa, E. Šnoblt, M. Hašpica, I. Kellner a Boh. Vaněk. V závěru druhé třetiny se na ZSM strhla velká bitka, což mělo za následek, že hostující brankář Nečas dostal OT na 10 minut a Jenáček 2+2 minuty. Domácí M. Vaněk a P. Mikulášek vyfasovali 2+2 minuty, všichni za hrubost.

Turnaj žáků 9. tříd - ZSM Uh. Hradiště
HC Uh. Hradiště - Zlín 4:1. Kpt. družstva Daněk 2 a Komnacký 2. Třebíč - Frýdek-Místek 7:3, Chomutov - Zlín 6:2, HC Uh. Hradiště - Frýdek-Místek 3:5. Fišer, Komancký a R. Pšurný. Chomutov - Třebíč 4:3, Frýdek-Místek - Chomutov 3:6, Třebíč - Zlín 2:1, HC Uh. Hradiště - Chomutov 3:5. Zd. Vaněk, J. Bruckner a Čech. Zlín - Frýdek-Místek 10:1. Třebíč - HC Uh. Hradiště 6:2. R. Pšurný a M. Vaněk. Konečné pořadí: 1. Chomutov, 2. Třebíč, 3. Zlín, 4. HC Uh. Hradiště, 5. Frýdek-Místek. Nejlepší jednotlivci: brankář M. Oprchal (Uh. Hradiště), obránce a střelec O. Němec (Třebíč) a útočník L. Janoštík (Zlín). Utkání řídili kvalifikovaní rozhodčí ČSHL Praha a Brno M. Čech, R. Kollár, L. Směřička, M. Kellner a Mir. Stavjaňa. V dresu Zlína hráli odchovanci HC Uh. Hradiště M. Lučka, P. Krystýnek a M. Kotačka. Nejlepším hráčům jednotlivých utkání, všem družstvům a nejlepším jednotlivcům věcné odměny a pozornosti předala Eva Brucknerová, které patří velký dík za vzornou organizaci a průběh turnaje, a Vl. Dvořák.
Poděkování zaslouží sponzoři Tradeco s.r.o. Uh. Hradiště, podnikatel Václav Kartůsek, Mimocar Kunovice a MS Cyklosport Želechovice.

Turnaj žáků 6 tř. - ZS Prostějov
Prostějov - HC Uh. Hradiště 0:4. Korda, Obadal, Kočica a Svadbík - Obadal a Svadbík. HC Uh. Hradiště - Opava 4:6. Kočiš, Rajnoha, Hamrlík a Kočica - Vlček, Rajnoha a Dujka. HC Uh. Hradiště - Šumperk 1:2. Kočiš - Rajnoha. Pořadí: 1. Opava, 2. Šumperk, 3. HC Uh. Hradiště, 4. Prostějov.

JB

Frýdek-Místek (Mil) - Sice ani ve čtvrtém utkání mužstvo Synotu neprohrálo, ale v současné době velí situace k maximálnímu bodovému zisku, což se na horké severomoravské půdě nezdařilo. Domácí celek se pomalu dostává do stavu sestupového ohrožení, proto bod proti silnému soupeři považuje za úspěch. I tak však byli valcíři k výhře blíže, protože si dokázali vypracovat tři gólové příležitosti, zatímco koncovka hostů byla neškodná. V 8. minutě po průniku dravého Sokola musel hasit požár brankář Ondrůšek před dorážejícím Hampalem. O dvě minuty později zahrával roh domácí Orel a z jeho točeného centru trefil Kulig naštěstí pro hosty pouze do břevna. Poté se zapojili do střelby i hosté, ale nejprve Holomek, vzápětí Zapletal a Kufa mezi tyče však míč nenasměřovali. Po půlhodině hry ulétl hostující obraně rychlý Sokol a v poslední chvíli zblokoval Hlahůlek jeho střelu na rohový kop. Druhou půlku začali hosté s větrem v zádech aktivněji, ale stále v jejich hře chybělo lepší zakončení.
Střely Zapletala a také Bužka mířily vysoko do oblak. V 65. zahřmělo před Ondrůškovou svatyní, ale Strnadel v gólové pozici hlavičkoval vedle levé tyče. I nadále se hosté hrající ve žlutých dresech pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, ale mušku měli vychýlenou. Frýdek-Místek v této fázi zápasu přesvědčil o svých defenzivních kvalitách a soupeře do vyložené šance nepustil. Ve snaze strhnout výhru na svou stranu poslal trenér Komňacký do hry vysokého útočníka Blahu, jehož získal Synot na přestup z Baníku Ostrava. Ani tento tah kýžené ovoce nepřinesl, naopak se paradoxně mohli radovat domácí. V době hostující převahy se v 88. mohlo narodit definitivní rozuzlení. Robustní Žemlík zůstal na chvíli ve velkém vápně neobsazený, ale tutové šance se zalekl a mířil daleko vedle Ondrůškovy branky. Bod pak nakonec braly oba týmy.
Rozhodčí Poledník (známka 6,5) - Polák, Michl. ŽK: Hlahůlek, Kowalík, Veselý - všichni Synot. Diváci 720.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Soldán - Bužek, Veselý - Vojtěšek, Hlahůlek, Kufa, Zapletal (64. Lysáček), Vajda - Kowalík (80. Blaha), Holomek. Trenér František Komňacký.
Po utkání trenér Frýdku Petr Žemlík: Samozřejmě jsme šli do zápasu s cílem maximálně bodovat. Vzhledem ke kvalitám soupeře jsme vycházeli z dobré defenzivy, což se podařilo splnit. Škoda neproměněných šancí, naše radost mohla být o to větší. S předvedeným výkonem svých svěřenců jsem plně spokojen.
František Komňacký, FC Synot: Nutnost nám velela vyhrát. V utkání jsme však narazili na odhodlaného a agresivně hrajícího soupeře, který našim hráčům nedopřál volného prostoru. Nevypracovali jsme si šanci, proto s výkonem našich hráčů nemůžu být spokojený. Z naší strany mně chybělo od mužstva větší nasazení. Domácí si gólovky vytvořili, proto za této situace bod beru.

Brno (JB) - Reprezentační přestávky využila exligová brněnská rezerva k výraznému posílení. V jejím kádru se objevilo hned několik známých jmen (Vlasák, Baštář, Palinek, Kolomazník, Polák, Švancara, Siegl). Ve svém prvním jarním vystoupení na půdě soupeře tak nebyla Slovácká v žádném případě favoritem. První střelu na brněnskou branku ovšem vyslal již ve 3. minutě Nekarda, který mířil nad. Poté už přišli ke slovu domácí. Švancara, bývalý hráč Uherského Hradiště, se v 6. minutě naštěstí ukvapil a poslal míč vysoko nad Bartošovu svatyni. Branku po něm netrefil ani Polák z trestného kopu. Hra se poté přelévala od šestnáctky k šestnáctce. Z tohoto schématu vybočil střelecký pokus Siegla až ve 21. minutě, při němž se vyznamenal gólman Bartoš a ránu z dvaceti metrů vyrazil nad břevno. Ve 30. minutě se po delší době opět dostali ke slovu hráči Slovácké. To po rychlém útoku Kuzma uvolnil Beníčka, který ovšem netrefil branku. Otřepané nedáš - dostaneš platilo i v Brně.
Ve 33. minutě vnikl do velkého čtverce po chybě hostující obrany Kolomazník, další z bývalých hráčů Slovácké, a prudkou střelou k pravé tyči otevřel skóre utkání. Brankař Bartoš byl zcela bezmocný.
V druhé části se hosté pokoušeli o zvrat a v 52. minutě musel Vlasák likvidovat dělovku Lukůvky. Pokusy bobíků nebyly v těchto fázích hry nebezpečné a většinou končily vedle branky. V 72. minutě ale Beníček fauloval pronikajícího Švancaru a následoval pokutový kop. I když Sieglovu střelu Bartoš vystihl a sáhl si na míč, ten přece jen prošel do sítě - 2:0. V 79. minutě provedl trenér Franěk hned tři změny v sestavě. Výsledkem byla zlepšená hra v poli, ale kýžený gólový efekt se nedostavil. Slovácká sice prohrála, ale výkonem rozhodně nezklamala a posíleným Brňanům byla důstojným soupeřem.
Branky: 33. Kolomazník - 1:0, 72. Siegl z penalty - 2:0. ŽK Polák a Siegl. Objektivně řídili Táč - Kubeš a Skoček. Sledovalo 256 diváků. Hrálo se ve Slavkově.
Sestava: Bartoš - Beníček, Hodúl, Melichárek, lysoněk - Chlachula (79. Minář), Kuzma, Strakoš, Nekarda, Čermák (79. Popelka), Lukůvka (79. Buchta). Trenér Pavel Franěk.
V neděli 4.4. přivítá Slovácká v tabulce druhou Jihlavu. Začátek v 16.00.

Uh. Brod (JOH) - K dalšímu důležitému utkání v bojích o záchranu nastoupili v sobotu fotbalisté Uh. Brodu na svém trávníku proti záložnímu celku Zlína, v jehož řadách se představila celá řada fluktuantů z A celku (Novosad, Julina#). Za slunečného počasí se oba celky v I. půli soustředily více na obranu a divák na pohledný fotbal marně čekal. Překvapením byla snad jen 20. minuta, kdy domácí trenér Janský stáhl ze hry Mahdalíka. Mahdalík měl nůž na krku, řekl k tomuto střídání Janský. Protože již asi čtvrtý zápas jenom odchodil, upozornil jsem ho, pokud bude v takových výkonech pokračovat, tak jej vystřídám třeba v desáté minutě. Dnes zase podlehl své domácí náladě a v zápase jen chodil, nehrál aktivně a vůbec se nezapojoval do hry. Proto jsem mu splnil svůj slib. Hra se však nezměnila ani po odchodu Mahdalíka a obě mužstva odcházela do kabin za bezbrankového stavu. Po přestávce však nastoupili domácí jakoby pokropeni živou vodou a začali stále častěji hosty zatláčet na jejich polovinu.
Do velké šance se dostal v 70. Šenkeřík, jehož hlavičkovaný míč se odrazil od vnitřní spojnice břevna s tyčí a proběhl po brankové čáře přes celou branku, aby se odkutálel do autu. Domácí pak ještě více přitlačili na pilu a 380 diváků se dočkalo v 85. minutě, kdy nejdříve gólman hostí Šenkeříkovu hlavičku po centru Ference v pádu stačil ještě vyrazit, avšak na dorážku Šenkeříka již nestačil zareagovat - 1:0. Tři minuty před koncem se mohl mezi střelce zapsat i domácí Jančařík, jenže nedokázal přehodit vyběhnuvšího gólmana hostí. Vítězství domácího bylo nejen důležité, ale i zasloužené.
Branka: 85. Šenkeřík. ŽK: Slovák, Hrabalík, Němčický - Kráčela. Rozhodčí: Slavík - Žitník, Michel. Diváků 380.
Sestava Uh. Brodu: Kubiš - Hrabalík - Němčický (46. Vystrčil), Kociňák - Kopták, Mahdalk (20. Dobiáš), Slovák, Kopták, Boďa - Šenkeřík, Mazáč (81. Jančařík). Trenér Ladislav Janský.
Po utkání trenér Uh. Brodu Janský řekl: V prvním poločase jsme hráli velmi ustrašeně, kdy hráči zřejmě dostali strach z posíleného Zlína. Naštěstí ve druhé půli naše hra vypadala o mnoho lépe a celý poločas jsme měli hru plně v moci. Hráči se probudili, začali jezdit po hřišti, dostali se do tlaku a nakonec zaslouženě zvítězili. V utkání zahrála dobře celá obrana, vynikající byl Slovák (ten v sobotu oslavil své 26. narozeniny), ve středu pole ve druhé půli velmi pomohl příchod Vystrčila a v útoku bojoval Dobiáš.
K příštímu utkání zajíždí mužstvo Uh. Brodu v sobotu 3. 4. k derby do Polešovic, začátek je v 16.00 hodin.

Okresní přebor
Hor. Němčí - Slov. Slavia B 1:0 (0:0). Velmi hezké utkání, ve kterém hosté nastoupili sebevědomě a ve 12. nastřelili břevno. Ve druhém poločase domácí přidali a po pěkné akci Horsáka vstřelil vítěznou branku střelou k tyči Velecký B. 150 diváků, řídil Šlahůnek z Těmic.
Pitín - Vlčnov 1:1 (0:0). V zápase průměrné úrovně měli domácí více ze hry, zklamali však v důraze před brankou. Ojedinělé útoky hostů byly nebezpečnější. Sledovalo 100 diváků, řídil Melichárek z Nedachlebic.
Dol. Němčí B - Šumice 1:1 (0:1). Oboustranně vyrovnané utkání skončilo zaslouženě nerozhodným výsledkem. Branku za domácí dal Fibichr R., za hosty Bachůrek. Řídil Katrňák, 85 diváků.
Traplice - Ostr. Lhota 2:3 (1:0). Domácí tlačili celý zápas a ujali se v 10. brankou Ďuriše. Nástup druhého poločasu domácí nezvládli a po hrubých chybách obrany v rozpětí 7 min inkasovali 3 branky. Pak měli domácí územní převahu, ale stihli výsledek jen skorigovat. Branku vstřelil Rosík V., 120 diváků, řídil Pavelčík z Vlčnova.
Kudlovice - Ořechov 0:0. Vyrovnaný, velmi bojovný zápas a remíza je spravedlivým výsledkem. Řídil Kotačka z Vlčnova, 130 diváků.
Buchlovice - Nivnice 0:0. V bojovném a vyrovnaném utkání dominovaly obrany obou mužstev, a tak utkání skončilo nerozhodně. 170 diváků, řídil Mahdal z Bystřice.
Hluk B - Březolupy 0:0. Domácí si vytvořili šance, ale neproměnili. 14 minut před koncem kanonýr Vaculík neproměnil PK. Řídil Hůlka z Uh. Hradiště před 50 diváky.

II. liga
Fr. Místek - St. Město 0:0, LeRK Prostějov - Přerov 0:0, L. Bohdaneč - Třinec 2:2, Vítkovice - Bohemians 1:4, Poštorná - Chrudim 0:1, Ml. Boleslav - Most 0:0, Č. Lípa - NH Ostrava 0:2, Zlín - Č. Budějovice odloženo, na 14.4.

MSFL
Boby Brno B - Uh. Hradiště 2:0, D. Benešov - D. Kounice 3:0, Ratíškovice - Uničov 5:1, D. Hranice - Olomouc B 2:0, Kyjov - Vratimov 3:1, Krnov - Ostrava B 0:2, Jihlava - SK Hranice 2:0, Z. Brno - Kunovice 0:1

Divize D
Slušovice - Svitavy 1:1, Brumov - BOPO Třebíč 0:0, Bystrc - Napajedla 1:1, V. Pavlovice - Mysločovice 2:3, ČAFC Židenice - D. Němčí 2:0, Břeclav - VTJ Znojmo 1:0, Uh. Brod - Zlín B 1:0, Slavičín - Polešovice 1:1

Župní přebor
Viktoria Otrokovice - Hluk 1:0 (0:0). Utkání se hrálo na škvárové ploše, což činilo problémy fotbalovějším hostům, kteří byli v první půli lepší, nepodařilo se jim však gólově zakončit. O překvapivém vítězství domácích rozhodl Věcheť. Rozhodčí Filipenský, 100 diváků.
Hradčovice - Šardice 2:1 (1:1). Velmi dobře hrající hosté měli zpočátku více ze hry, ale pozorná obrana domácích jim skórovat nedovolila. Od 20. se začali více prosazovat domácí, avšak Hořák a Plevák své slibné šance nezakončili. Ve 38. domácí skórovali po nepřímém volném kopu, Hořák hlavou prodloužil na Koníčka a ten otevřel skóre. Domácí pokračovali v náporu, ale hosté se radovali z vyrovnání, kdy ve 45. potrestali hrubku domácí obrany. Po změně stran probíhalo utkání v režii domácích, kteří si postupně vytvořili čisté šance Hořákem, Švrčkem a Čudou. Hosté ohrožovali branku domácích po rychlých brejcích nebezpečnou dvojicí Matula - Janouškovec. O výsledku utkání rozhodl v 80. Cakl, který proměnil PK. Rozhodčí Vlček, 200 diváků.
Břestek - Bystřice p. H. 0:5 (0:0). V utkání mužstev z opačných pólů tabulky byli domácí favorizovaným hostům více než vyrovnaným soupeřem. Fotbalovější hosty do vážnější šance nepustili, naopak v samém závěru poločasu mohl skórovat Sonntág, ale místo střely volil přihrávku. Po změně stran domácí začali náporem a měli více ze hry, skórovat mohl Baláž, jenž šel dvakrát sám na hostujícího brankáře, ale nezakončil úspěšně. O výsledku utkání rozhodly dvě chyby domácí obrany a hosté se polacinu dostali k vedení. V závěru hosté své přesvědčivé vítězství zpečetili ještě dalšími brankami. Řídil Palacký, 250 diváků.
V. Karlovice - Veselí odloženo pro nezpůsobilé hřiště. Morkovice - Podlesí 4:0, Mikulčice - Hodonín 3:2, Kostelec - Hulín 1:1.

I. A třída sk. B
Nedakonice - Bzenec 2:2 (0:0). V bojovném utkání měli domácí optickou převahu, která však skončila pouze u zisku bodu. V prvním poločase šli do vedení hosté v 50. Mičkou, domácí zmobilizovali síly a od 75. dvěma slepenými góly Jonáška a Ondřeje otočili skóre. Na spravedlivou remizu upravil v 88. z trestného kopu hostující Madaj.
Uh. Ostroh - Rohatec 4:0 (1:0). V bojovném a tvrdě hraném utkání byli domácí po celé utkání lepší, jejich branky vstřelili Tománek, Vaculík D., Petřík a Zavadil. Hostující Šrutka uviděl v 90. ČK.
Kvasice - Újezdec 1:5 (0:2). O překvapivé vítězství hostí se zasloužila pozorná obrana, která odvracela útoky domácích. Hostující celek vyrážel k nebezpečným brejkům, po kterých dával branky Lux 2, Urubčík, Franc, Kelíšek Tom.
Prakšice - Ždánice 2:2 (1:1). Vyrovnané utkání, domácí měli více šancí, ale nakonec museli dohánět jednobrankový náskok hostí. Góly domácích Gajdůšek a Jurák.
Jalubí - Nedachlebice 0:2 (0:1). Ve slušně hraném utkání byli hosté lepší, měli více chuti do hry a po zásluze vyhráli. Branky vlastní a Šuranský.
O. N. Ves - Boršice 0:0. Domácí měli více ze hry, vytvořili si více brankových příležitostí, ale střelecky se neprosadil ani jeden kolektiv.

I. B třída sk. B
Morkovice B - Jarošov 1:0 (0:0). V první půli podal hostující celek výborný výkon, kterému však chybělo střelecké zakončení, Smetka ani Jakšík své šance nevyužili. Ve druhé půli v 50. nařídil rozhodčí Strmiska PK, brankář Slavík nejdříve střelu vyrazil, domácí však z dorážky vstřelili jediný gól utkání. Hosté nejsou spokojeni s výkonem rozhodčího, který dle jejich názoru ovlivnil utkání.
Koryčany - Střílky 0:3, Roštění- Lubná 1:0, Žeranovice - Malenovice 1:1, Luhačovice - Všetuly 5:0, SKP Zlín - Mladcová 0:2, Lužkovice - Zdounky 1:0.

I. B třída sk. C
Mutěnice - Strání 3:0 (2:0). Vedoucí celek v utkání nepustil Straňanské na svou polovinu a po celých 90 měl drtivou převahu. Hosté vsadili na defenzívní taktiku, od které neupustili ani za nepříznivého stavu. Branky Mutěnic Matušek 2, Svoboda.
Zlechov - Slavkov 2:2 (1:1). V utkání dobré úrovně se zajímavými momenty před oběma brankami. Domácí dvakrát vedli, ale pak povolili po vstřelených brankách a dovolili hostím vyrovnat. Branky Rosůlek, Vaněk, za hosty Machálek 2.
Tupesy - Kyjov B 0:1 (0:0). Ve vyrovnaném utkání se domácí střelecky neprosadili, rozhodující branku vstřelili hosté až v nastaveném čase.
Hr. Lhota - Velká n. V 5:2, Milotice - Žarošice 2:1, Lipov - Strážnice 1:1, Dubňany - Kněždub 4:1.

1.	Mutěnice	11	1	2	43:13	34
	2.	Hr. Lhota	8	4	2	21:11	28
	3.	Slavkov		6	7	1	32:15	25
	4.	Velká n.V.	7	4	3	28:15	25
	5.	Žarošice	7	3	4	24:18	24
	6.	Milotice	6	3	5	24:21	21
	7.	Kněždub		6	3	5	16:16	21
	8.	Kyjov B		5	4	5	18:17	19