Číslo: 31
09.08.1999
Článků: 60

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Házenkářky Kunovic ladí formu na extraligovou sezonu
Šťastných deset aneb výherci Slovácké sedmy v redakci
Skončí Zbyněk Ondračka se závodní kanoistikou?
Úřední zpráva OFS UH
Antonín Podškubka vstoupí mezi padesátníky
Kanoista Pavel Kusák má patent na zisk titulů
Slovácká se vyrovnala s Kyjovem
S bodem byly spokojenější Polešovice
TEKUZA NIGHT 99 se vydařila
Velmi dobrá úroveň mixdvojic na písku Slovácké
FK Ml. Boleslav - FC Synot 3:1 (1:0)
FC Synot - FC Zlín 1:3 (1:0)
Baník Ostrava B - Kunovice 1:1 (0:0)
Polešovice - Kunovice 0:3 (0:1)
Hluk vyfasoval v H. Němčí půltucet branek
Fotbalové výsledky

Házenkářky Kunovic ladí formu na extraligovou sezonu
Kunovice (mat) - V plném proudu jsou v Kunovicích přípravy na extraligovou házenkářskou sezonu. Celý kádr má nyní za sebou fyzickou přípravu zaměřenou na získání hrubé síly. V dalších třech týdnech, které ještě zůstávají do zahájení extraligy, přejdou hráčky pod vedením trenérky Věry Tománkové k rychlostní a herní složce. Kádr má nyní definitivní podobu. V prvním přípravném utkání s Veselím nad Moravou (píšeme o něm na str. 15) se představily i Lenka Romanová a Jarmila Majíčková, největší posily nováčka. Kunovický dres oblékly také Adriana Poláchová z Otrokovic a brankářka Lucie Hyblerová. Michaela Ruberová a Vanda Zachovalová, další nové akvizice klubu, ještě v zápase s Veselím nenastoupily. Do přípravy se zapojí v nejbližších dnech.
Polemizovat o kvalitách reprezentantek Romanové a Majíčkové je zbytečné. Předpoklady probojovat se do základní sestavy má nepochybně i otrokovická Poláchová. "Je rychlá a zdravě drzá," charakterizoval mladičkou házenkářku manažer klubu Milan Houžva. Poté, co se Kunovicím nepodařilo rozšířit kádr o gólmanku Dudeškovou, která dala přednost zlínské Novestě, získal kvalitní náhradu v podobě Lucie Hyblerové. "Na brankářce vždycky hodně záleží. V utkání s Veselím měla Lucka řadu dobrých okamžiků. Snad se jí bude dařit," věří Houžva.
S podobným kádrem nebudou Kunovice určitě patřit k outsiderům extraligové soutěže. "Chceme se hlavně udržet," tvrdí přesto Houžva. I on ale vzápětí dodává: "Mohli bychom být černým koněm a líbivou házenou přitáhnout do hlediště diváky. Jsou to spojité nádoby. Když budeme hrát pohlednou házenou pro diváky, přijdou určitě i výsledky."
Funkcionáři přes léto vytvořili hráčkám kvalitní materiální zabezpečení. "Všechny házenkářky vyfasovaly obuv značky Nike. K zápasům budeme nastupovat v dresech firmy Diadora. Barvy jsou jasné. Budeme ctít ty kunovické. Takže modrá a bílá," vysvětluje Houžva.
Klub nemá v současnosti problémy s naplněním sezonního rozpočtu. Kvůli nevyhovujícím podmínkám ve své hale bude sice muset odehrát řadu zápasu v Hluku, přesto se k němu v této situaci kunovická radnice neotočila zády. "Bez pomoci radních by to nešlo a my věříme, že nás budou podporovat i nadále. Vždyť jsme klubem, který bude v okrese hrát nejvyšší soutěž," tvrdí manažer.
V kunovické hale musí být provedeny nejnutnější opravy. Zpevnění podlahy, nové nátěry, instalace odpovídající časomíry, zlepšení osvětlení. Představitelé klubu ovšem nevylučují možnost návratu do vlastní haly ještě v této sezoně. "Pokud se podaří nutné opravy provést včas, rádi se vrátíme," říká otevřeně Houžva.Šťastných deset aneb výherci Slovácké sedmy v redakci
Uh. Hradiště (red) - Pohoda vládla ve středu 4.8.1999 v redakci našeho týdeníku. Není divu. O svou výhru se po zásluze přišli přihlásit výherci dalšího seriálu Slovácké sedmy. Ceny, které věnovali naši již tradiční sponzoři Eurostyl a Ladislav Soviš, si výherci rozebrali na základě svého umístění a vlastního uvážení.
První v pořadí, Milan Ušelík, tak měl těžkou roli. Zcela pominul sportovní ceny a neomylně zamířil k velkému dárkovému koši. "Ať z toho mého sázení má něco i rodina," komentoval svérázně svou volbu.
Další dárkový koš už zůstal opomenut. Ostatní soutěžící volili ryze sportovní potřeby. Své nové majitele tak našly sportovní dresy, fotbalové míče i slušivá trička. "Hlavně musím poděkovat své vnučce. Ta mě vždycky upozornila, že nemám podepsaný kupon," pochvaloval si J. Habarta.
"Nejde ani tak o celkové pořadí. Spíš uzavíráme řadu sázek se známými. Někdy je pro nás důležitější porazit kolegu v práci než být v první desítce celkového pořadí," shodli se všichni.Skončí Zbyněk Ondračka se závodní kanoistikou?
Gyor (VP) - Velké zklamání a smutek vyzařovaly z novoveského kanoisty Zbyňka Ondračky, který na sedmém mistrovství světa v maratonu reprezentoval Českou republiku a obsadil deváté místo. Sedmadvacetiletému borci sledovanému i svými oddílovými kolegy a příbuznými nebylo po dojezdu vůbec do řeči.
"Ve druhém kole jsem se dostal už před Španěla a Poláka, ale najel jsem na betonovou navigaci lemující část řeky a cvaknul jsem se. Nejhorší bylo, že jsem nemohl hned znovu zakleknout do lodě. Vůbec se nedalo vylézt z vody", znělo z úst Ondračky po dojezdu závodu. "Zbyňkovi se klasicky nepodařil start, což je na nové kanoi dvojnásob nevýhodné, protože je vratší, zmínil se Ludvík Ondračka, jeho otec a funkcionář oddílu kanoistiky v Ostrožské Nové Vsi." Co bude dál, těžko říci. Už kvůli problémům s kolenem bude lepší, když Zbyněk poleví v tréninku. Záleží to na něm. Třeba nebude chtít už závodit vůbec. Mluvit za něj ale nemohu", dodává nestor tohoto sportu na Slovácku. "Někdy to prostě nevyjde, je to sport", přidává se trenér a manažer Novovešťanů Vít Pjajčík. "V září se koná ještě mistrovství Evropy v Polsku. Za pokus by to jistě stálo. Zbyňkova výkonnost je rozhodně vyšší, než předvedl v Gyoru".
Dějiště šampionátu a vůbec celá organizace zanechala na všech příznivcích z pod Buchlova obrovský dojem. Novoveský trenér Pjajčík k tomu říká: "Kdo to nezažije, tak neví, o co jde. Takové množství diváků nepřijde na kanoistiku snad nikde na světě. Bez nadsázky to lze srovnávat s nejvýznamnějšími sportovními svátky, např. s Tour de France. Fanoušci lemovali závodní trať po celé délce. Samozřejmě nejvíce jich bylo v prostoru startu a cíle, kde byl rovněž přeběh. Nechyběly velkoplošné obrazovky. Jedna v cíli a jedna ve městě. V dějišti se proslýchalo, že organizátoři investovali do výstavby zázemí speciálně kvůli mistrovství světa neuvěřitelné tři miliardy forintů (300 mil. Kč), které dostali od vlády," srovnává podmínky v Maďarsku a doma manažer Pjajčík.Úřední zpráva OFS UH
č. 3 ročník 1999/2000 ze dne 5. srpna 1999
Zpráva sekretariátu VV OFS
1. Pozvánka na jednání VV OFS, které se koná dne 10. srpna 1999 od 15.30 hodin v Uherském Hradišti, Tyršovo náměstí 440 (veslařský klub - 1. poschodí). Zúčastní se členové VV OFS, předsedové odborných komisí (STK, DK, KM, HK).
Program:
a) Vyhodnocení splnění VH a rozlosování SR 99 - 2 000, vyhodnocení kritických připomínek a námětů.
b) Schválení plánu práce na druhé pololetí roku 1999 včetně termínů schůzí. c) Různé - informace z jednání VV StFŽ, příprava talentované mládeže - výběr žáků roč. 1987 pro pravidelnou soutěž mezi OFS v rámci StFŽ - SR 1999 - 2 000, doklady předsedů odborných komisí pro zahájení podzimní části mistrovských soutěží a ČP - Janáček Cup 1999 - 2 000.
2. Upozornění pro všechny oddíly: Počínaje 1. srpnem 1999 se sekretariát OFS přestěhoval na nové pracoviště - Tyršovo náměstí 440, 686 01 Uherské Hradiště (veslařský klub, u Moravního mostu a restaurace Koruna. Tel. 0632/540 461, 553 396.
3. Změna směrového čísla a telefonu - Sokol Kostelany nad Moravou - p. Matěja - směrové číslo 686 01, tel. zaměstnání 067/79 43 068. Nový organizační pracovník TJ Přečkovice - Vlastimil Ševčík, Přečkovice 34, tel. zaměstnání 0633/64 12 66, tel. byt 0633/64 27 29.

Zpráva z jednání STK OFS
1. STK projednala výsledky prvního kola ČP Janáček Cup. Podle postupového schematu se ve II. kole dne 28.10.1999 střetnou tyto dvojice: Mistřice - Kněžpole, Bílovice - Ořechov, Jalubí B - Traplice, Medlovice - Buchlovice, Záhorovice - Pitín, Havřice - Drslavice, Podolí - Vlčnov, Suchá Loz - Šumice. Mužstva uvedená na prvním místě jsou pořadatelem utkání.
2. STK provedla kontrolu zaslaných soupisek. Konstatuje, že nebyla zaslána soupiska SK Jalubí A.
3. STK souhlasí se změnou termínu mistrovského utkání druhého kola OS TJ Sušice - Bystřice pod Lopeníkem. Místo původního termínu (15.8.) bude utkání na základě oboustranné dohody oddílů sehráno v sobotu 14.8.1999 v 17.00 na hřišti v Sušicích.
STK souhlasí se sehráním mistrovského utkání ZT, skupina B - TJ Vlčnov B - Sokol Krhov,v opačném pořadí. Hrát se bude 8.8.1999 v 16.30 hodin na stadionu v Krhově (oboustranná dohoda).
STK nesouhlasí se žádostí družstva Rozvoj Záhorovice o změnu místa utkání mezi Sokolem Starý Hrozenkov a TJ Rozvoj Záhorovice dne 22.8.1999 z důvodu nesouhlasu Sokola Starý Hrozenkov a v souladu s čl. 5 RS 1999 - 2 000.

Zpráva z jednání KM OFS
1. OP žáci, skupina A - KM schvaluje hlášenky změn utkání TJ Topolná se souhlasem soupeřů na 3., 4. a 5. kolo.
OP žáci, skupina C - KM schvaluje změnu utkání 2. kola mezi družstvy Sokola Prakšice a Sokola Bystřice pod Lopeníkem.
Přípravka, skupina B - KM neschvaluje hlášenku Spartaku Hluk - nutný souhlas oddílů (soupeřů) na den pondělí.
2. KM souhlasí dle SŘ se startem žákyně Jany Štěpánkové v žákovském družstvu Sokola Velehrad - nutný registrační průkaz - zajistit.
3. Dorost OS - KM schvaluje hlášenku TJ Slavkov. Nutnost hlásit soupeřům.

Zpráva z jednání DK OFS
DK zamítá žádost o změnu trestu hráče S. Zderčíka, Sokol Korytná, z důvodu neúčasti jmenovaného na jednání.
DK rozhodla na návrh OKR potrestat rozhodčího Michala Kostelníka zákazem činnosti na šest měsíců nepodmíněně, a to od 17.6.1999.

Organizační poznámka
Sekretariát OFS žádá oddíly o opravu v RS (omyl a překlep). Str. 28 - Torlos. OP - žáci, skupina A - 1. kolo - škrtněte Mistřice - Huštěnovice - je až ve druhém kole.
Strana 35 - Přípravka B - ÚZ přípr. žáků je So 14.00. Omylem byly napsány termíny v neděli. Platí stejné termíny jako u A - na straně 34.

Zpracoval a napsal Zdeněk Petráš., sekretář VV OFSAntonín Podškubka vstoupí mezi padesátníky
V sobotu 7. srpna oslavil své padesáté narozeniny všestranný sportovec Antonín Podškubka z Kunovic. Jako mladý začínal s fotbalem, pak dělal atletiku, stolní tenis, dva roky boxoval a byl také spoluzakladatelem Klubu kulturistiky v Kunovicích. Od roku 1985 až do 92 působil jako asistent trenéra u české reprezentace kulturistů a v letech 1996 až 98 byl trenérem státní reprezentace Armsportu.
Jakých výsledků si nejvíce považuje samotný Antonín Podškubka?
„Určitě to bylo 1. místo v Jm kraji v silovém trojboji v roce 1980, z roku 1985 zisk titulu přeborníka oblasti v estetice a z poslední doby to bylo 6. místo z MR Masters na Kladně v kategorii do 50 let. Z mé trenérské činnosti v kulturistice to byly jistě výkony mých svěřenců, kteří vybojovali 3x republikový titul ČSSR - Hanáček a Babáčková. Borci Kohutič, Bartas, Juríček 2x a Vajčner se stali mistry ČR. V armsportu jsem dovedl své svěřenkyně M. Slovákovou k bronzu na ME a D. Kolníkovou k bronzu na MS.“
Antonín Podškubka je znám i jako organizátor soutěží MR v kulturistice a armsportu a také kvalifikovaný rozhodčí všech kulturistických podniků v ČR. V letech 1993 - 96 byl také provozovatelem Fit studia ve svém rodinném domě. V loňském roce po kratším výpadku se zapojil opět do tréninkového procesu, kdy se mu podařilo ze svých 110 kg tělesné váhy postupně procvičit až k dnešním 85 kg.
Že to všechno nebylo marné, potvrdil na MR Masters na Kladně v letošním roce svým šestým místem. Současným snem Antonína Podškubky jsou kolečkové brusle a také vlastnit své fitcentrum, ve kterém by mohl předávat své trenérské zkušenosti! K padesátinám Tondovi Podškubkovi přejeme všechno nej…!Kanoista Pavel Kusák má patent na zisk titulů
Račice (mat) - Hned dvakrát se v uplynulém víkendu vytáhli kanoisté z Ostrožské Nové Vsi. V krásném prostředí račického areálu zvládli na výbornou jak organizační, tak sportovní část Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice. "Mám radost. V Račicích bylo vidět, že zájem o kanoistiku díky úspěchům reprezentantů stoupá. Nejenže přišlo hodně diváků, ale třeba v závodě nejmladších žáků na minikajacích startovalo neuvěřitelných 88 závodníků," pochvaloval si trenér a manažer Novovešťanů Vít Pjajčík.
Závodníci ze Slovácka získali 29 medailí. Zasloužily se o ně žákovské, juniorské i dospělé složky. Doslova patent na zisk mistrovských titulů měl junior Pavel Kusák. S výjimkou kilometrové tratě na K1, kde skončil druhý, vybojoval ve všech zbývajících šesti startech mistrovský titul. Mistry republiky se stali i žák Ondřej Šišpera (deblkanoe a čtyřkanoe), kajakář Lubomír Botek (deblkajak a čtyřkajak), junior Martin Minařík (C1 - 500 metrů). Další cenné kovy do beztak již početné medailové sbírky Novovešťanů přidal Bohumil Kusák (druhý na deblkajaku s Ottmarem z USK Praha, bronzovým z nedávného mistrovství Evropy).
"Celou trať vedli. V závěru byli o špičku lodě pomalejší než reprezentační deblkajak Holubář - Záruba. Pro kluky je to úspěch. Přes šampionátem se vůbec nesjížděli a napoprvé si dojeli hned pro stříbro," pochvaloval si Pjajčík.
Dařilo se i maratonci Zbyňku Ondračkovi, kterému patří stříbro ze čtyřkanoe na 1 000 metrů. Alespoň částečně si tak vynahradil zklamání z nedávného šampionátu v Záhřebu. Spolu s ním pádlovali i další dva odchovanci Ostrožské Nové Vsi (Petr Pojezný, USK Praha, a Tomáš Kusák, Dukla Praha).
Součástí mistrovství republiky byl i nominační závod ročníků 1982 - 1984 na soutěž olympijských nadějí v polském Walczu. Účast si díky svým výsledkům zajistili Pavel Kusák, Martin Minařík a Petr Pospíšil.
Překvapením byly podle Pjajčíka výkony juniorské kajakářky Lucie Lagové, která si domů odvezla hned tři medaile. Kanoisté zpod Buchlova se neztratili ani v nejmladší kategorii. Josefu Klimoszovi patří třetí místo na deblkajaku a dvojici Hél - Blaha stříbro na deblkanoi.Slovácká se vyrovnala s Kyjovem
Uh. Hradiště (JOH) - Minulý týden se rozhodovalo o tom, zda za Slováckou Slavii budou v divizních bojích nuceni nastupovat většinou jen dorostenci. Jelikož Slovácká Slavia díky nedobré práci předešlého vedení dlužila mužstvu Kyjova značný finanční obnos, Kyjov Slováckou dal k arbitrážní komisi, která až do vyřešení tohoto sporu pozastavila Slovácké veškeré přestupy a hostování hráčů.
Jak nakonec vše dopadlo, na to nám odpověděl manažer Slovácké Slavie Ivan Šimon: "Velmi ošemetná situace s Kyjovem, což byl vlastně dluh řádově ve výši 350 tisíc korun, byla vyřešena variantou, která se mně nejméně líbila. Byla to varianta, kdy byl na přestup do Kyjova uvolněn hráč Jan Kuzma a zbývající částka byla vyrovnána finančním doplatkem. Je nutno ocenit, že celý tento problém byl vyřešen za velkého přispění Synotu. Jinak bychom museli, vzhledem k našim finančním podmínkám, odehrát podzim vlastně s dorosteneckým týmem."
Díky přestupu Kuzmy a finančnímu vyrovnání mohli být tak v pátek zaregistrováni noví hráči do mužstva Slovácké - Matras, Racek, Strakoš, Sedláček a Nekarda, kteří již v sobotu nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání.
"Jistě pro mužstvo nebylo nic příjemného, když 24 hodin před zápasem s Polešovicemi se nevědělo, kdo bude moci v sobotu hrát. Všechen tento chaos byl odrazem špinavé práce lidí z předchozího managementu ve Slovácké, kteří se nyní k těmto problémům neznají," řekl se smutkem v hlase Šimon.S bodem byly spokojenější Polešovice

Ani v divizní premiéře se trenér Pavel Franěk vítězství nedočkal. Jeho svěřenci si připsali pouze bod za remizu 0:0. - Foto: P. Paška
Uh. Hradiště (mat) - Po nepříliš povedené divizní premiéře bral Jiří Kraml bod za remízu s evidentním povděkem. O přípravě Polešovic na sezonu se totiž proslýchalo leccos. "Nemáme natrénované a z utkání jsme měli docela obavy. Bod z Hradiště by pro nás mohl být povzbuzením. Odsud se totiž body lehce vozit nebudou," glosoval Kraml uplynulých devadesát minut.
Jeho trenérský protějšek Pavel Franěk si opět nemohl vychutnat pocit z vítězství. "Věřili jsme v lepší výsledek. První půle byla z naší strany ustrašená. Druhá - po pohovoru v kabině - výrazně lepší. Jenže jsme neproměnili ani šance z rodu vyložených," posteskl si domácí kouč. Franěk se po utkání jen těžko smiřoval se způsobem hry hostujícího mužstva. "Polešovice pořád úpěly a diskutovaly se sudím. Snad to byla součást jejich taktiky. Kdybychom ale takhle hráli v uplynulé sezoně my třetí ligu, tak určitě někdo zápas nedokončí," posteskl si.
Teatrální gestikulace a neustálý pocit ukřivděnosti byly skutečně pro některé polešovické fotbalisty (vynikal Michálek) typické. "Kluky k tomuto způsobu hry určitě nevedu," ohrazoval se po utkání Kraml. "Mají ho ale zažitý a během čtrnácti dnů nic nezměním. Hladiše jsem nicméně kvůli tomu vystřídal. Hráč, který jenom gestikuluje, je mně na nic," řekl Kraml. Ten byl hodně zklamán z výkonu Vjačeslava Džuse, v minulé sezoně hlavní opory Polešovic. "Čekal jsem od něj víc. Na hřišti se vůbec neorientoval. Chtěl by hrát pořád jen dopředu. Jenže ono se hraje i dozadu," ohodnotil trenér výkon ukrajinského fotbalisty.
"Džus se před čtrnácti dny vrátil z Ukrajiny. V podstatě tam vůbec netrénoval a věnoval se pouze rodině, které chtěl vynahradit dlouhé odloučení," vysvětlil prezident I. FC Polešovice Václav Petrucha. Vážné rodinné problémy vyřadily podle něj ze hry i další ukrajinskou akvizici Viktora Zaparu.
Polešovické duo trenérů zaujalo i zvláštním způsobem vedení zápasu. Zatímco hlavní trenér Kraml seděl devadesát minut v poklidu na lavičce, jeho asistent Chvojka neustále adresoval pokyny hráčům a pochodoval kolem lavičky. "Rozdělili jsme si role. Já jsem na hráče příliš měkký. Vašek umí zařvat," vysvětlil Kraml s úsměvem.TEKUZA NIGHT 99 se vydařila
Tenisové kurty SYNOT ve St. Městě se v pátek staly svědky premiérových nočních turnajů ve čtyřhrách mužů a mixech. Této velmi vydařené akce se zúčastnilo celkem 72 soutěžících a minimálně stejný počet diváků. Zápasy se hrály v přátelské atmosféře a většinou nebyl vůbec důležitý výsledek, ale hlavně dobrá zábava.
Pěkným zpestřením byl turnaj ve smíšených čtyřhrách, kde něžné polovičky svým elánem a zaujetím pro hru, ve většině párů předčily své partnery. Vítězem čtyřhry mužů se stala dvojice Jiří Argiriu a Pavel Nabitý, kteří neponechali nic náhodě a na turnaj si přinesli spacáky. To se jim vyplatilo, protože turnaj se díky velkému počtu účastníků protáhl až do brzkých ranních hodin (pozn. redakce finále skončilo v 6.30 hod. a tiskovka se protáhla do 10.00 hod.) Ve smíšených čtyřhrách zvítězili manželé Hapalovi. Páteční noc nebyla jen sportovní akcí, ale také společenskou. K poslechu hrálo půvabné DUO a na roštu připravoval výborné speciality mistr kuchař.
Všichni zúčastnění se shodli na tom, že by nebylo špatné zopakovat tuto vydařenou akci ještě jednou v této sezoně. Pořadatelé (sdružená TEKUZA) sdělují, že další noční turnaj se uskuteční přibližně v polovině září se začátkem už v 18.00 hod. Přesný termín bude včas zveřejněm v regionálním tisku.
Vybrané výsledky turnajů - čtyřhra mužů - čtvrtfinále: Macek, R. Novák - Trubačík, Puček 9:2, Argiriu, Nabitý - Pindur, Čech skreč, Hansal, Budík - Slezák, Kubiš 9:4, D. Hapala, M. Hapala - Potyka, Nikl 9:8.
Semifinále: Argiriu, Nabitý - Macek, R. Novák 9:0, D. Hapala, M. Hapala - Hansal, Budík 9:5. Finále: Argiriu, Nabitý - D. Hapala, M. Hapala 9:3.
Mix - semifinále: Tichavská, Zpěvák - Bednaříková, Trubačík 7:5, Z. Hapalová, D. Hapala - Hanačíková, Potyka 6:2,
Finále: Z. Hapalová, D. Hapala - Tichavská, Zpěvák skreč.Velmi dobrá úroveň mixdvojic na písku Slovácké
Jedenáct přítomných smíšených dvojic se utkalo ve třetím volně přístupném turnaji plážového volejbalu na pískových kurtech Slovácké Slavie. Úmorné vedro, které nemilosrdně celý turnaj provázelo kladlo na účastníky vysoké nároky, především na morální, ale i fyzickou a technickou připravenost. Nejlépe si v těchto podmínkách vedla sestava Sv. Lučková (Sl.Sl.), D. Skyba (MFF Praha), která finále vyhrála nad M. Manovou (Sl. Sl.) a P. Vaďurou (St.M.) po velkém boji 13:11. B. Bjajková a M. Růžička z Fatry Napajedla zdolali P. Novákovou (Sl. Sl.) s P. Slavíkem 12:3 a získali třetí místo, zatímco na poražené zůstala "jen" další příčka. Sportování na písku přináší nejen potěšení ze hry, ale i setkání s dobrými sportovními přateli.
Mnoho diváků a příznivců přišlo povzbudit aktéry nedělního turnaje smíšených trojic na pískové kurty Slovácké Slavie. Deset celků hrálo ve dvou pětičlenných skupinách o čest a slávu a o postup do semifinále. Zde se utkala trojice V. Opravilová, Fr. Ježek sen. a Fr. Ježek jun. s trojicí, kterou tvořila H. Žajdlíková, J. Žajdlík a Fr. Machálek. Druhá trojice zvítězila 12:5 a postoupila do finále. Ve druhém semifinále si vedli lépe Z. Tomečková, Zd. Kodým a J. Kusák. Ti poměrem 12:8 porazili sestavu M. Kolářovou, P. Riedla a M. Melichárka. V boji o třetí místo zdolali M. Kolářová, P. Riedl a M. Melichárek Ver. Opravilovou a rod. Ježkovou 12:2.
Celkové vítězství (stejně jako minulý víkend) získala Z. Tomečková, Z. Kodým a J. Kusák, kteří porazili Žajdlíkovy s Fr. Machálkem. Turnaj měl solidní, bojovnou úroveň a vzbudil zájem dalších podobných akcí. O dalších víkendech budou hosty volejbalistů Slovácké Slavie přátelé z Francie. Průběh volných beachvolejbalových turnajů se zájemci dozví na pískových kurtech Slovácké v průběhu tohoto týdne
k.k.FK Ml. Boleslav - FC Synot 3:1 (1:0)
M. Boleslav (Mil) - O tom, jak lze zbytečně ztratit body, se přesvědčili hráči Synotu ve městě škodovek. Celý zápas byli sice herně lepší, ovšem proměňování šancí bylo žalostné, a proto v jejich řadách po konci zápasu zavládl smutek. V první půli měli na kopačkách góly Zapletal, Kowalík a Malár, ale zůstalo jenom u přání. Ve 23. minutě Soldán ve skluzu kontaktoval Vaněčka a rozhodčí Beneš nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. Domácí kapitán Polomský nedal Ondrůškovi šanci. Synot se dočkal vyrovnání po obrátce, když po rohu prodloužil Veselý míč na volného Bužka a jeho hlavička skončila přesně u tyče. Hosté se z vyrovnání dlouho neradovali, když v 61. při zahrávání ofsajd systému se zapomněl vzadu Veselý a Putík své sólo zakončil nekompromisní střelou k pravé tyči. Těsně před koncem mohl srovnat ze skrumáže střídající Trousil, ovšem jeho pokusu chyběla razance i přesnost. Už v nastaveném čase, kdy hosté hráli vabank, utekl všem rychlý Putík a po zákroku Ondrůška na domácího útočníka se kopala druhá penalta. Polomský ji bezpečně proměnil, čímž udělal definitivní tečku za případným ziskem bodů pro Synot.
Branky: 23. a 90. Polomský, obě z pokutových kopů, 61. Putík - 54. Bužek. ŽK: Vokál, Růžička, Vaněček, Černín, Putík, Polomský, Veltruský - Zapletal, Ondrůšek. Rozhodčí: Beneš - Fryš, Šop. Diváků 1 050. Sestava FC Synot: Ondrůšek - Soldán - Vojtěšek, Veselý - Bosák, Němčický (73. Kopačka), Bužek (82. Hlahůlek), Zapletal (86. Trousil), Vajda - Malár, Kowalík. Trenér František Komňacký.
Řekli po utkání:
František Komňacký, FC Synot: "Před zahájením sezony jsme nijak netajili, že chceme hrát o čelo tabulky, a proto jsme jeli do Mladé Boleslavi bodovat. Počítali jsme s nesehraností domácích, kteří svůj kádr lepili z hostujících hráčů na poslední chvíli. Bohužel jsme zápas nezvládli, protože jsme udělali chyby a neproměnili šance. Herní převaha nám byla k ničemu a pro příští zápas udělám v sestavě korektury."
Karel Stanner, FK M. Boleslav: "Věděli jsme, že k nám přijede kvalitní mužstvo. V samotném utkání byli hosté herně lepší. My jsme nedostatky vynahrazovali bojovností. Pomohlo nám vedení v první půli, pak se otevíral prostor pro brejky. Oproti soupeři dali hráči do zápasu více srdce."FC Synot - FC Zlín 1:3 (1:0)
St. Město (JOH) - Ve druhém kole poháru ČMFS na sebe ve středu narazila dvě mužstva druholigové soutěže. Synot utkání začal lépe a již v 15. minutě vedl 1:0, když Bosák hlavou prodloužil Zapletalův dloubák za záda překvapeného gólmana Nováka. I ve zbývající části první půle to byli domácí, kteří měli více ze hry. Zvýšení jejich vedení mohl zařídit v 39. Malár, ale ten své sólo z půli hřiště zakončil nepřesnou střelou.
Po přestávce hosté nastoupili jako vyměnění. Jejich zlepšený pohyb a také důraz v koncovce brzy přinesl své ovoce. V 50. Vlček zátáhl míč po levé straně a jeho centr přesně zakončil čerstvě nastoupivší Jaroš - 1:1. Trenér Komňacký pak poslal na hřiště Kowalíka s Vojtěškem, ale ani tyto změny mužstvu Synotu nepomohly. V 70. zahrál ve vápně míč pod sebe Novosad a Jaroš dostal svou druhou brankou hosty do vedení - 1:2. Když v 79. Slončík uštědřil domácímu gólmanovi Ondrůškovi jesličky a zvýšil na 3:1, bylo vymalováno.
"Po změně stran jsme změnili způsob hry, mužstvo začalo hrát agresivněji a výsledek se dostavil. Soupeři citelně chyběl v záloze Hlahůlek, což bylo znát hlavně v rozehrávce," řekl po zápase Lubomír Jegla, který se po delší době opět vrátil na Širůch, tentokrát ovšem jako trenér Zlína. "Porážku jsme opravdu nečekali," přiznal trenér domácích František Komňacký, "nyní bude důležité tento neúspěch odčinit v nedělním zápase v Mladé Boleslavi."
Branky: 15. Bosák - 49. a 70. Jaroš, 79. Slončík. Rozhodčí Holub - Bednařík, Vacula. ŽK: Vajda - Vlček. Diváků: 1 000.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Soldán - Trousil (59. Vojtěšek), Veselý - Bosák, Němčický (72. Kopačka), Bužek, Zapletal, Vajda - Malár, Míl (59. Kowalík). Trenér František Komňacký.Baník Ostrava B - Kunovice 1:1 (0:0)
Ostrava (FŠ) - K prvnímu mistrovskému utkání jeli hráči Kunovic do Ostravy s cílem přivézt si nějaký bodík. Po počátečním asi 15 minutovém náporu domácích, kterému obrana Kunovic odolala, se dostali ke slovu i hosté z Kunovic. Po trestném kopu Šimečka hlavičkoval z dobré pozice Uhlíř a míč těsně minul bránu domácích.
V dalších minutách měli hráči z Ostravy mírnou převahu, ovšem na dostřel své branky je Kunovičtí nepouštěli. Naopak ve 40. mohli jít hosté do vedení, ale jak Zlínský, tak vzápětí Charvát domácího brankáře Rašku nepřekonali. Domácí mohli jít do vedení ve 44., ale šanci Broulíka skvěle zlikvidoval Polášek.
Od začátku druhého poločasu se hrála vyrovnaná partie a Kunovice pomalu, ale jistě přidávaly na tempu, a tím získávaly převahu. Důkazem toho byla 66., kdy po křídle utekl Koníček, který byl na hřišti sotva tři minuty, naservíroval míč Charvátovi před branku a ten střelou po zemi dostal Kunovice do vedení. V těchto minutách utkání hrály Kunovice velmi dobře. Přišla však 78. a hráči Baníku z jediné vydařené akce ve druhém poločase vyrovnali střelou z hlavy Chovance.
V závěrečných minutách se ještě Kunovice pokoušely strhnout vítězství na svou stranu, což se jim nakonec nepodařilo. Utkání se hrálo za úmorného vedra, přesto zanechaly Kunovice v Ostravě dobrý dojem a hlavně za druhý poločas si bod zasloužily. S remízou byli nakonec spokojeni trenéři obou mužstev, což potvrdili i na tiskovce.
Sestava: Polášek - Uhlíř, Strakáč, Palčík - Kopčil, Bičánek, Šimeček (85. Kaštánek), Malůš, Řezník - Zlínský (63. Koníček), Charvát. Dále byli připraveni: Suchý, Žák, Skovajsík. ŽK: Skalba - Zlínský, Kopčil. Rozhodčí Kuběna. Diváci: 200.
Další mistr. utkání sehrají Kunovice na svém hřišti v neděli 15.8. v 10.15 s Duklou Hranice.Polešovice - Kunovice 0:3 (0:1)
Polešovice (mat) - Přímou cestou do třetího kola domácího poháru vydláždily svým třetiligovým soupeřům divizní Polešovice. Kunovjané nabízenou šanci využili a v říjnu tak Na Bělince přivítají ligové Brno. "Máme z vítězství radost," pochvaloval si po zápase kunovický trenér Lubomír Blaha. "Utkání s Brnem bude svátkem pro celý kraj."
Jeho svěřenci vstoupili do utkání důrazně a domácí mohli inkasovat již v první minutě. To vyslal na jejich branku hned dvě rány Šimeček. Ten o minutu později uvolnil Kopčila a jeho střelu vykopával z prázdné branky Lahola. Co se Kunovjanům nepodařilo v úvodu, zrealizovali v 17. minutě. Charvát krásně nacentroval míč na hlavu Kopčila, ten se zavěsil do vzduchu a Martínkovi poslal gólovou navštívenku. Lekce z jednoduchosti. V dalším průběhu první půle mohli ještě zvýšit Charvát a Zlínský. Polešovice kontrovaly pouze náznakem šance, do které se po přihrávce Michálka dostal Hladiš, ale míč v těžké pozici nezpracoval. "Bylo vidět, že soupeř má podstatně víc natrénováno. Byl lepší a rychlejší. S výjimkou Hladišovy šance na úvod jsme si nevytvořili žádnou velkou příležitost. Byli jsme odsouzeni pouze k bránění," přiznal po utkání domácí trenér Jiří Kraml.
Jeho slova se potvrdila i ve druhé půli. Těsně po zahájení rozehrál Kopčil akci, na jejímž gólovém konci stál Zlínský. Účet zápasu pak uzavřel Charvát. Ten se chytře vyhnul ofsajdové pasti Polešovic, dostal krásnou přihrávku od Malůše a potřetí překonal nešťastného Martínka. Zápas se poté už pouze dohrával a Kunovice bez potíží kontrolovaly jeho vývoj. "Za tohoto stavu už nebylo hráče čím motivovat. Od soupeře jsem ale čekal větší odpor," řekl Blaha. "Kunovice nás po výhře v Kroměříži posadily zase zpátky na zem. Za současného stavu nevím, co bychom dělali proti ligovému Brnu. Asi bychom museli zazdít bránu," uvedl později s nadsázkou Kraml.
Branky: 17. Kopčil - 0:1, 51. Zlínský - 0:2, 57. Charvát - 0:3.
Rozhodčí Kubáň. ŽK Samsonek, Červinka - Strakáč. 300 diváků.
Polešovice: Martínek - Samsonek - Bartošík, Džus, Lahola - Hladiš, Červinka (61. Čožík), Kment, Kreisl (65. Vojtek) - Michálek, Měšťánek (82. Tomeček).
Kunovice: Polášek - Strakáč - Uhlíř, Palčík, Řezník (82. Žák) - Kopčil, Malůš, Bičánek, Šimeček - Charvát, Zlínský (68. Suchý).Hluk vyfasoval v H. Němčí půltucet branek
Buchlovice - Březolupy 1:0 (0:0)
Pod vedením nového hrajícího trenéra L. Melichárka měli domácí po celý zápas více ze hry a zaslouženě si připsali premiérové body. Branku vstřelil Úradníček. Řídil Šťastný z Uherského Hradiště, 150 diváků.

Drslavice - Šumice 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl M. Kočica, posila ze Starého Města. Branky M. Kočica 2, P. Žáček - Kandrnál, Kubáň. Rozhodčí Hůlka z Uherského Hradiště, 200 diváků.

Ostrožská Lhota - Kudlovice 3:0 (1:0)
Domácí svého soupeře zlomili po drtivé převaze až v závěru poločasu. Hosté kladli houževnatý odpor, dokud jim síly stačily. Vítězství domácích bylo zasloužené. Branky Hanáček, Zámečník, M. Skopal. Řídil J. Strapina z Jarošova, 250 diváků.

Dolní Němčí B - Vlčnov 1:1 (0:0)
Vyrovnané sousedské derby, ve kterém hosté ze začátku nevyužili dvě šance. Branky Stojaspal - Křapa. Rozhodčí Katrňák z Kudlovic, 130 diváků.

Traplice - Ořechov 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo nakonec zaslouženou remízou. Velké chyby se při udílení karet dopustil rozhodčí. Branky V. Rosík - Vyskočil. Rozhodčí Vlašic z Uherského Hradiště, 200 diváků.

Nivnice - Kněžpole 2:1 (1:1)
Domácí po mírné převaze zcela zaslouženě zvítězili. Branky J. Soukeník, Vlk - Fitzián. Rozhodčí Moravanský z Kunovic, 200 diváků.

Horní Němčí - Hluk B 6:2 (2:2)
Domácí pod vedením nového trenéra Pospíška v úvodu zklamali a ve 24. minutě už po brankách Uhlíře z pokutového kopu a Huspeniny prohrávali 0:2. Pak se ale vzchopili a ještě do přestávky bylo po gólech Zámečníka z pokutového kopu a Ondry vyrovnáno. Ve druhém poločase viděli diváci kvalitní výkon domácích hráčů. Jejich další branky vstřelili Pospíšek 2, Zimčík a Mušínský. Horní Němčí zvítězilo zaslouženě. Rozhodčí Hůlka z Uherského Hradiště, 200 diváků.Fotbalové výsledky
II. liga
Xaverov - NH Ostrava 1:1, Prostějov - Plzeň 2:2, Třinec - Zlín 3:1, Poštorná - Frýdek-Místek 2:1, Bohdaneč - Vítkovice 0:0, Ratíškovice - Most 2:2, M. Boleslav - Synot 3:1, Karviná - Neratovice 2:1.

	1.	Plzeň		1	1	0	6:2	4
	2.	Ratíškovice	1	1	0	6:2	4
	3.	NH Ostrava	1	1	0	4:1	4
	4.	Vítkovice	1	1	0	2:0	4
	5.	Most		1	1	0	5:3	4
	6.	Neratovice	1	0	1	3:2	3
	7.	Karviná		1	0	1	3:4	3
	8.	Synot		1	0	1	2:3	3
	9.	Třinec		1	0	1	3:5	3
	10.	M. Boleslav	1	0	1	3:5	3
	11.	Poštorná	1	0	1	2:4	3
	12.	Fr.-Místek	0	1	1	3:4	1
	13.	Xaverov		0	1	1	1:2	1
	14.	Zlín		0	1	1	3:5	1
	15.	Prostějov	0	1	1	2:4	1
	16.	Bohdaneč	0	1	1	0:2	1


MFSL
Uničov - Kyjov nedohráno pro bouřku, Vratimov - Holice 0:0, Ostrava B - Kunovice 1:1, D. Hranice - Olomouc B 3:0, Brumov - SK Hranice 1:1, Jihlava - Zeman Brno 2:0, D. Kounice - Přerov 2:0, Brno B - D. Benešov 1:1.

DIVIZE D
Svitavy - Znojmo 3:0, Napajedla - Chropyně 3:2, Třebíč - Židenice 1:1, Bystrc - Slavkov 1:2, Mysločovice - D. Němčí 0:1, Uh. Hradiště - Polešovice 0:0, Slušovice - Břeclav 0:0, Zlín B - Slavičín 2:0.

Župní přebor
V. Karlovice - Hluk 2:0 (1:0). Hosté nedokázali zopakovat úvodní utkání z minulého ročníku, kdy v Karlovicích zvítězili. Působili odevzdaným dojmem, jedinou šanci si vypracovali v I. poločase Gabrielem. Domácí v utkání měli více ze hry a zaslouženě zvítězili. Sledovalo 250 diváků, rozhodčí Jablůnka, který vyloučil domácím kapitána Šilera a hostům kapitána Běhunčíka.
Morkovice - Břestek 2:0 (1:0). Břestečtí byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, domácí zvítězili dvěma přesnými střelami Novotného. Hosté měli v zápase střeleckou smůlu, když 3x nastřelili pouze tyč. Rozhodčí Blahůš, 200 diváků.
V. Otrokovice - Hradčovice 0:0. Ve vyrovnaném utkání začali domácí mírným náporem, ale k vážnějšímu ohrožení branky hostí se nedostali. Do 20. se hra vyrovnala, ale ani jedno mužstvo si žádnou šanci nevypracovalo. Úvod druhé půle opět patřil domácím, ale opět bez brankového efektu. Od 65. převzali taktovku hosté, kteří měli dvě slibné šance Hořákem a Sukupem, které však skončily nezdarem. Závěrečná desetiminutovka se dohrávala v poklidu, bezbranková remíza je větším úspěchem pro hostující celek. Rozhodčí Hrabal, 150 diváků.
Uh. Brod - Mikulčice 1:0 (0:0). Omlazenému celku domácích, který hodlá v letošní sezoně sázet výhradně na vlastní odchovance, se vstup do soutěže vydařil podle představ. Během prvního poločasu si Broďané vytvořili územní převahu, 3x měl ke vstřelení gólu blízko agilní Hráček, jehož hlavičku vykopávali hostující hráči z brankové čáry. Hosté se po celé utkání soustředili na uhájení bezbrankového stavu, což se jim nakonec stalo osudným. 11 minut před koncem se potvrdilo známé nedáš - dostaneš, když Urbánkovo sólo vyznělo naprázdno a z následného protiútoku vstřelil Mahdalík jedinou branku utkání. Sledovalo 220 diváků, rozhodčí Palacký z Val. Meziříčí.
FC Vsetín - Kateřinice 2:1, Hulín - Kostelec 3:2, Hodonín - Vracov 0:0, Šardice - Veselí n/M 1:2.

I. A třída sk. B
Bzenec - Nedakonice 1:0 (1:0). Ve vyrovnaném střetnutí rozhodl o výsledku domácí Koch, který proměnil PK. Ve II. půli byli hosté lepší, měli míč častěji na svých kopačkách a v úmorném vedru přehráli domácí fyzicky. Územní převaha jim však úspěch nepřinesla.
Rohatec - Újezdec 2:1 (1:0). Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté pouze snižovali v 61. Luxem na 1:2. Hostující celek dohrával bez dvou vyloučených hráčů Kelíška a Luxe.
Bojkovice - Kvasice 0:4 (0:1). Domácí v I. půli měli více ze hry, připravili si také více střeleckých šancí, ale měli na svých kopačkách střeleckou smůlu. Hosté z ojedinělého útoku vstřelili branku Kvasničkou. Po změně stran domácí ve snaze vyrovnat hru otevřeli, čehož hosté využili k brejkovým situacím, ze kterých skóroval dvakrát Kvasnička a jednou Sehnal.
Ždánice - Prakšice 2:1 (1:1). Hra se odehrávala většinou uprostřed hřiště, domácí měli více střeleckého štěstí, když v 85. po kopu z rohu a následné nepřehledné situaci vstřelili Markusem vítěznou branku. Za hosty v I. půli vyrovnával Kadlček.
Nedachlebice - Mutěnice 1:4 (1:1). Domácí drželi krok s vyrovnaným soupeřem po celou první půli, kdy měli více ze hry a značně potrápili zkušený tým hostí. Mutěnice v I. půli zklamaly hlavně v obranné řadě, ale jejich nedorozumění nedokázali útočníci využít. Domácí šli do vedení v 8. Vaškem, v 15. po kombinační akci a centru Lamáčka domácí Šuranský usměrnil hlavou míč do vlastní sítě. Ve II. půli už byli pány na hřišti zkušenější hosté, kteří se také střelecky prosadili. Domácí se cítí poškozeni, když v 70. faul při sólovém úniku Fojtíka nepotrestal rozhodčí Melichar pok. kopem. V závěru domácí ve snaze vyrovnat dovolili hostům dvěma protiútoky zakončenými Matuškem rozhodnout o výsledku utkání.
Boršice - O. N. Ves 1:1 (0:0). Vyrovnané utkání se hrálo v poklidné atmosféře až do 50., kdy se domácí dožadovali odpískání PK na pokyn pomezního rozhodčího. Hosté šli do vedení v 67. Máčalou, domácí vyrovnali 7 minut před koncem J. Mojžíšem. V závěru mohli o výsledku rozhodnout Novoveští, když v 90. nastřelili Krystýn a Nikl pouze tyč.
Vacenovice - Uh. Ostroh 4:1 (1:0). Domácí udávali tempo hry a získali už čtyřbrankové vedení. Hosté se ke slovu dostali až v závěru utkání, ale ze všech slibných šancí měl přesnou mušku pouze Jurásek.

I. B třída sk. B
Jarošov - SKP Zlín 3:2 (2:1). V dramatickém a zajímavém utkání měli Jarošovští více šancí na svých kopačkách, přesto šli hosté do vedení již v úvodu střelou Melenovského. Domácí ještě do poločasu otočili výsledek Jakšíkem a Staškem. V nástupu do II. půle hráči Jarošova kontrolovali vývoj utkání, avšak další slibné šance zahodili. Jejich střeleckou impotenci potrestali hosté a v 75. vyrovnali. Vítěznou branku vstřelili přece jen šťastnější domácí Maňáskem v 89.
Jalubí - Roštění 4:1 (1:0). Domácí byli po celý zápas jasně lepším mužstvem. Jejich branky vstřelili Hejda, Ševčík, Chodur a Večeřa.
Holešov - Lužkovice 3:0, Morkovice B - Zborovice 1:5, Koryčany - Žeranovice 0:2, Hřiv. Újezd - Střílky 3:2, Zdounky - Malenovice 1:0.

I. B třída sk. C
Strání - Zlechov 4:0 (1:0). Domácí měli po celé střetnutí výraznou převahu a vyšly jim nástupy do obou poločasů. Už v první min. šli do vedení Adámkem, ve 46. Straňák přidal druhý gól. V závěru utkání ještě pečetili přesvědčivé vítězství Tinka a Popelka.
Tupesy - Uh. Hradiště 3:2 (3:0). Posílená sestava domácích v I. poločasu podala velmi dobrý výkon a vedla už 3:0 zásluhou Chramcova, Pekárka a M. Matouška. Po obrátce nováček I. B třídy potrestal dvakrát nedorozumění domácí obrany a snížil Zemánkem a Chlustinou.
Hr. Lhota - Slavkov 2:1, Velká n. Vel. - Vnorovy 0:0, Žarošice - Milotice 1:3, Kyjov B - Strážnice 1:1, Kněždub - Dubňany 2:0.

III. třída
Bánov - Sušice 3:0 (1:0). Buják, A. Vystrčil, Pavlíček. Žitková - Jalubí B 0:2 (0:0). M. Dobiáš 2. Korytná - Přečkovice 1:2 (0:2). P. Gál - nehlášeno. Zlámanec - Medlovice 4:1 (0:1). Šuta, Masařík, Bernatík, Křen - Novák. Babice - Pitín 6:3 (4:1). Havlíček 2, Gotvald, Ondriáš, Stašek, Maňásek - Gazdík, Urbanec, Jurásek. Bílovice - Kostelany 2:3 (1:2). Bajaja, vlastní - Šimík, Černý, Kamarád. Havřice - Bystřice 0:0.

IV. třída sk. A
Mistřice - Částkov 1:2, Slovácko - Boršice B 4:0, Huštěnovice - Podolí 2:4, Osvětimany - Jankovice 3:1, Topolná - Ořechov B 6:0, Mařatice - Kněžpole B 1:0, Košíky - Popovice 1:2.

IV. třída sk. B
Březová - Záhorovice 6:1, St. Hrozenkov - Nezdenice 12:0, Vlčnov B - Krhov 7:1, Podolí B - Komňa 0:2, Boršice - Rudice 6:2.

Okresní přebor dorostu
Březolupy - Nedakonice 1:1 (0:1). P. Kašný - Pavela. Bystřice - Újezdec 0:8 (0:1) - nehlášeno. Březová - Suchá Loz 1:10 (1:7). Mahdal - Gregárek 4, Haloda 3, Kunovský, Bujáček, Mahdal. Topolná - Kněžpole 4:1 (3:0). R. Foltýn 3, Plšek - P. Malina. Zlechov - O. N. Ves 1:3 (1:1). Krejč - Zalubil, Galuška, Peprníček. Buchlovice - Uh. Ostroh 0:4 (0:0). Horák 2, Boček, Majerčík.

Okresní soutěž dorostu
Mistřice - H. Němčí 3:2, Strání B - Kudlovice nehlášeno, Ostr. Lhota - Vlčnov 3:3, Slavkov - Popovice 3:10, Traplice - Kostelany 6:0, Bílovice - Babice 2:4.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 1 sekund